Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nkabo - Profil | So 23.2.2013 20:56:43

deni 79 >> Tomajo - 23.2.2013 16:51:20 >> Já bych možná něco potřeboval z Mudhole.

    Ndeni 79 - Profil | So 23.2.2013 19:11:03

    Píňas >> i v teto barevne variaci?

      NPíňas - Profil | So 23.2.2013 17:37:59

      deni 79 >> člověče ty sedla jsou mi dost povědomé

        Ndeni 79 - Profil | So 23.2.2013 17:14:45

        Tomajo >> ja musim na mudhole a na alpstackle...

          NTomajo - Profil | So 23.2.2013 16:51:20

          nebude nekdo nekde objednavat nejake komponenty na pruty?

            Ndeni 79 - Profil | So 23.2.2013 13:27:44

            Krouzky uz jsem nasel,takze rusim patrani... :-)

              Ndeni 79 - Profil | So 23.2.2013 11:35:32

              Tak jsem si vybral sedlo pro ty stalker proutky....
              Nevi nekdo,kde splasim trim krouzky v barve sedla?

                Ndeni 79 - Profil | So 23.2.2013 11:32:02

                Tak jsem si vybral sedlo pro ty stalker proutky....
                Nevi nekdo,kde splasim trim krouzky v barve sedla?

                  Nkabo - Profil | Čt 21.2.2013 10:20:38

                    Nalda2211 - Profil | Čt 21.2.2013 10:09:17

                    kabo >> ahoj asi ne jedine v pripade ze tam bude zeleny duplon 500mm

                      Nkabo - Profil | Čt 21.2.2013 9:19:56

                      alda2211 >> Zdar, nebudeš něco objednávat na Mudhole? Něco bych potřeboval a nechce se mi platit sám dopravné.

                        NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 20:33:20

                        alda2211 >> :)) tak to jo

                          Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 20:32:09

                          Aleš10 >> ne vetsinou pro nekoho a jeho kamarada a potom zase kamarada kamarada

                            NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 20:22:26

                            alda2211 >> mám takovou otázečku ty pruty všechno repasuješ pro sebe nebo koupíš starej zrenovuješ a prodáš?

                              Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 20:20:16

                              Aleš10 >> :-)))))))))))) jo to je dobry :-)) to si musim pamatovat

                                NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 20:18:29

                                alda2211 >> jj omezuje mě jen malá kapacita navijáku :)))

                                  Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 20:17:37

                                  Aleš10 >> tak tim to je jasne... k tomu 13ft a dva dny cekas nez dopadne olovo do palavy :-)))

                                    NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 20:11:52

                                    alda2211 >> no tak zrovna u mě to moc nehrozí svalíky musí být nebo by mě to v práci zničilo :))

                                      Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 20:08:03

                                      Aleš10 >> kdyz mas poradny kladiva (ruce) tak to tam dostanes i s 10ft ale kdyz nemas tak nedas .........o)))

                                        NPvl - Profil | St 20.2.2013 20:07:30

                                        Jedna věc vyřešená ... Zdr . jdu chrápat a ve 2 makat :o§((