Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

yvana - Profil | Čt 23.5.2013 18:31:56

AMEN krásný 1000 zápis to jsem si nemohla nechat ujít:-))

    don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 17:34:39

    novák jan >>
    složení chytapust:
    NL-látky 46%, uhlohydráty24%, Robin red olej 6%, robin red 7%, karophyl red koncentrát 1%, laktoza 10%, sojový protein 8%, sladidlo, vitamíny, minerály, aminokyseliny, popel, vlhkost max 8%

    složení commonbaits:
    rybí moučka, rybí tuk a maso krill. Obsahuje 40% bílkovin a 25% tuk

      novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 17:28:08

      don Ferrari >> Když uvádí že mají vlastní recepturu,tak musí mít i vlastní složení.Tak se musí lišit.Nebudou přeci uvádět složení co nakupujou.

        don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 17:27:41

        novák jan >> já je nekupuji, chytám Hulín, jen když to tady pročítám, tak jsi to tady rozvířil Ty, jsou to jediné Tvé příspěvky od registrace, nevyplněná karta, to taky něco napovídá, že Tě ta firma nějak nakrkla, co? :-D

          novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 17:24:36

          don Ferrari >> To je v pořádku,nemusíš.doufám že na to přijdeš sám.Můžem se tady dohadovat jak chcem,ale pravda je jen jedna.

            don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 17:08:23

            novák jan >> nezlob se na mě, ale nevěřím Ti ani slovo :-)

            edit: porovnej si složení pelet

              novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 16:54:04

              Už tu toho bylo řečeno a napsáno dost,tak by mě zajímal názor prodejců.Je to veřejná diskuse a názory zákazníků.

                novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 16:50:13

                don Ferrari >> ano

                  don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 16:48:46

                  novák jan >> od dovozce víš, že firmě chytapust ten dovozce dováží stejné produkty (pelety) jako ostatním prodejcům?

                    novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 16:42:11

                    don Ferrari >> Od dovozce

                      don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 16:41:12

                      novák jan >> to by mohlo stačit, ale jak jsi zjistil, že je to stejný výrobce a stejná peleta?

                        novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 16:39:06

                        don Ferrari >> Stejnej výrobce.To je málo??

                          don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 16:36:44

                          novák jan >> co Tě přesvědčilo, že jsou totožné?

                            novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 16:34:10

                            don Ferrari >> Nevím jak ostatní,ale chytapust to tak dělá.

                              novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 16:30:52

                              don Ferrari >> Sem si jistej.Ať si každej prodává co chce,ale ať nepíšou vlastní receptura.A ta cena je neůnosná,alespoň pro mě.Když dovoz ve velkým vyjde na pár korun.Podívej se na odkaz co píše níže Kožich

                                don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 16:25:04

                                novák jan >> To víme všichni, ale víš na 100%, že jsou to i ty od chytapust? Máš to jak dokázat nebo je to jen Tvůj názor a všichni prodejci co prodávají pelety jsou přebalovači? Co třeba Hulín, prodává také halibut pelety vlastní výroby, ty jsou také přebalovači?

                                  novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 16:19:30

                                  don Ferrari >> Tak jinak,kupoval jsem je v krámu,ale po určité diskusi s jedním dovozcem,který je dováží a řekl mi jak to chodí jsem přestal nakupovat v kamenných prodejnách a kupuji přímo z dovozu.Kvalita stejná,jen pytlíky jiné a cena 119kč za 900g,je docela pálka.Ale každý si kupuje to na co má.

                                    don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 16:11:04

                                    novák jan >> jo tak to je argument, to jsi mě přesvědčil :-D

                                      novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 16:03:48

                                      don Ferrari >> Vím to,stačí pár známejch.

                                        don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 16:00:16

                                        novák jan >> a jak Ty to víš?