MO Veselí nad Moravou a její revíry.

Pro všechny milovníky tohoto krásného revíru.
Autor diskuse: kopr69 - Profil , 19.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kterou vodu navštěvujete nejvíce?

A) Hlavní tok řeky Moravy43%

B) Baťův kanál6%

C) Struha4%

D) Odlehčovací kanál3%

E) Štěrkopískoviště28%

F) Vláky2%

G) Vitovské3%

H) Strnadlovo3%

I) Šišperka4%

J) Vlčinec5%

Od 19.12.2011 hlasovalo 190 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 18:39:54

MichalU >> Ještě si z nich dělej srandu když už tak mají z ostudy kabát:-)

    Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 18:38:29

    antony >> Nikde není napsáno že dotyční mají úlovky z našich revírů.

      NGazza - Profil | Po 24.2.2014 18:03:19

      pak se clovek uz nemuze ani divit,ze jsou ryby doslova v prdeli!!!! Oni tam fakt jsou

        NS&F - pescador - Profil | Po 24.2.2014 18:01:16

        kopr69 >> Člověk na 6 příčce pokud se nepletu měl sebranou povolenku ...
        To stíhal tedy lovit poměrně slušně

          NGazza - Profil | Po 24.2.2014 17:47:28

          no to me poser!!! to snad ani nejde!!! Takove masarky jsem jeste nevidel!!! Samozrejme gratuluju doufam,ze jim aspon zaskocila nejaka kost zmrdi!!!!!!

            Nsnipe - Profil | Po 24.2.2014 16:54:56

            kopr69 >> Hmmmmmmm, pekne. Zatleskali jste jim? (to myslim samozrejme ironicky) Jde o to, ze v okoli se v nekterych MO temto clenum tleska za to, ze jsou nejlepsi lovci roku...

              NMichalU - Profil | Po 24.2.2014 11:51:32

              Gratuluju uspesnym rybarum. Nachtat tolik ryb je fantazie. Snad budu taky nekdy tak uspesny :)

                Nantony - Profil | Po 24.2.2014 10:23:47

                kopr69 >> podle všeho máte velmi dobře zarybněné vody, zatím.

                  Nkopr69 - Profil | Po 24.2.2014 9:57:45

                  Není co dodat.....:-(

                    Nkopr69 - Profil | Út 14.1.2014 15:19:33

                    Členské schůze ve skupinách MO Veselí nad Moravou v roce 2014.


                    Mor. Písek : 24.ledna v 18.00 hod. restaurace Alfa.

                    Vnorovy : 26.ledna v 9.00 hod. Lidový dům.

                    Blatnička : 31.ledna v 18.00 hod. hostinec Na rožku.

                    Blatnice : 2.února v 19.00 hod. Obecní hostinec.

                    Velká n. Vel. : 9.února v 9.00 hod. Kulturní dům.

                    Veselí n. Mor. : 16.února v 9.00 hod. Orlovna.



                    Konference MO Veselí nad Moravou se koná dne 9.března od 9.00 hod.na Orlovně ve Veselí n.Mor.

                      Nkopr69 - Profil | St 25.12.2013 9:11:08

                      Kurz pro nové členy začíná v neděli 12.1.2014 v 8.00 hodin na rybářské klubovně – Rybníčky.
                      Vemte si sebou : 1 ks fotografie na člen.průkaz,600 Kč – školné, 1000 Kč – zápisné.

                        Nkopr69 - Profil | Po 23.12.2013 9:02:47

                        ...

                          Nkopr69 - Profil | Pá 6.12.2013 22:12:44

                          Výdej povolenek v roce 2014 je stanoven na dny:


                          Sobota 4.ledna od 8.00 hod. do 11.00 hod.
                          Pondělí 20.ledna od 16.00 hod. do 19.00 hod.
                          Sobota 8.února od 8.00 hod. do 11.00 hod.
                          Pondělí 17.února od 16.00 hod. do 19.00 hod.
                          Pátek 28.února od 16.00 hod. do 19.00 hod.
                          (poslední den k zaplacení členské známky kterou je možno
                          zaplatit také na účet MO Veselí n.M. - 257044308 / 0300)
                          Pondělí 17.března od 17.00 hod. do 19.00 hod.
                          Sobota 29.března od 8.00 hod. do 11.00 hod.

                            Nkopr69 - Profil | Po 18.11.2013 18:32:32

                            Děkuji sobotním brigádníkům kteří přišli pomoct na poslední brigádě s úklidem na zimu v areálu Rybníčky a taktéž s úklidem na Štěrku. Tam bylo sebráno 12 pytlů odpadu.

                              Nkopr69 - Profil | Pá 15.11.2013 10:26:46

                              Kdo nemá tento rok splněnou brigádnickou povinnost může se dostavit v sobotu dne 16.11.2013 v 7.00h. na rybářskou klubovnu – Rybníčky , kde bude mít možnost si hodiny odpracovat.

                                Nkopr69 - Profil | So 14.9.2013 9:17:30

                                V sobotu dne 21.zari od 7h. zacinaji v nasi MO vylovy chovnych rybniku.Kdyby chtel nekdo pomoct nebo se jen prijit podivat jake ryby chovame bude vitan.
                                Od 15.zari se bude spoustet Struha.
                                Rybnicky - 21.zari
                                rybnik u Struhy - 28.zari
                                Jazera Vnorovy - 5.rijna
                                Blatnicka - po vylovu prehrady

                                  Nkopr69 - Profil | So 31.8.2013 13:10:43

                                  Hned je poznat ze skoncila koupaci sezona.Dnes na brigade sebrany je 3 pytle odpadku.

                                    Nkopr69 - Profil | Po 19.8.2013 0:26:09

                                    V sobotu 17.srpna na štěrku další brigáda a opět sebráno 7 pytlů odpadků.

                                      Nkopr69 - Profil | Po 12.8.2013 15:35:47

                                      V sobotu 3.srpna na štěrku opět proběhla brigáda. Sebráno 10 pytlů odpadu.
                                      17.srpna bude další brigáda kdyby měl náhodou někdo zájem dejte vědět.

                                        Nkopr69 - Profil | Čt 1.8.2013 18:13:32

                                        Martík >> Neznam te tak si netroufam tipovat.Tu na MRKu jsem se setkal s divnymi lidmi a jeste divnejsimi nazory.

                                          Červené karty: kakr, Bobin83, Trol11, Orient, aleš vavřina, Šmulda, Hagin10, smidy, Maartyy, sliver