- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
E-cigareta aneb jak seknout s kouřením
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
38x v oblíbených a 24x v ignorovaných.
NLakyyy - Profil | St 4.3.2020 15:25:39
NDejv - Profil | St 14.3.2018 10:51:18
NBulldog - Profil | St 14.3.2018 10:10:41
Nsklo - Profil | So 17.2.2018 16:52:35
Nkonik79 - Profil | Pá 16.2.2018 6:29:33
Nkonik79 - Profil | Pá 16.2.2018 6:25:38
NLuger46 - Profil | Čt 15.2.2018 23:33:44
https://www.eliquid-brno.cz/eliquid-brno/eshop/164-1-E-CIGARETY/367-2-CELE-SETY/5/7233-COV-Callisto-80W-TC-Mod-Innokin-Prism-2ml-18650-Efest-baterie-cerveny
ještě nějaký tip na dobrou ovocnou příchuť bez mentolu k šestce základu co jsem koupil 300 ml.
Kouřil jsem Nasty Juice super chut ale mícháním to vyjde podstatně lépe.
Dík.
Nnerf - Profil | Po 4.9.2017 11:11:08
NGigi1893 - Profil | Po 4.9.2017 10:54:45
https://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_397038.html?
https://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_393418.html?
NKentaur - Profil | Po 4.9.2017 10:04:50
Nnerf - Profil | Po 4.9.2017 9:22:07
NGigi1893 - Profil | So 29.4.2017 17:30:03
NCortan - Profil | So 29.4.2017 17:23:10
NKentaur - Profil | Po 6.3.2017 22:34:26
NStarc55 - Profil | So 4.3.2017 20:45:49
NFlip - Profil | So 4.3.2017 19:21:30
Apropos jakou příchuť jedeš resp. jedete k tomu pivu?
Nmichec - Profil | So 4.3.2017 13:33:12
NKentaur - Profil | So 4.3.2017 12:55:21
NStarc55 - Profil | So 4.3.2017 10:43:02
elektriku. Už bych si cigaretu nezapálil a nemám ani chuť. Ale vzpomenu si, že jsem kdysi kouřil, to jo.
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 21:09:33
Vyzkoušel jsem desítky příchutí ale k pivu je nejlepší pravá zapálená:-)
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 21:06:46
NStarc55 - Profil | Pá 3.3.2017 19:34:44
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 18:37:06
NStarc55 - Profil | Pá 3.3.2017 18:18:03
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 17:30:22
https://www.vasecigareta.cz/sekce-baze-a-prichute-369-podsekce-baze-51-subsekce-vapegear-323.html
Ten krám mám kousek,tak jsem koukal jenom tam. Teď už vím,že se to dá sehnat levněji.
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 17:26:03
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 17:22:28
NGigi1893 - Profil | Pá 3.3.2017 17:18:21
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 17:17:49
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 17:17:04
NGigi1893 - Profil | Pá 3.3.2017 17:16:26
https://www.vaporism.cz/kategorie/revolute/
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 17:15:47
"Ďábel roní slzy, když se směje. Ďáblovy slzy chutnají jako pomerančový bonbon. Jemně osvěžující."
Na báze jsem jenom koukal.
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 17:15:45
https://www.e-liquid.eu/product/imperia/1000ml/imperia---baze-dripper---1000ml/15529
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 17:13:28
A už jsme u domácího míchání a ani to tak dlouho netrvalo:-))
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 17:11:34
https://www.vasecigareta.cz/produkt-2742-daemon-tears-imperia-dripper-e-liquid-100ml.html
To jsem mohl vzít na domácí mraky. Je tam 1,5mg i 3mg.
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 17:09:39
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 17:07:23
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 17:02:44
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 16:59:44
Jinak si pamatuj,že čím více VG,tak to víc hulí a čím víc PG,tak je výraznější chuť.
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 16:59:25
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 16:58:00
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 16:56:26
Je fakt že při cloudu bych to asi nedával:-))
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 16:55:45
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 16:52:35
NGigi1893 - Profil | Pá 3.3.2017 16:52:05
NGigi1893 - Profil | Pá 3.3.2017 16:50:36
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 16:49:19
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 16:47:35
NGigi1893 - Profil | Pá 3.3.2017 16:45:04
NKentaur - Profil | Pá 3.3.2017 16:35:53
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 16:35:29
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 16:30:17
NFlip - Profil | Pá 3.3.2017 16:28:52
PS první šluky cítím ten starý liquid a potom vata natáhne ten novej a plynule přejde na novou chuť.Pochopitelně nesmíš tam vrazit novej,když tam je ještě dost starého. To raději tu nádrž vyleju a vyklepu.
NGigi1893 - Profil | Pá 3.3.2017 16:27:09
NGigi1893 - Profil | Pá 3.3.2017 16:25:44
No a jestli to u piva nevydržíš jako já tak si párkrát pokuř , když vim že jdu na celou noc lejt a trsat tak si normálně koupim krabku a tu vytáhnu,přes tejden pak jedu jen e-cígo...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NORLÍK - volná diskuse240486
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413041
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRybářský retro bazar.16777
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...

















