- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????
Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
28x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 16:45:39
Erva >> hele, tohle nemá cenu, nebudu tady za..rat diskusi. kdybys napsal, že pro tvoje účely je malej a potřebuješ bigy, ale na chytání na odhoz a příležitostnou vyvážku do cca 250m jsou akorát, nemuseli bychom tady nic řešit.
NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 16:36:52
Erva >> jasně, všichni to tady nechápou, jen ty si letadlo. podle tebe je ten naviják prostě strašně malej, podle mě a nejsem sám, je jeho velikost ideální pro ty účely, na které je vyroben. furt se tady oháníš tím VKUSEM, ale v prvním příspěvku, píšeš, že jsou hodně malinké a o VKUSU se tam nikde nic nedočtu. :-) celou dobu se jen snažím vysvětlit, že jsou v ideální velikosti, jelikož smyslem výroby bylo, udělat menší variantu navijáku, která je vhodnější na házení. na tyto účely je ideální a to ty prostě nejseš schopnej uznat.
NErva - Profil | Pá 9.12.2011 16:27:09
Rostid - Ty to taky stále nechápeš, ano tvrdím že na můj vkus jsou média strašně malinký, ty jsi tam zapoměl dodat slovo na můj VKUS nic víc nic mín a že jsou určené převážně na nahazování vím taky a je mně srdečně jedno jestli se na cívku vleze 350metrů vlasce průměru 0,30 nebo 100 metrů ,a že je tak malinký alespon pro mně, mně taky nevadí jelikož by jsem si jej nikdy nekoupil , prostě nikoho tady neodrazuji od toho aby si je nekoupil ,už fakt nevím jak to napsat ,mně se prostě nelíbí tot vše.
NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 15:13:48
Erva >> jo a zavádějící je to proto, protože tvrdíš, že jsou media strašně malinký, což je vzhledem k jejich účelu nesmysl. ten účel je - být menší než big (protože ten je určen rybářům, kteří potřebují zavážet a velkou kapacitu) a být ideální pro házení - myslím, že tohle ten naviják plní dokonale a jestli je pro tebe tak malinký, tak nechápu, jak by měl teda být podle tebe velký, protože to by byl stejný jako big, není to tak?
Nmurphyy - Profil | Pá 9.12.2011 15:02:18
Erva >> nechytil:)) pochopil som to uz teraz tak, ze by si chcel medium aby bol taky ako big:) lebo si hovoril ze medium je na tvoj vkus maly, tak v poriadku, je mensi lebo je optimalny na hadzanie, na vyvazky mas big, hotovo
NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 14:59:07
Erva >> Pokud si to už zapomněl, tak si přečti svůj předcházející příspěvek...píšeš, že i kdyby si bigy nevyužil, tak si je stejně koupíš :-) ale dyť já vlastně vůbec nepíšu, ať si media letíš koupit, jen říkám, že v případě házení jsou vhodnější.
NErva - Profil | Pá 9.12.2011 14:56:16
Hermis_s - Já to myslím vážně, že nemám důvod lhát,ale ty jsi to přeber jak chceš .
NErva - Profil | Pá 9.12.2011 14:55:15
murphyy - Taky ses pěkně chytil :-)))))))) ty jsi někde v mojich příspěvcích dočet že tvrdím že médium je na házení malí ? :-)))))
NErva - Profil | Pá 9.12.2011 14:52:49
Rostid - Jasně skrz to že z 80% vyvážím a 20% nahazuji si poletím koupit média :-))))))))
NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 14:27:02
murphyy >> ale to, že je medium lepší na házení a big na vyvážku se tady snažím vysvětlit. :-) jen se pozastavuju nad tím, že by si kvůli vkusu vzal na házení biga místo media, to je prostě nesmysl. :-)
NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 14:25:03
Erva >> to je právě to, co nechápu. jak může vkus ovlivnit na úkor potřeby a logiky to, co by sis pořídil. kvůli blbýmu vkusu budeš radši házet s bigama než s medii. :-D to je úsměvný. jo a urážky si laskavě nech od cesty, taky tě neurážím frajere :-) pokud si nemůžeš jinak pomoct, tak mi raději ani nepiš.
Nmurphyy - Profil | Pá 9.12.2011 14:22:51
Erva >> tak ja to tiez nejak nepoberam, ak ti je medium maly, tak si zober big a je to, co ma byt medium taky isty ako big?:)ak je pre teba maly, to znamena ze pre tvoj vkus a potrebu je maly,
na hadzanie je ale optimalny, tak si ho zoberu ti ktori zvacsa hadzu a pre ich vkus sa im nebude zdat maly:)
na hadzanie je ale optimalny, tak si ho zoberu ti ktori zvacsa hadzu a pre ich vkus sa im nebude zdat maly:)
NErva - Profil | Pá 9.12.2011 14:05:06
Rostid - Co je na tom zavádějícího ,když napíšu že na můj vkus jsou média strašně malinký ? To totiž nemá z potřebou nic zpolečného i když já využiju BB LC a kdybych je nevyužil tak si taky koupím ty větší, už to chápeš ? Pleteš si 2 hodně rozdílné věci a to je "vkus" a " potřeba " pokud nevíš co tyhle 2 slova znamenají tak popros rodiče at ti to vysvětlí. Jinak já píšu to jak to vidím já, to je celé a každý at si koupí to co mu pasuje,nikoho tady nepřesvědčuji aby si koupil ty větší na úkor menších jediný kdo se na to chytil jsi ty ty moulo:-)))))))))))))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
 Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NShimano Power Aero 100001660
NKaprařský top vercajk3167
NHarrison - vše o této značce3722
NFanclub značky Shimano16401
NKrátkodobá kaprařina x9947
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLithiové baterie - srovnání1546
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
St Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...









