Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????

Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NRostid - Profil | Pá 27.1.2012 14:58:13

jova12 >> tak to pak jo :-)

    Njova12 - Profil | Pá 27.1.2012 14:53:38

    Rostid >> zdarec - to byl , ale zase s ním tolik nehodím.

      NRostid - Profil | Pá 27.1.2012 13:51:19

      jova12 >> tak to jo, ale nebyl by lepší silnej monofil než pletenka? je podstatně levnější a řekl bych, že do mušlí i lepší než pletenka.

        NErva - Profil | Čt 26.1.2012 20:16:02

        Ahoj tak dnes mě přišli nové 2ks starých modelů LC pro jistotu a ty nové, to ukáže až čas jak jsou na tom ,a dokoupit si je můžu kdykoliv, kdežto starý model pomalu ,ale jistě z obchodů mizí a tuším poslední várka asi 1000 ks by měla dorazit do ČR někdy v květnu a to bude od starého dobrého LC vše .

          Njova12 - Profil | Čt 26.1.2012 20:10:17

          Rostid >> No chodím na jeden štěrkáč, kde v cca 70 metrech od břehu jsou dvě hrany / lavice plné slávek s převýšením 5 metrů za sebou a pokud tam nechám jen vlásec tak ho za 14 dí probrousím a 70 metrů vyhodím. To je ten důvod proč tam dávám pletenku.

            NMartass01 - Profil | Čt 26.1.2012 18:59:27

            tak se ke mně doneslo,že se staré lcčka budou opět dovážet od května do republiky a budou stát okolo čtverky ?nevíte někdo o tom něco??

              NDrinks - Profil | Čt 26.1.2012 18:54:56

              Aby zkrátil pár ploutví :)))

                NRostid - Profil | Čt 26.1.2012 18:49:05

                jova12 >> taky by mě zajímalo, k čemu využiješ před vlascem 50m pletenky :-)

                  Nmurphyy - Profil | Čt 26.1.2012 18:36:47

                  jova12 >> na co tam chces dat tolko pletenky?

                    NKarásek22 - Profil | Po 23.1.2012 22:21:16

                    Berserkr >> tak to je super aj cena je dobrá

                      Njova12 - Profil | Po 23.1.2012 18:07:12

                      Nové jsou nové, uvidíme co ty media vydrží ??? Navin jsem dal Awa Shimy 0,28 Carp Stalker s nosností 10,250 kg plus ještě přidám cca 50 m pletenky.

                        NErva - Profil | Po 23.1.2012 17:16:57

                        Berserkr - Jj u té Awa Shimy udávají nosnost kolem 15kg u té 0,35mm a když jsem jej zkoušel tak + - ta nosnost v uzlu sedí ,záleží jak je ten tvůj vlasec tvrdý,uvidím vyzkouším na výstavě a třeba jej prubnu:-))

                          NBerserkr - Profil | Po 23.1.2012 16:49:31

                          Erva >> podla mna tu nosnost udavaju vyrobcovia barsjak....jeden udava v tahu, druhy v uzle, treti v uzle vo vode....mne zatial udrzal vsetky ryby...

                            NErva - Profil | Po 23.1.2012 16:41:43

                            Berserkr - Ahoj používám stejnou barvu vlasce ,ale od Awa Shima ,a mně se zdá že ten tvůj na to že je to 0,35mm nemá nějakou malou nosnost ? Používám taky 0,35mm hlavně na řece Moravě a Dyji a taky si nemůžu stěžovat ,jinak musím na nej kouknout na výstavě jak je měkký.

                              NDrinks - Profil | Po 23.1.2012 15:09:19

                              Berserkr >> No taky ho chci na Moravu:) ok, díky:))

                                NBerserkr - Profil | Po 23.1.2012 15:00:22

                                Drinks >> mám ho rok a nemožem sa sťažovať, zatial vydržal všetko...

                                  NBerserkr - Profil | Po 23.1.2012 14:59:18

                                  Karásek22 >> práve že vobec a v pohode zvláda aj moravu, mám ho v 0,35mm

                                    NDrinks - Profil | Po 23.1.2012 14:48:29

                                    Berserkr >> No výborně:) dneska mi došel :)) Jaká zkušenost sním?:)

                                      NKarásek22 - Profil | Po 23.1.2012 14:47:48

                                      Berserkr >> si s tím vlascom spokojný nekrúti sa?