Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NPrchlajs - Profil | St 20.2.2013 20:06:50

alda2211 >> Čtyřikrát zdrávas vole :-DDD

    Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 20:05:56

    Prchlajs >> a pred spanim zakleknes a das otče naš :-))))))

      NPvl - Profil | St 20.2.2013 20:05:03

      Prchlajs >> Jaký moudra ? Fakta holá fakta . Pane kolego :o§)

        NPvl - Profil | St 20.2.2013 20:04:00

        Aleš10 >> Moje řeč :o§)

          NPrchlajs - Profil | St 20.2.2013 20:03:58

          Pvl >> Hmmmmm to jsou zase moudra :-D

            NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 20:02:18

            Pvl >> přesně každej na to nemá chytat s pořádným nářadím :))

              NPrchlajs - Profil | St 20.2.2013 20:01:58

              alda2211 >> Jako břitvy!No kámo mám pruty postavený v obejváku a každej večer na to musim čumět.

                Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 20:00:29

                Prchlajs >> diky byli v presile :-( ted uz budou opatrny bosi hlavy jsou ostre :-)))))))))))))

                  NPvl - Profil | St 20.2.2013 20:00:22

                  Aleš10 >> Podívej s nějakým pružným skolkem dokáže rybu vytáhnout každej trouba --když mu vše pobere prut . Ale s 3,5lbs to musí být cit a fortel .:o§)

                    NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:57:48

                    Prchlajs >> Nojooooooo ...:o§)

                      NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 19:57:20

                      alda2211 >> :)) mě zas ostatní pruty přijdou jako žvejky se divím že s tím někdo může házet :)

                        NPrchlajs - Profil | St 20.2.2013 19:57:15

                        alda2211 >> To nejsou ráhna,ale tyče na skok do vejšky :-)))

                          Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:56:49

                          Pvl >> presne zabijaci s knirem jsou nebezpecny :-)))))))))))))))))))))

                            NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:54:18

                            alda2211 >> Máš bobky co ? Kdybychom se náhodou potkali , abych tě za "ráhna " nevyplísnil .o§) EDIT : už zjemňuješ ...... " rahna bylo nednesene"

                              Ndeni 79 - Profil | St 20.2.2013 19:53:56

                              alda2211 >> ahoj guru.. Nechystas se objednavat,kdyz tak moc stavis? Klidne to postovny uhradim cely...

                                Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:53:24

                                Pvl >> promin chlape :-)))))))

                                  Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:52:42

                                  Aleš10 >> na velke vode asi jo a rahna bylo nednesene abych neurazil ale jak jsem to nemel dlouho v ruce tak mi to tak prislo ........o))

                                    NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 19:48:31

                                    Pvl >> :)))

                                      NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:47:37

                                      Aleš10 >> Takové pruty mají pořádný chlapi :o§))

                                        NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:46:51

                                        alda2211 >> Jako moje :o§))