Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 15:58:39

don Ferrari >> Že je to dovezené,a tady se to přebaluje.Výrobce je Common Baits

    don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 15:55:19

    novák jan >> a v čem máte pravdu?

      novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 15:48:53

      To je asi proto,že máme pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Máša01 - Profil | Čt 23.5.2013 13:25:56

        Hej kam se podely prispevky do diskuze, tady nekdo maze ... at zije demokracie a verejne diskuze !!!!Cele je to jen reklama a kdyz nekdo rekne co si mysli je jeho prispevek smazanej....

          novák jan - Profil | Čt 23.5.2013 9:41:43

          mary >> jo jo,víme očem se bavíme.At si každej koupí to na co má.

            Máša01 - Profil | Čt 23.5.2013 9:32:30

            Pelety Red Halibut od coppens,dovezene od Common baits s tvrzenim dle vlastni receptury je dle meho nazoru blbost... Ale kdyz to lidi kupujou za takovou cenu proc ne... Muj nazor !

              don Ferrari - Profil | Čt 23.5.2013 6:23:05

              mary >> dávej pozor, aby jsi se náhodou nemusel za své tvrzení omlouvat, ale asi máš nějaký důkaz, když tohle tvrdíš, poděl se, určitě nás to všechny zajímá, rád se nechám přesvědčit a už nebudu "fakt cvok" :-))

                don Ferrari - Profil | St 22.5.2013 16:23:37

                Žíža >> :-D

                  novák jan - Profil | St 22.5.2013 15:38:07

                  Žíža >> Já vím,mám to zjištěné.je to tak jak píšeš.

                    Žíža - Profil | St 22.5.2013 15:04:34

                    novák jan >> Máš pravdu,chyť a pusť si je opravdu nechává pouze dovážet.Mám známého,kterej je dovážel,a tady se přebalujou.Žádná původní receptura.Výroba je v Holandsku a v Německu je prodejce.Výrobce pelet je Common Baits!!!!

                      kožich007 - Profil | Po 6.5.2013 20:26:53

                      novák jan >> jinak koukni na tebou udávaného prodejce a jím prodávaný druh pelet a pak se podívej na stránky výrobce
                      prodejce v ČR http://www.e-rybarskepotrebyplzen.cz/products/halib​ut-pellets-red-shrimp-halibut/
                      výrobce (prodejce) německo http://www.common-baits.com/index.php?cPath=39_46
                      podívej se kam se dostaneš s cenou při odběru větších množství a kde asi budeš u kamionu ????

                        kožich007 - Profil | Po 6.5.2013 20:19:18

                        novák jan >> toho se neboj není to drahé, pokud koupíš množství větší než velké tak tě to vychází na pakatel. Před nějakou dobou jsem zkoušel tak trochu hledat a pokud bych vzal kamion tak jsem na hodně krásné ceně i s dopravou. Nepamatuji si bohužel stránky výrobce a ani přesnou cenu, ale byl to fakt pěknej rozdíl a teď si vem že se takto domluví pár lidiček a pak to začnou přebalovat. Nechci tady začít rozjíždět nějaké konspirační teorie, ale asi budeme muset věřit.
                        jinak pokud si projdeš pár eshopů a podíváš se na výrobce a pak na to co je na obalu tak zjistíš že je to také přebaleno.

                          novák jan - Profil | Po 6.5.2013 20:10:13

                          kožich007 >> to ano,ostatní prodejci by je také mohli přebalovat a uvádět že je vyrábí oni.Ale nedělají to..Oni si je dovezou a prodávají originál balení.Tak mě zaráží že je nevyrábí v česku.To se jim nemůže vyplatit výrobu a dovoz z německa.To by museli stát hromadu peněz.

                            yvana - Profil | Po 6.5.2013 20:05:37

                            kožich007 >> Vím Martine už jsem odpověděla.

                              kožich007 - Profil | Po 6.5.2013 20:04:05

                              yvana >> písnul jsem ti jinde :)

                                yvana - Profil | Po 6.5.2013 19:47:30

                                kožich007 >> Tobě taky,já se musím pořádně vyhrabat z nemoce,ale to mi nebrání jezdit na ryby:-)

                                  kožich007 - Profil | Po 6.5.2013 19:45:31

                                  yvana >> no tak ať se ti daří

                                    yvana - Profil | Po 6.5.2013 19:38:17

                                    kožich007 >> Ahoj tak na Orlasu jsem je letos ještě nezkoušela,ale jinde už jo kolega na ně lapal,tak nám jich pár dal myslím ty CSL pelety,teď pojedu asi na 3 dny,tak je chci pořádně vyzkoušet.

                                      kožich007 - Profil | Po 6.5.2013 19:32:57

                                      yvana >> ahoj holka jak to na ně šlapalo na orlase??

                                        kožich007 - Profil | Po 6.5.2013 19:32:37

                                        don Ferrari >> jj taky jsem to slyšel že mají vlastní recepturu a ono by to i odpovídalo. Jsou fakt jiné.