Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nbodie - Profil | St 13.2.2013 22:02:34

Smekám před všema co děláte takové poklady, to musí být pak krásnej pocit chytat na "vlastní" prut...

    Nkabo - Profil | St 13.2.2013 22:01:03

    David Bek >> Jenže to jsou takové chybičky o kterých ví jen ten kdo to postavil, druhý člověk je nenajde :-)

    Co to tam máš za motorek na tom tvém grilu?

      NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:53:24

      kabo >> diky, ale taky to má svoje chybičky a těch nervů co mě každá stavba stojí:-)
      pořád se je co učit

        Njariss - Profil | St 13.2.2013 21:50:41

        David Bek >> Děkuji za radu.
        Děláš krásnou práci, obdivuji, palec nahoru :-)

          Nkabo - Profil | St 13.2.2013 21:46:07

          David Bek >> Krásná práce...

            NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:40:31

            jariss >> Ahoj, používám nitě k tomu určené a epoxíd 2 složkový také k tomu určený. Mrkni na web mudhole.com, tam vše najdeš. O autolaku jsem taky slyšel,ale asi bych ho nepoužil...

              Njariss - Profil | St 13.2.2013 21:36:17

              David Bek >> Co používáš na oviny za nitě a následné přelakování? Díky za odpověď.
              Mě se vrstva laku nikdy nepovede hezky zalitá do hladka. Jako by se ten lak nějak zcvrknul :-(
              Mám jej od autolakýry.

                NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:35:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                GLX

                  NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:34:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  po nalakování

                    NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:34:27

                    před lakováním

                      NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:33:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      XI2

                        NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:33:07

                        a tady na tom motám a lakuji:-)

                          NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:32:21

                          exotické stabilizované dřevo

                            NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:30:21

                            SAGE XI2

                              NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:28:30

                              G LOOMIS GLX

                                NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:27:03

                                .

                                  NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:23:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  GVX

                                    NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:22:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Winston GVX

                                      NDavid Bek - Profil | St 13.2.2013 21:22:29

                                      Jestli mohu za sebe, tak je to droga. Už si dlouho nekoupím tovární prut. Člověk si to vypiplá dle svých představ a dá si záležet na všech detailech, které tovární pruty nemají. Přeci jenom, číňan ve fabrice s koulí na noze neodvede takovou práci jako nadšený,ale pečlivý amatér:-)

                                        Nalda2211 - Profil | St 13.2.2013 20:59:25

                                        deni 79 >> :-)))))