Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????

Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NDulf - Profil | Pá 9.12.2011 11:25:30

Rostid >> no,možná ervu mate ten název big ,což je velký,silný v příměru tý velikosti,ale i BB byl ve velikosti M.I pro mne to bylo nezvykle málé v porovnání s tím velkým.Na chytání z odhozu ale gut.

    NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 11:01:01

    Erva >> tak to by mě zajímalo, co je nesmysl na tom, co jsem napsal já? nebudu to dál rozebírat. ono by bohatě stačilo, kdybys napsal, že jsou pro tvoji potřebu malé a ne, že ty navijáky jsou strašně malinký, to je totiž zavádějící. a jestli chceš tvrdit, že je nesmysl pořídit si media místo bigů, pokud někdo hlavně háže a stačí mu 300m vlasce, tak se opravdu nemáme o čem bavit.

      NHermis_s - Profil | Pá 9.12.2011 10:43:41

      Erva >> A kde takhle chytas ty brebto?

        NErva - Profil | Pá 9.12.2011 10:35:42

        Hermis_s - Těžko by se mně vlezlo na jednu cívku 800 metrů vlasce z průměrem 0,35mm :-)))))

          NErva - Profil | Pá 9.12.2011 10:34:07

          Rostid - Na můj vkus jsou prostě malinké a ty si říkej co chceš,pro mně je nesmysl to co píšeš ty,100lidí 100názorů a nechápu proč mně jej stále vyvracíš .

            NHermis_s - Profil | Pá 9.12.2011 10:28:28

            Erva >> A neni lepsi si koupit novej vlasec a jednu civku domotat do plna.

              NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 10:09:15

              Erva >> tvůj názor je to, že jsou media střašně malinké...já jen říkám, že to je nesmysl, mají takovou velikost, která je vhodná na odhoz. na vyvážku je big a hodně lidí si koupí media právě kvůli té menší velikosti, protože většinou nevyváží. z toho mi vychází, že ta velikost je ideální variantou k bigům. kdyby byly větší, tak už by bylo úplně jedno, jestli máš bigy nebo media.

                NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 10:00:55

                Erva >> no přesně to, co píšeš :-)

                  NErva - Profil | Pá 9.12.2011 9:51:52

                  Rostid - Co je k nepochopení k mému názoru ,to že na můj vkus jsou ty media malinké? Promin ale tohle pochopí i malé dítě ,jinak já 2x do roka na BIG BB LC napojuji ještě jednu cívku ,ale to je vedlejší a nepatří sem do diskuse.

                    NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 9:43:28

                    Hermis_s >> jo to je fakt a 95% z nich využije tak max. 30% kapacity. :-) to mi trošku hlava nebere, ale co už...:-D

                      NRostid - Profil | Pá 9.12.2011 9:42:09

                      Erva >> já jsem ale nepsal, že si o nich psal něco špatného. jen se ptám, co je špatného na tom, že jsou menší než big. když je to pro tebe malý, tak chytej bigy a je to ne? nerozumín prostě tomu názoru.

                        NErva - Profil | Pá 9.12.2011 7:18:45

                        Rostid - Ahoj pokud vím tak jsem nepsal že je něco na médiích špatného ,jen na můj vkus jsou strašně malinké ,nic víc nic mín .

                          NHermis_s - Profil | Čt 8.12.2011 23:18:47

                          Rostid >> Jsi nebyl nikdy u vody?Cim vetsi navijak,tim vetsi kaprar:)

                            NRostid - Profil | Čt 8.12.2011 23:09:04

                            Erva >> nevím, co je špatného na tom, že media jsou menší? kdyby byly stejně velké jako big, tak by to asi nedávalo smysl. na odhoz je to přesně to pravé. :-) navíc kapacita 300m 35ky vlasce a 615g...nevím, co je na tom tak malinkýho :-)

                              Njurda - Profil | Čt 8.12.2011 21:20:56

                              Drinks >> Nevihrožuj :)

                                NDrinks - Profil | Čt 8.12.2011 21:13:28

                                Aby se po čase tam neukázali ve velkém měřítky ty nové Lcéčka:)

                                  Njurda - Profil | Čt 8.12.2011 21:12:29

                                  Každopádně se to projeví :)

                                    NErva - Profil | Čt 8.12.2011 21:08:49

                                    jurda - Už to tak vypadá ,taky se mně líbí ty nové ,ale ty média jsou hodně malinké,ale ze starýma jsem naprosto spokojený a u těch nových ukáže až čas jak jsou dobré ,zatím jsou na trhu moc krátce.

                                      Ndraveček - Profil | Čt 8.12.2011 21:08:48

                                      jurda >> To teda,jo tolik jich dohromady nemají ani v obchodech :-)))

                                        Njurda - Profil | Čt 8.12.2011 21:02:28

                                        Koukám,že se v bazaru s Lcéčkama roztrhl pytel,že by změna? :)