Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????

Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndraveček - Profil | Po 5.12.2011 11:34:00

jurda >> Jsou opravdu,krásné!!!

    Njurda - Profil | Po 5.12.2011 11:13:52

    Tak jsem se konečně dokopal ke změně kolovrátků.Přešel jsem z Tica Scepter na BigBaitruner LC NEW .Půjdou na moje starý dobrý Speed Mastery 3lbs,tak doufám,že si budou rozumnět :))

      Ndavca valach - Profil | Čt 24.11.2011 13:42:13

      hele panove daji se sehnat k novejm LC nahradni civky?? pac co jsem koukal po int.obchodech tak nekde k nim davaj nahradni civku(http://www.usumce.cz/navijak-shimano-big-baitrunner​-xt-a-lc.html) a nekde ne(http://rybar.braunstar.cz/navijaky-s-volnobeznou-br​zdou/navijak-s-volnobeznou-brzdou-shimano-big-baitr​unner-xt-a-lc)

        NN@ZGUL - Profil | Ne 13.11.2011 17:25:04

        Za mě starý. :-)

          Nzaplosak - Profil | Ne 13.11.2011 16:40:57

          Už jen z principu bych vzal to nové... :-)

            Npeterson - Profil | Ne 13.11.2011 16:19:59

            Grasel >>Ano, je to tak. V reálu tak tedy záleží jen na modelu. No a ty nejlepší modely vyrábí v Japonsku. Porovnávat tedy rozdíl objektivně není možné. Toť vše :))

              NDulf - Profil | Ne 13.11.2011 16:02:03

              Grasel >> asi tak

                NGrasel - Profil | Ne 13.11.2011 15:57:03

                Dulf >> Podle mě je úplně jedno kde se to vyrábí,samozřejmě za předpokladu že dodrží technologické postupy původního výrobce.

                  NDulf - Profil | Ne 13.11.2011 15:56:14

                  peterson >> možná jo,ale já to viděl tak,jak jsem psal.Rovněž tak jsem pár let používal navi od Ryobi power ecusima 7000 ss originál Japan,tehdy cena 7500,-Kč za ks a přišlo mi to taky podobně jako LC z Malaysie.Jak píšu,pro mne žádný rozdíl.

                    Npeterson - Profil | Ne 13.11.2011 15:39:47

                    Dulf >> Já ano, ale není to o zemi kde je továrna ale prostě o modelu. Prostě ty nejlepší modely si dělají Japonci sami a zbytek ekonomičtější výroba venku.

                      NDulf - Profil | Ne 13.11.2011 15:35:14

                      peterson >> no upřímně řečeno,nepozoroval jsem mezi tím žádný rozdíl.

                        Npeterson - Profil | Ne 13.11.2011 15:33:12

                        Ano, většina Malaysia a naštěstí ty lepší stroje Japan :)

                          NDulf - Profil | Ne 13.11.2011 15:30:02

                          Grasel >> osobně se domnívám,že máš pravdu.LC mám už Malaysie,ale měl jsem starý Ultegry XT a ty byly vyrobeny v Japonsku.

                            NGrasel - Profil | Ne 13.11.2011 14:35:16

                            foxxx >> Právě proto mi přijde to s tou anglií nějaký divný,shímo bylo buď japonsko nebo malaysie...

                              Nfoxxx - Profil | Ne 13.11.2011 14:13:21

                              Grasel >> Malajsia už od začátku si myslím... Já je kupoval rok po tom,co vyšly a už to bylo "Made in Malaysia".

                                Nmajobig - Profil | Ne 13.11.2011 14:10:03

                                Grasel >> Hmmm ty jo fakt no nevym teda na tech mejch asi lzou mam je 15let staly raketu jeste vty dobe a byli kupovany primo u vyrobce v GB to ze je Shimano japonska znacka nepopiram ale tak mozna delaj veci na kola privny vyrobyky shimana pro rybaře byli a sou vyrobeny v Gb ve filialce zavodu Shimano

                                  NGrasel - Profil | Ne 13.11.2011 13:57:43

                                  majobig >> Kdes prosím tě vzal že starý LC je vyrobený v GB?Snad Malaysie a první Japonsko,ne?

                                    Nmajobig - Profil | Ne 13.11.2011 13:52:33

                                    Ahoj. nevym kde bys si chtel koupit stari model Lc ty se nevyrabeji us tak 5 let a ten novym model je v poho pokud knemu dostanes v krabyci licencni zaruku jinak je to vsechno us taivan stari lc bylo vyrobeno v GB a ktem se us tak lechko nedostanes vsichni co je aj si je chranej jak oko v hlave a ty pruty na odhos 3lib 13ftb pokut te nebude omezovat transportni delka :-)
                                    s pozdravem Mara

                                      NRostid - Profil | Ne 13.11.2011 13:34:57

                                      Pochybuju o tom, že by udělali nové, pokud by byly horší než ty staré. Tím by byli sami proti sobě. Co se komu líbí a nelíbí je jen věcí vkusu. Co je ale fakt, že technika jde dopředu a mohli ten nový ještě lépe vyladit.

                                        Nfoxxx - Profil | Ne 13.11.2011 13:25:52

                                        wolfjirka >> Legenda se sice nahradit nedá...ale jde taky o to,že novější H2 a H3 oproti H1 nabízí větší pohodlí a komfort jízdy:-) Stejně tak to může být i s těmi navijáky.