Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????

Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NKapriCZEk - Profil | Čt 10.11.2011 19:47:53

murphyy >>

Murphyy není to medium je to verze Standart 550m 0,35.

    Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 19:41:57

    KapriCZEk >> inak mas to medium, to budes mat len na nahody alebo planujes aj vyvazku?

      Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 19:29:36

      KapriCZEk >> dikess, ja som ho este nazivo nevidel tak som zvedavy ako na mna zaposobi, jo trochu zmena ten tmavy plast, nebudi asi najlepsi dojem, no asi je to len otazka zvyku a porovnavania so starsim, tak nech slape, zatim

        Ndosec - Profil | Čt 10.11.2011 19:12:41

        KapriCZEk >> nechápu? jsme v otázce o shimanu :-)

          NKapriCZEk - Profil | Čt 10.11.2011 19:09:52

          dosec >>

          :) ale windcast

            NKapriCZEk - Profil | Čt 10.11.2011 19:06:26

            murphyy >>

            Co se týče vzhledu a materiálu, cívka je v zajímavé barvě, která se hodí k tmavému plastu, ale jsem sklamaný ,že tělo navijáku působí trochu levně oproti Legendě. Pro XTčko zase hovoří krásná ocelová klička.

            Vlastnosti navijáku jsou stejně kvalitní jako u jeho předchůdce, má stále tichý krásně lehký a hladký chod, překlápí bezchybně nemusím používat moc síly je to tak akorát. Baitrunner jako vždy precizní, přední brzda nabízí větší rozsah regulace než jsem měl čest poznat u staré verze (možná jen dojem). Co mě nepotěšilo, že naviják je vyroben jak jinak než v Malaysii a že má jemnou vuli v kličce. Pořizovací cena cca 4500 Kč

            Celkový dojem kladný, pokud bude vyhovovat i po delší zátěži, pořídím i druhý.

            Petrův zdar

              Ndosec - Profil | Čt 10.11.2011 18:39:10

              KapriCZEk >> napiš hodnocení a neptej se jestli někdo chce,nebo ne :-))

                Nmurphyy - Profil | Čt 10.11.2011 18:37:04

                KapriCZEk >> davaj het:) ake mas dojmy? predpokladam ze pozitivne :)

                  NKapriCZEk - Profil | Čt 10.11.2011 18:33:44

                  Koupil jsem si nástupce legendy a tady Vám posílám fotku Juniora. Kdyby někdo chtěl znát moje dojmy a poznatky napište.

                  Petrův zdar

                    NDrinks - Profil | So 29.10.2011 12:02:36

                    Taky řeším podobnou otázku , Jestli staré nebo nové .. Asi půjdu do starých jelikož se mi líbí i ty nové nejsou špatné ale klasika je klasika:) Doufám že k dostání budou , že z pultů nezmiznou jak pára nad hrnce:)

                      NGrasel - Profil | So 29.10.2011 10:55:02

                      Strouhal001 >> To v žádným případě nemusíš :))

                        NStrouhal001 - Profil | So 29.10.2011 10:44:11

                        Grasel >> Tak to je v pohodě 100+ splňuji také , tak se tedy nemusím bát:-))

                          NVitta - Profil | So 29.10.2011 9:20:07

                          Grasel >> Tak jest....

                            Nmurphyy - Profil | So 29.10.2011 7:09:39

                            Grasel >> asi tak :))

                              NGrasel - Profil | So 29.10.2011 6:33:38

                              murphyy >> To je věc pohledu,my co máme 100 kg+,tak nás nemůže 200g rozhodit :))

                                Nmurphyy - Profil | So 29.10.2011 1:58:44

                                Grasel >> jasne, ale tu sa bavime o speciali na nahod, to musis uznat ze jednoducho BBLC nie je(ak neratame specialy od 3,5 lbs a vyssie surfove pruty), teraz s priemernymi prutmi 2,5-3,5lbs bude podla mna ten novy baitr. medium na nahody ovela lepsi ako tvoj stary BBLC lebo okrem ineho bude lahsi:)) tento vacsi by som bral len na vyvazku-samozrejme by som vedel s nim aj nahodit..:))ale jasne ze kazdy ma ine preferencie

                                  NGrasel - Profil | Pá 28.10.2011 14:43:36

                                  murphyy >> Můžu ti říct že i na nahazování jsou starý LC v pohodě,mám je na 3lb Chubu s velkýma očkama a lítá to parádně.

                                    Nmurphyy - Profil | Pá 28.10.2011 14:36:49

                                    Martin... >> ale noo, je celkom v pohode, v 2.75 mne vyhovuje na hadzanie ale na jemne chytanie mas pravdu je taky tvrdsi

                                      Nmurphyy - Profil | Pá 28.10.2011 14:34:03

                                      Grasel >> na nahody by som LC velke nechcel, iba na vyvazku, ale to mensie co je teraz nove by som na nahadzovanie bral, cievka je tam ako z malej ultegry a aj vaha podobna

                                        NMartin... - Profil | Pá 28.10.2011 14:33:23

                                        Cronicle - 28.10.2011 12:26:21 >> Speed v AX? ani k rajčatům!!!