Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 19:46:26

alda2211 >> napnutej jsem vo tom žádná :)) hmm tak se taky řadím mezi ráhnaře taky mám 3,5lb a 3,9m ale mám za barákam pálavu a je třeba házet daleko tak mi nic jinýho nezbývá :)

    Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:45:37

    Pvl >> fakt uz jsem dlouho 13ft v ruce nemel a vetsinou tenke a tyhle jsou jak dlouhe tak silne na konci 20mm

      NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:43:00

      alda2211 >> rááááhna .. .o§))

        Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:41:21

        Aleš10 >> rahna 13ft 3.5lb ale ty druhe jsou tenke co mam doma a hlavne budou trochu jinak nez se bezne vidi jsi napnutej............o)

          NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 19:39:05

          alda2211 >> jak jsou dlouhý a jakou mají libráž?

            Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:36:32

            Aleš10 >> Jj pockej 3 tydny nejake fotky sem zas dam :-)

              NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 19:31:09

              Pvl >> :)))

                NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 19:30:28

                alda2211 >> aha mě to ani tak nepřijde že jsou před plastikou holt netrénované oko chodím ti sem jen koukat na ty tvoje skvosty a třeba časem se do toho taky pustím :))

                  NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:29:16

                  Aleš10 >> Sis naběh co ? :o§))))))))))))) legrace !!

                    Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:28:18

                    Aleš10 >> ale no tak to me podcenujes..... to je puvodni stav ale neboj udelam pak fotky po plasticke operaci

                      NAleš10 - Profil | St 20.2.2013 19:26:39

                      alda2211 >> máš to krásný :))

                        NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:25:41

                        alda2211 >> Tak to je spravne ... :o§)

                          Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:23:38

                          Pvl >> jsou to klady a jako nove :-)

                            NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:22:35

                            alda2211 >> Hele , na tu dálku ...slušnej výkon :o§)) EDIT : musím se pochválit :o§)

                              Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:19:27

                              Pvl >> to ne o diru vedle :-))))))))))))

                                NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:16:00

                                alda2211 >> Nebyl jsem daleko .o§)

                                  Nalda2211 - Profil | St 20.2.2013 19:14:32

                                  Pvl >> ne ted jsem dolakoval blank legendarni sportex kev carp :-)))je na nich krasne videt jak jde vyvoj nahoru

                                    NPvl - Profil | St 20.2.2013 19:07:02

                                    Nějak mrtvo , asi se motají očka - na prut :o§)

                                      Nivošxxxl - Profil | Pá 15.2.2013 20:19:22

                                      Čau stavěči a repaséři, potřeboval bych pls poradit. Repasuju děličky Ultimate Novell carp, lépe řečeno měním očka. Dřív jsem si toho nějak nevšiml, ale zjistil jsem že je mezi nima rozdíl cca 2 cm. Jeden jde na spojce nasunout o ty 2 cm víc. Je to typ spojky kdy se jeden díl se nasunuje do druhého (špičky). Dá se to nějak dorovnat ? Dík

                                        NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 22:13:44

                                        kabo >> Jak kdy:-) Ale nic není dokonalé. Alda to má hodně vychytané a čisté, moc pěkné.
                                        Musí to být vše dobře rozvržené, správně najít páteř(vše stavím do tvdré části), rozmístění oček, a pak další infarktová žáležitost a to lakování. Někdy tam mám bublinky jindy zase mapy na povrchu...vše ořezat a začít znovu:-)
                                        Je to motorek z elektroměru a celé to postavil můj kamarád a fanguje to zatím dobře.