Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 11:32:04

alda2211 >> rychlejsi nez prujem...:-) :-)

    Nalda2211 - Profil | Po 25.2.2013 11:30:19

    deni 79 >> ok. to jsem rychlej co :-)

      Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 11:27:33

      alda2211 >> smaz ty fotky,odpoledne sem plesknu foto ze zrcadlovky

        Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 11:25:45

        alda2211 >> az neco chytim..
        No vazne nevim,tady mam tak 35-40cisel snehu,rybniky jsou zamrzle. Jen velke vody jako Slapy jsou rozmrzle...

          Nalda2211 - Profil | Po 25.2.2013 11:19:56

          deni 79 >> neni to moc zaostrene a je to spatne videt ale uz vim vzpominam si :-))))) kdy ho namocis?............o)))

            Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 11:18:03

            alda2211 >> ano to jsou ony. Jen mi to prasi fotak v mobilu...

              Nalda2211 - Profil | Po 25.2.2013 11:14:05

              deni 79 >> to jsou ty jak jsem objednaval?

                Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 11:07:12

                alda2211 >> nerez jsem nepouzil. Sly tam eloxovane cerne alu krouzky v provedeni slim.

                  Nalda2211 - Profil | Po 25.2.2013 11:03:36

                  deni 79 >> no vidis podberak v korku nerez krouky jsi nedal nebo to bude jinak.........?

                    Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 9:43:01

                    Alda nepise...
                    To je zle. Ten asi pracuje na novem projektu ze ktereho si vsichni sednem na prdel... :-) :-)

                      NLadiis - Profil | Ne 24.2.2013 21:32:32

                      Tomajo >> V dohledné době budu asi objednávat na CMW... Tak kdybys chtěl, napiš mi SZ.. ;-)

                        Ndeni 79 - Profil | Ne 24.2.2013 18:37:03

                        Píňas >> pokud pocitam clo a postovne,tak jsem na castce cca1200,- za jeden kus a to jeste bez trim krouzku a tech ostatnich kravinek okolo...

                          NPíňas - Profil | Ne 24.2.2013 18:30:08

                          deni 79 >> Kámo kolik stojí ty sedla?

                            NTomajo - Profil | So 23.2.2013 21:29:22

                            kabo >> tož to nevím. Tak je pravda, že pokud by zde někdo obejdnával třeba na Mundhole a byl by ochotný mi tam něco vzít a potom mi to poslat tak bych raději koupil asi tam.

                              Nkabo - Profil | So 23.2.2013 21:24:06

                              Tomajo >> Otázka je v jaké kvalitě...

                                NTomajo - Profil | So 23.2.2013 21:22:28

                                kabo >> právě korky by měli skladem mít

                                  Nkabo - Profil | So 23.2.2013 21:15:01

                                  Tomajo >> Já sháním očka a nějaké drobnosti, v hbfly jsem je taky poptával, ale nemají to skladem a další objednávka se bude dělat jakmile budou sami něco potřebovat, tak jim zkus napsat, možná, že čím víc budou mít poptávek tím dřív se ta objednávka dá dohromady...

                                    NTomajo - Profil | So 23.2.2013 21:08:19

                                    kabo >> nějakej korek, lak a kroužky

                                      Nkabo - Profil | So 23.2.2013 21:05:05

                                      Tomajo >> Co potřebuješ?

                                        NTomajo - Profil | So 23.2.2013 21:00:39

                                        kabo >> nakonec to asi pořeším a koupím zde http://shop.hbfly.cz/stavba-prutu-c-18.html