Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????

Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NHermis_s - Profil | Ne 11.12.2011 20:02:29

Raggo >> Spravnackej chlap drzi slib,radsi budu sasek,nez lhar.

    Npikoklik - Profil | Ne 11.12.2011 19:13:17

    už jděte do háje

      NRaggo - Profil | Ne 11.12.2011 19:12:45

      Hermis_s >> Užij si svou minutu slávy, šašku :)

        NHermis_s - Profil | Ne 11.12.2011 18:41:02

        Raggo >> Zdar a uz se nevracej.

          NRaggo - Profil | Ne 11.12.2011 18:39:36

          Hermis_s >> "Nebo sem nemusíš čučet" je argument hodný vrcholové politiky...Kdyby lidé zde měli trochu ohledu a v dutině alespoň jeden závit, nemuseli bychom používat "ignoraci" a podobné vymoženosti. Chtěl jsem si v klidu počíst a rozšířit obzor na poli rybářského hardwaru, ale jsem akorát znechucenej. Pokorně se vracím do soukromého pokecu. To je taky jediný atribut tohoto serveru, který ještě trochu drží moji přízeň. Tam zdejší hloupost zaplaťpánbůh nemůže

            NPoušťák - Profil | Ne 11.12.2011 18:37:24

            sauron13 >> to už víc nende..o)))))))))))))))))

              NRaggo - Profil | Ne 11.12.2011 18:30:46

              Rostid >> Nemám zapotřebí tě urážet, ty to zvládáš sám svým projevem. Zabalil jsem to po několika stupidních příspěvcích ze sta, na víc jsem opravdu neměl

                Nsauron13 - Profil | Ne 11.12.2011 18:30:08

                Poušťák >> Viď? :))))))) Nebudeme to tu svinit Véno,že ne? :)))))

                  NHermis_s - Profil | Ne 11.12.2011 18:17:41

                  Raggo >> Tak si dej Rostida do ignorace a budes mit po problemu...,nebo sem nemusis cucet.

                    NRostid - Profil | Ne 11.12.2011 18:09:35

                    Raggo >> možná si tam měl zůstat, jestli si myslíš, že mě urazíš, tak to se pleteš :-) evidentně tě to asi zajímalo, když jsi to celý četl :-)

                      NPoušťák - Profil | Ne 11.12.2011 18:08:59

                      sauron13 >> si nějákej chytrej..o))))))))))))

                        Nsauron13 - Profil | Ne 11.12.2011 18:06:44

                        Erva >> ... od toho slouží admin otázky,kdy podobné sračky může promazat a spláchnout do hajzlu ...
                        Hola Strouhale,urob dačo .... :)

                          NRostid - Profil | Ne 11.12.2011 18:06:27

                          Erva >> tys ty sračky psal taky, takže bych si moc nevyskakoval :-)

                            NErva - Profil | Ne 11.12.2011 17:57:21

                            clarence - Jj a pak člověk když něco hledá, tak se musí prohrabat těma sračkama než najde tu "svou odpověd ". :-))))

                              Nclarence - Profil | Ne 11.12.2011 17:54:33

                              Erva >> Svatá pravda už jsem taky chtěl něco napsat ale Raggo to napsal výstižně.Polovina odpovědí v otázkách jsou slinty,že se až divím jestli to má někdo v hlvě v rychtiku.J

                                NErva - Profil | Ne 11.12.2011 17:49:10

                                Raggo - Ahoj, jsi druhý člověk který můj názor na LC médium pochopil na rozdíl od Rostid ,ale samozdřejmě nic proti němu nemám ,potom tady vznikají 10stránkové diskuse o ničem úplně zbytečně.

                                  NRaggo - Profil | Ne 11.12.2011 17:39:20

                                  Rostid >> Na Mrku se pohybuji poměrně často, ale především v privátní diskuzi. Do ostatních otázek skoro nelezu a už téměř nepřispívám. A to především kvůli negramotům jako jsi ty. Našel jsem téma, které mne zajímá a je neuvěřitelné, jakým způsobem se dá tohle vlákno zasr*t. Mám za to, že Erva napsal o LC medium, že jsou malé, ve smyslu prezentace vlastního názoru. Nezajímá mne, že máš problém ovládat svou jedinou zbylou mozkovou buňku nebo své pošlapané ego. Chci si jen přečíst užitečné informace o navijáku a ne se brodit deseti-stránkouvou polemikou o ničem. Vzpamatuj se

                                    Nmurphyy - Profil | Pá 9.12.2011 23:16:40

                                    Rostid >> jo je to rozdiel podobne je to ako na ultegrach, ked si pozries na prevody, tak voci staremu ma oska zdvihu 14721 viac zavitov a aj ozubene kolecko 14719 ma tych zubov viac, ktore sa napaja este na kolecko 14733, u stareho je hlavny snek spojeny len s jedny koleckom ktore otaca wormshaft 6724-obr 2

                                      Nmurphyy - Profil | Pá 9.12.2011 23:04:04

                                      Šíma68 >> ako presne to tam pisu?:) to si vies predstavit ze na plnu oscilaciu zrobi 5 otaciek rotora? teda asi 2 hore a 3 dole, sak to aj ten najobycajnejsi navijak ktory je bez wormshaftu urobi viac ked nepocitame rexiky a tak:))

                                        NŠíma68 - Profil | Pá 9.12.2011 22:58:09

                                        murphyy >> Pokud se tvé oscilace neshodují s tím co udává p.Shimano ve svém katalogu tak nevím co s tím.