MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

NKubalorenc - Profil | Po 24.2.2014 21:12:03

kopr69 >> njn, bohužel o tom něco vím a bohužel v tomto máme jako RS celkem svázané ruce. Strčí ho do batohu a nikdo neví co v něm má a prohledat batoh, nebo auto nemůžem.

    Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 21:11:24

    Bobin83 >> Gazza - 24.2.2014 20:51:00 >> Je tam par duchodcu v prvni desitce a najdou se tam i pani podnikatele !!!

      NKubalorenc - Profil | Po 24.2.2014 21:10:23

      knik-licht >> to je jednoduché :-) cílová skupina těchto rybolovců je Kapr Obecný poddruh násadový, který má průměrnou váhu +/- 2kg. při celkové váze 250kg ( co šlo bokem nepočítejme ) je to cca 125 ryb. 2 ryby denně max a dá to krásných cca 65 dnů u vody :-) když si vemeš kolik dnů je zamrzlo, kolik škaredě a kolik se hájí, a to že každej den se prostě nepoštěstí - někdy za nula, někdy za jeden, a někdy za 4 kusy :-D ( ty se nepíšou, takže za 2 ). tak bych to viděl na někoho kdo má opravdu hodně času.

        Nknik-licht - Profil | Po 24.2.2014 20:54:40

        Bobin83 >> Gazza - 24.2.2014 20:51:00 >> Na takové úlovky tam seděly asi denně :)

          NGazza - Profil | Po 24.2.2014 20:51:00

          knik-licht >> ale ne zrovna vyťápat po tlamě!!! to by mozna stacilo!!! Jen by me zajimalo jestli jsou to vetsina duchodci nebo ne!!!

            Nknik-licht - Profil | Po 24.2.2014 20:45:04

            Spike. >> Náhodou jsem se dostal do této diskuse. Nevím, proč by měla být dražší povolenka. Pro všechny? Těmto lovcům, kteří nejvíc vybírají vodu tu povolenku na těch 3000,- souhlasím a taky trojnásobek brigádnických hodin.

              Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 20:33:52

              Kubalorenc >> Chytrýýýý klučina:-) Mohl bych vyprávět o rybářích na prvních místech....

                NKubalorenc - Profil | Po 24.2.2014 20:26:58

                Tak to je celkem masakr. A z mojich zkusenosti si k tomu prictete minimalne dalsi tretinu az polovinu toho co nenapsali :-) ty cisla budou ve skutecnosti uplne jinde.

                  Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 20:17:58

                  FRANK71 >> Sviňa rok .:-))))

                    Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 20:07:36

                    antony >> Nebo nemohl k vodě z nejakych duvodu:-) (ze by čistirna?)

                      Nantony - Profil | Po 24.2.2014 19:50:36

                      FRANK71 >> asi půl sezony promarodil, jinak o není možné, aby se mu tolik nedařilo.

                        NFRANK71 - Profil | Po 24.2.2014 19:44:37

                        kopr69 >> Posun je evidentní, pan Habarta letos odnesl o více jak100 kilo méně.:-))

                          NGazza - Profil | Po 24.2.2014 19:39:10

                          vidim tady u par panu,ze maji dobry vedlejsak!!! Kg kapra 80kč cca kdyz si to vynasobim,tak jo no to uz jde gratuluju panove,vic takovych ,tak asi zacnu pomalu menit konicka ac velmi nerad!!!
                          a jak pise Spike omezit pocet Kg nebo neco podobneho!!!Jinak to bude cim dal horsi

                            Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 19:38:53

                            Spike. >> Přesne jak pises - oni za to nemuzou ale budeme vsichni doufat ze i tito kolegove jednou dostanou rozum.

                              Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 19:36:54

                              antony >> Sice nevim o jakem provineni tu pises ale vyjadrujes svuj nazor tak to beru.Pokud se nekdo provini tak muze cekat trest ale tady zadne provineni nevidim.
                              Jestli je to vhodne nebo neni to take nevim ale ja jen vyhovel pozadavku kolegu kterych je vetsina a preji si tyto informace zverejnovat.
                              Pokud nekdo nalovi,odnese,zabije a sní 3 metraky ryb nevidim v tom problem.Problem je v tom ze se tyto ryby verejne prodavaji a smenuji po hospodach za pivo a cigara . Nekteri se s tim jeste chlubi jak jim ta rybarina vynasi.
                              V tom vidim to spatne.

                                NSpike. - Profil | Po 24.2.2014 19:17:51

                                Bohužel nemá smysl nadávat daným lidem. Oni za to nemůžou, pouze dělají to co jim zákon dovoluje. Takže nemá smysl brečet nad nesprávným hrobem. Pokud bude zákon umožnovat odnést 7kg ryb denně tak se nedá nic dělat. Něco jiného by bylo pokud by se zavedl omezený počet ůlovků na povolenku nebo by se zvedla cena povolenky. Vyšší cennou by odpadlo několik desítek rádoby ,,pseudorybářů,,. Co si budeme povídat cena 800kč za povolenku je směšná, kdyby to stálo 3000 tak si to už každý z nás rozmyslí.

                                  Nantony - Profil | Po 24.2.2014 19:02:52

                                  kopr69 >> nevím, jak je to u nás, kolik kdo odnesl kusů či kilo od vody, ale níže uvedení se jako čím provinili?
                                  Podle mě není až tak vhodné tady zveřejňovat kdo kolik odnesl. Pokud se to někomu zdá moc (mě třeba jo, nemám tolik zapsaných úlovků ani za 10roků), měl by činit jiné kroky. Zveřejnění těchto lovců pomůže čemu?

                                    Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 18:46:47

                                    S&F - pescador >> Ano je to tak.
                                    Zde je rozdíl mezi rokem 2012 a 2013.Jen změna pořadí.

                                      Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 18:43:23

                                      Bobin83 >> Gazza - 24.2.2014 17:47:28 >> Bohužel nezaskočila protože podle zpráv tyto ryby končí v hospodách a u Vietnamců:-(

                                        Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 18:41:41

                                        snipe >> My jim u nás netleskáme jen je uvádíme jako naše NEJ.....-dokončení ponechám tvé fantazii.

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver