- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
E-cigareta aneb jak seknout s kouřením
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
38x v oblíbených a 24x v ignorovaných.
yvana - Profil | St 19.8.2015 21:24:11
http://e-cigaretafans.eu/forum/
TWIN 69 - Profil | St 19.8.2015 21:16:28
To zase bude divoký víkend při studiu co všechno patří k e-kouření.
Díky za poznatek:-)))
Dejv - Profil | St 19.8.2015 21:14:03
TWIN 69 - Profil | St 19.8.2015 21:06:54
galilea - Profil | St 19.8.2015 21:06:13
Pokud mohu radit, nevěřte na elektronické cigarety, snižování počtu cigeret a podobně... Jsou to jen bláboly a taháky na prachy...
A možná se mnozí budou divit, ale největší chuť jsem neměl když vedle mě někdo kouřil, ale na rybách když jsem vše vybalil, nahodil a kochal se při čekání na záběr...To bych si dehdy fakt dal. Naštěstí jsem vydržel, možná i proto, že jsem u sebe nic neměl.
Přeji každému, kdo do toho půjde ať vydrží. Je to těžké, ale stojí to za to !!!
yvana - Profil | St 19.8.2015 21:01:34
TWIN 69 - Profil | St 19.8.2015 20:14:14
michec - Profil | St 19.8.2015 20:12:44
I já jsem byl že začátku z toho úplně paf :-) ale není to tak složité jak to vypadá, až pochopíš princip tohoto, zbytek už bude mašla, je to vše "skoro" na jedno brdo :-D
at se daří a šťastnou ruku při výběru ;-)
TWIN 69 - Profil | St 19.8.2015 20:03:50
http://www.e-liquid.eu/product/elektronicke_cigarety/e-liquid_eu---e-cigareta-ego-kit---1100m/11963
michec - Profil | St 19.8.2015 19:57:28
michec - Profil | St 19.8.2015 19:54:28
Já bych pro začátek volil klasickou baterii jako například ego. (To je ta co vypadá jako propiska ;-))
Tahle baterie i s nabíječkou se dá pořídit do 400 stovek úplně v pohodě.
Dále na to budeš potřebovat "nástavec" neboli cleatomizer, to je ta věc do které se naleva náplň (liquid). Ty jsou o různé síle nikotinu. Pro začátek bych doporučil sílu o 18 mg nikotinu a asi i prichute tabák. I když já už kouřím jen ovocné :-)
Nástavec (cleatomizer) bych volil C5 který je plně rozebiratelny a tudíž se snadno čistí.
Mnozí semnou souhlasit asi nebudou, ale takhle jsem začínal já. Po čase na ostatní věci přijdeš sám a hledat informace dále, protože věř že tohle kouření te chytne a budeš to mít i jako mnozí z nás za koníček ;-)
ladislavtikal - Profil | St 19.8.2015 19:32:46
TWIN 69 - Profil | St 19.8.2015 18:11:26
Od září bych chtěl přejít na e-cigaretu,ale vůbec se v tom neorientuji a nevím co si mám koupit.Kde to chci koupit vím,protože kousek od firmy máme prodejnu těchto věciček.
Tak mi poraďte jak začít.
michec - Profil | Út 30.6.2015 16:23:50
Ten Kanger kouřím už dlouho. Takže jsem si zvykl, že začátku mi vadil hodně ten kov. Když teď pokourim z plastu, přijdou mi hrozne tlustý. :-)
dám foto ještě s baterií 18650
Starc55 - Profil | Út 30.6.2015 15:56:56
vionek - Profil | Pá 26.6.2015 13:03:01
michec - Profil | Pá 26.6.2015 12:02:21
Rád bych se na vás ještě obrátil s prosbou o pomoc při výběru gripu na baterii 18350. Chci opravdu něco malého tak do cca 600 Kč.
Zatím mám v hledáčku tyhle dva
http://ecigarete.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1229&category_id=25&option=com_virtuemart&Itemid=28
a nebo
http://ecigarete.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1228&category_id=25&option=com_virtuemart&Itemid=28
nemáte někdo zkušenosti s jedním z nich? Děkuji a pekny den.
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59881
Udírny a uzení51146
Čína - objednali ste uz nieco?15759
Rybářsko-houbařské jádro .-)45011
ORLÍK - volná diskuse240486
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413429
Lodě - Loďky - Lodičky18426
Italská klika - smetánka jižních lovišť23577
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Rybářský retro bazar.16777
Kde to žije - všechna témata
12:40Rybáři a vinařství 926
11:19Lov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04Boilies TB baits- chytací řada 40
10:56Rybářský kniho - koutek 145
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
Pá🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...












