Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????

Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Nzdenek3689 - Profil | Čt 10.11.2011 20:45:31

Branči >> lasti555 - 10.11.2011 20:40:55 >>no když srovnám ten chod u toho nového LC a těch ulteger tak to je 100 a 1...u té ultegry byl ten chod takový hlasitý a když se cívka dostala do horní poloviny tak bylo cítit na kličce takové malé drhnutí...jako ne moc ale cítit to trošku bylo a já jsem čekal od ní teda víc....

    Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 20:44:27

    Branči >> lasti555 - 10.11.2011 20:41:29 >> myslim tie power aera

      Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 20:43:11

      Branči >> lasti555 - 10.11.2011 20:38:00 >> hej, niiekde pisu 110 niekde to co ty, podla mna si kupil velmi dobre, na vyvazku mas navijaky tip top:)

        Nzdenek3689 - Profil | Čt 10.11.2011 20:42:18

        murphyy >> myslíš ty power aera? právě proto je chci...všichni píšou že jsou velmi silné a tudíž by měly něco vydržet....ale škoda těch nových LC...měl jsem na ty PA přijít dřív...

          Nlasti555 - Profil | Čt 10.11.2011 20:41:29

          murphyy >> Ktore ? BBLC alebo Ultegry ?

            Nlasti555 - Profil | Čt 10.11.2011 20:40:55

            ZVcarp >> zdenek3689 - 10.11.2011 20:39:03 >> Co s nimi bolo ?

              Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 20:40:13

              ZVcarp >> zdenek3689 - 10.11.2011 20:34:20 >> jo, moj nazor je ze to su velmi silne navijaky, take stroje by som si vedel predstavit na tazke podmienky vyvazky a tak

                Nzdenek3689 - Profil | Čt 10.11.2011 20:39:03

                Branči >> lasti555 - 10.11.2011 20:36:31 >> měl jsem ultegry a ty mě teda sklamaly...čekal jsem daleko víc!!!

                  Nlasti555 - Profil | Čt 10.11.2011 20:38:00

                  murphyy >> Ja sm si objednal stare BBLC ako som uz pisal . To my na vyvazku (len vyvazam nenahadzujem ) paradne vyhovuje :) to ma na jednu otocku navin myslim 116 cm a to je dost nie ?

                    Nlasti555 - Profil | Čt 10.11.2011 20:36:31

                    ZVcarp >> zdenek3689 - 10.11.2011 20:34:20 >> Videl is uz aj nejake staznosti na navi od SHIMANA ? :D ja nie a ak ano tak ne lacnejsie modely myslim ale aj na tie minimum :D :D :)

                      Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 20:35:18

                      Branči >> lasti555 - 10.11.2011 20:31:37 >> to prve earo technium XT, ale na vyvazku sa mi zda ze by som chcel vacsi prevod, tento ma dost maly na stahovanie aj ked je to supa navijak, preto rozmyslam ze casom by som si zaobstaral tie LC alebo ine s vacsimj prevodom

                        Nzdenek3689 - Profil | Čt 10.11.2011 20:34:20

                        Branči >> lasti555 - 10.11.2011 20:28:00 >> Oplatilo nebo neoplatilo...to neřeším...ale ty power aera zatím čtu samou chválu :D

                          Nlasti555 - Profil | Čt 10.11.2011 20:31:37

                          murphyy >> Asi asi :)) ty mas ake SHIMANO ? :D

                            Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 20:30:40

                            Branči >> lasti555 - 10.11.2011 20:28:00 >> asi si na tej vyprave zatocil s kolegovym power aerom a bolo rozhodnute :))

                              Nlasti555 - Profil | Čt 10.11.2011 20:28:00

                              ZVcarp >> zdenek3689 - 10.11.2011 20:02:47 >> A to sa ti oplatilo kupovat na 5 dnovu vypravu ? :) :) :)

                                Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 20:14:49

                                KapriCZEk >> jasne, podla mna si hned ked ho vyskusas kupis aj druhy :)

                                  NKapriCZEk - Profil | Čt 10.11.2011 20:07:02

                                  murphyy >>

                                  ano psal jsem juniora, ale ve smyslu ,že je to mladší verze od BB LC. budu ho používat spíše na odhoz, vyvážku nedělám moc často, zabírá to hodně času. A co se starší verze diskutoval a zkoušel jsem ho s panem Roubíkem na jeho prodejně v Pelhřimově tento chlapík je distributorem daiwy v ČR.

                                    Nzdenek3689 - Profil | Čt 10.11.2011 20:02:47

                                    Zdravím...Pokud budete mít někdo zájem mám na prodej dva ty Nové LC-Medium. Chytané pouze na 5 denní výpravě. Parádní tichý chod, dobře to z nich lítá...Kupuju Power Aera (důvod prodeje :-)

                                      Nlasti555 - Profil | Čt 10.11.2011 19:59:35

                                      Strouhal001 - >> Ja som si vcera objednal starsi typ BBLC mali by prist na druhy tyzden . Kedze je to legenda tak dufam ze budu slapat.

                                        Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 19:51:07

                                        KapriCZEk >> aha, ja len ze si pisal ze mas juniora:) takze zrejme vyvazka, inak s tym starsim mas skusenosti ci je to tvoje prve LC?