Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????

Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NPoušťák - Profil | St 7.12.2011 22:26:43

anakonda >> no,myslím si že v začátcích měla problém třeba Daiwa Infinitivy BTR

    Nanakonda - Profil | St 7.12.2011 21:58:14

    Hoši.kdo z Vás si myslí,že jsou staré LC lepší,nechť si koupí staré LC.Já si to nemyslím a nečekám nikdy roky na to,až se věci vyvrbí.Stačí mi,že nové jsou pokračováním straré řady a že nemají ty vady,které měly staré.

      Nanakonda - Profil | St 7.12.2011 21:55:31

      Lidl >> Jak dlouho může mít člověk nové navijáky,když se začaly prodávat nedávno?A už jsi někdy slyšel,že byl nějaký zásadní problém v novém typu navijáku známé značky,který je jen pokračováním předchozí řady?Můžeš mi jmenovat jeden jediný naviják Daiwa nebo Shimano,který měl v minulosti zásadní problémy?Nebo snad je potřeba čekat 5 let,až se z nového typu stane typ starý a pak ho koupit?

        Njirkaas - Profil | St 7.12.2011 20:24:09

        Starting-carp >> Nevěřim :-D

          NStarting-carp - Profil | St 7.12.2011 20:22:19

          jirkaas >> jenom skouším ha ha ha ale stejnak bych je asi nevyměnil

            Njirkaas - Profil | St 7.12.2011 20:17:03

            Starting-carp >> Co to vidí oko moje skleněné?? to snad nee?? ha ha ha

              Nsauron13 - Profil | St 7.12.2011 20:11:53

              anakonda >> "Vemte si je hoši do ruky,zamelte si s kličkami a zatočte a pak odprosíte svatého Petra,že jste se tak ptali."

              Ámen :) To mi stačí a má volba je jasná :)

                NLidl - Profil | St 7.12.2011 20:11:47

                anakonda >> a jak dlouho máš ty nový, že seš si tak jistej v kramflecích :)?

                  Nuzjejasno - Profil | St 7.12.2011 20:00:17

                  Musím dát za pravdu anakondovi, ale skutečný stav se ukáže tak za dva roky, pokud budou chodit stále tak jak mají , bude to super

                    Nanakonda - Profil | St 7.12.2011 19:52:21

                    Drinks >> Tak si vem do ruky nový LC.Zamel si kličkou a zatoč.To bude nejlepší odpověď na to,zda jsi udělal či neudělal chybu.

                      NDrinks - Profil | St 7.12.2011 19:16:21

                      anakonda >> Vím že sem jí neudělal:)

                        Nanakonda - Profil | St 7.12.2011 19:10:34

                        Drinks >> Udělal.Jen si to nechceš přiznat.

                          NDrinks - Profil | St 7.12.2011 19:08:33

                          anakonda >> Před měsícem sem koupil staré:) A chybu sem neudělal;)))

                            Nanakonda - Profil | St 7.12.2011 18:59:32

                            zaplosak >> Zapomeň.Mrzelo by tě to.Jedině nové.Je to jakobys kupoval od známého Favorita namísto nové Oktavie.

                              Nanakonda - Profil | St 7.12.2011 18:57:54

                              Drinks >> Nový LC z toho úplně šílím a to mám doma Daiwa basiar QD 45 2x a Aero technium XSB 100002x.Nové Lc je za 1/4-1/3 ceny a je lepší.

                                NDrinks - Profil | St 7.12.2011 18:50:38

                                Díky že jsi mě osvítil !;)

                                  Nanakonda - Profil | St 7.12.2011 18:49:47

                                  Vemte si je hoši do ruky,zamelte si s kličkami a zatočte a pak odprosíte svatého Petra,že jste se tak ptali.

                                    Nanakonda - Profil | St 7.12.2011 18:45:48

                                    Hoši,nové LC je neskutečný luxus.Nemá chybu.Kam se hrabou ty nejsdražší kousky a to mám Daiwa Basiar QD 45 a Aero technia.Čestné slovo.

                                      NStarting-carp - Profil | St 7.12.2011 17:30:55

                                      nevimění nekdo 2 LCčka za ultegry 14000 xsb??

                                        Nalda2211 - Profil | St 7.12.2011 17:22:30

                                        Lidl >> na stare LC je jen chvala uz jsou to jasne legendy a nikdo jim to uz neveme mel jsem je tri roky na velke vody a to co dokazali je nezkutecne