Galerie netradičních úlovků

Zdar rybáři
Už kolikrát jsem byl na rybách a vytáhl jsem to co,jsem vůbec nečekal:od oblečení,části jízdních kol,pláště od kol,obrovské pařezy,košíky....a perla dokonce i stan.
Jestli někdo máte taky nějaké také trofejní úlovky :) tak je sem vložte ať se zasmějeme a vyberem ten nej!!
Pterův zdar

Nejčastější neobvyklý úlovek

A) dravé větve a pařezy66%

B) Dravé hadry,oblečení....11%

C) kačena,volavka...10%

D) rybářské náčiní2%

E) BATMAN :D10%

Od 18.8.2011 hlasovalo 185 čtenářů.

NRalf1997 - Profil | Po 15.8.2011 15:28:20

Né na ryby :-D

    Nrover - Profil | Po 15.8.2011 15:25:42

    hrubdo >> Ralf1997 - 15.8.2011 15:23:12 >>
    Pro sýkorky ? :-)

      NRalf1997 - Profil | Po 15.8.2011 15:23:12

      Vytáhl jsem krmítko ale fotku nemám :-D

        NGTdpcfix - Profil | Po 15.8.2011 15:19:49

        Darcy >> dobre ty:Duz jsem se prvne lek ze jsi se s nim chtel rvat:D

          NDarcy - Profil | Po 15.8.2011 15:11:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          P.R.E.D.A.T.O.R - >> Přijdu k vodě, rozbaluji náčiní a za keřem slyším vzrušenou debatu otce s asi 13-ti letým synem, ze které jsem vyrozuměl, že syn špatně upevnil vezírek, který uplaval i s kaprem. Po nahození, asi za pět minut, jsem měl záběr, cítím podivný odpor a asi deset metrů od břehu, se na hladině objevil vezírek i s kaprem, spíše kapříkem tak 43 cm. Co následovalo, mě poněkud šokovalo, mladý přiletěl a začal po mně řvát: "To je můj vezírek, to je můj kapr." Napočítal jsem do deseti, možná více, a říkám mu:"To je můj vezírek a kapr, tedˇjsem je právě vylovil. Pokud chceš kapra i vezírek, přijdeš znovu, slušně pozdravíš a řekneš: " Dobrý den pane , uplaval mi vezírek i s kaprem, mohl by jste mi ho dát?" Kluk odešel a po krátké debatě s otcem přišel a splnil požadované.

            NHermis_s - Profil | Po 15.8.2011 14:27:36

            FrancJosef >> Pro me ano.

              Nkuzma - Profil | Po 15.8.2011 14:25:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              šťovíček >> já mám zas dravou hadru :) ale to sem byl jeste malej :D

                NTomas007 - Profil | Po 15.8.2011 14:22:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kelímek 0,5l. Bojoval statečně. Nebyl vrácen vodě.

                  NFrancJosef - Profil | Po 15.8.2011 14:18:35

                  Hermis_s >> ale to neni netradiční :-)))

                    NHermis_s - Profil | Po 15.8.2011 14:15:25

                    V posledni dobe,nejak casteji.

                      Nkuzma - Profil | Po 15.8.2011 14:11:47

                      tomisBMW >> to je jasný radši sem objetoval jednu montáž než abych na to hrabal :)) Btw: taky peknej úlovek :)

                        Nprochy96 - Profil | Po 15.8.2011 13:44:19

                        MAXXSKATER >> zmasil si ho ? :-)))

                          NMichlav - Profil | Po 15.8.2011 13:44:01

                          Jednou sem chytl štiku na brambor a teď nedávno při smotávání prutu na kterém byla kukuřice tak to taky vzala štika 50 cm

                            NMAXXSKATER - Profil | Po 15.8.2011 13:42:16

                            Kolikrát je to zvláštní, policajt jede nahoru jako při záběru a pak se tam na druhé straně ocitne úplně něco jiného než ryba. Posledně se mi to stalo s kobercem ... :D Foto nemám, nenapadlo mě to vyfotit, ale příště Vám to vyfotím a pak to sem hodím. :-)

                              Nprochy96 - Profil | Po 15.8.2011 13:38:11

                              killer1 >> :-))

                                Nkiller1 - Profil | Po 15.8.2011 13:36:33

                                prochy96 >> ale u tebe to netradiční úlovek není, u tebe je to nejčastěji uvláčená ryba:-)))))

                                  Nprochy96 - Profil | Po 15.8.2011 13:30:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  P.R.E.D.A.T.O.R >> Ještě cejn na smáčka

                                    NHP - Profil | Po 15.8.2011 13:27:08

                                    Mraroz (houba) >> Když vidím jak je to štíhle vyhublé, tak se není čemu divit.

                                      NMinnow - Profil | Po 15.8.2011 13:26:05

                                      P.R.E.D.A.T.O.R - >> Já byl vláčet v zatopeném lomu, dostal jsem záběr, přisekl jsem a vytáhl jsem rouru od kamen :-)

                                        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 15.8.2011 13:23:08

                                        prochy96 >> to jo