Nádrž Metud Stráž pod Ralskem

má někdo skušenosti s lovem na tomto revíru?
Autor diskuse: Vagas1 - Profil , 23.9.2011 všeobecné - revíry, cestování

NJaryn 64 - Profil | Čt 11.4.2013 23:01:25

Sven >> No to je možný jenom u nás. To by se nemohlo přihodit ani v Gruzii a těm se smějou i Ukrajinci.

    NSven - Profil | Čt 11.4.2013 22:53:38

    Jaryn 64 >> někomu z nějaké firmičky. Kdo konkrétně nevím, já u toho nebyl.
    Ale vzal to chlapácky a přiznal to a zaplatil pokutu.. Bohužel ne nám.. sežral to stát

      NJaryn 64 - Profil | Čt 11.4.2013 22:44:05

      Sven >> Tak to mi uniklo. Komu zas uniklo jaký svinstvo? Takhle pstruhů ubývá a ještě to nějaký bezmozkové tráví. Stačilo mi co jsem viděl vloni ve Vesci na Nise. To se fakt stýská.

        NSven - Profil | Čt 11.4.2013 22:33:44

        Jaryn 64 >> No jasně :-)) Copak pytláci ale hlavně aby zas nebyla nějaká otrava jako předloni http://www.mostraz.cz/fotogalerie/18/otrava-jestedk​y-10-rijna-2011

          NJaryn 64 - Profil | Čt 11.4.2013 22:29:49

          Sven >> Tak to mi musíš poreferovat, co místní pytláci nestihli sežrat.

            NSven - Profil | Čt 11.4.2013 22:24:28

            Jaryn 64 >> do pátku je daleko ale zkusím to. Teď v sobotu a možná i v neděli agregujeme Křížany , takže víkend je v háji..

              NJaryn 64 - Profil | Čt 11.4.2013 22:20:47

              Sven >> To mi neklapne. Zítra prijede příbuzenstvo tak nemám šanci. Vidím to tak na příští pátek.

                NSven - Profil | Čt 11.4.2013 22:18:22

                Jaryn 64 >> možná, že tu zůstanou hnízdit.. v tom případě jim nezávidím :-)

                  NSven - Profil | Čt 11.4.2013 22:17:01

                  Jaryn 64 >> když nebude zítra pršet, tak to tam půjdu prubnout

                    NJaryn 64 - Profil | Čt 11.4.2013 22:13:17

                    Sven >> Tak to bys prohrál kalhoty. Ty prevíti to mydlili jak na pouti. Teď z jara se snad potkáme. Od června "bydlím" na Jizeře.

                      NSven - Profil | Čt 11.4.2013 21:32:24

                      Jaryn 64 >> ahoj. Jak tě znám, tak bych vsadil na tebe :-)))
                      Už jsem tě neviděl na rybách ani nepamatuju :-)

                        NJaryn 64 - Profil | Čt 11.4.2013 21:20:43

                        Po ledu ani památka. Při chuti zatím jen plotičky. Dnes čtyři rybáři a asi patnáct kormoránů, tak si kolegové tipněte kdo asi tak vyhrál.

                          NSiven Polní - Profil | Čt 11.4.2013 17:44:07

                          Loni jsem tam, ač varován, utrhl 4 plandy během hodiny, a to 2 z nich mimo pařezovku. Je tam krásně, až tam budu moct chytat z lodě, tak přijedu zase..... ;)

                            NTomiiiiiino - Profil | Čt 11.4.2013 17:09:54

                            Jel bych podráždit místní plotice :-)

                              NTomiiiiiino - Profil | Čt 11.4.2013 12:56:40

                              Tak jak je trháčov rozmrzlí kluci? :-)

                                NChosé 2 - Profil | St 3.4.2013 17:21:51

                                Kolega wena tuto otázku oživil dotazem na rozmrznutí. Nicméně se dá souhlasit se vším co zde již bylo napsáno :-)

                                  NMeelek - Profil | St 3.4.2013 17:04:13

                                  Revir je to pekny, predevsim z te strany zarostly parezy - Fleky se tam daji najit - neni to zase tak hrozny A chytat jde na plavanou, polozenou pri brehu, ze zarostly strany.
                                  Ani tam nebylo moc bordelu pohazenyho po zemi, coz se o Dubici 3 rict neda (na kterou se taky ptas) Co si pamatuju, tak minuly rok vypadala jako zumpa - mysleno okoli. A to je taky krasny revir, hodne krasny. Ale ty hromady pet flasek od piva, vlascu, klicek od navijaku, hadru, hnus.
                                  A ze na Metudu jsou mrnavy kapri pirane, tak ty cpe svaz vsude, ma z nich penize. Kde nejsou.

                                    Nrybomil - Profil | St 3.4.2013 16:48:01

                                    Co tak vím, žádná hitparáda to tam není. Asi 1/4 je samý pařez, ryby se drží v nich , ale jak s nimi ven ? Byl jsem tam asi 10x, jak s pruty , tak bez nich. V sezoně někdy dost lidu.Jinak viz Iceman.
                                    Všechno o tom ti zřejmě řekne místní kolega MRKmen s nickem Sven.

                                      Nwena - Profil | St 3.4.2013 16:39:03

                                      Nevíte někdo jestli to je ještě pod ledem? dík
                                      už mám absťák tak vezmu za vděk i trhákovem :D

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | So 24.9.2011 9:27:48

                                        Lovem čeho?
                                        Je tam nasazeno milion podmírových kapříků takže pro zábavu dobrý. Zbytek větších ryb je zašitých ve vázkových polích, 90% jich okováš a urveš (právem se tomu říká trhákov). Candát už tam moc není, štiky jsou také vyžrány. Můžeš narazit na nějakého okouna, popř. sumíka.
                                        Bílé ryby dost, hlavně cejnků.
                                        Cíleně tam jen X km si zachytat je hloupost.