Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | St 13.2.2013 20:56:29

alda2211 >> ano to by bylo skoda skoncit skoro drive nez poradne zacit...

    Nalda2211 - Profil | St 13.2.2013 20:52:06

    deni 79 >> tak samozrejme ale musis po kouskach jinak jsi u konce jen se to vymsti a to bych moc nerad

      Ndeni 79 - Profil | St 13.2.2013 20:49:27

      alda2211 >> ale rad je poslouchas,ze :-) :-)

        Nalda2211 - Profil | St 13.2.2013 20:46:15

        Tommy23 >> :-)) to jsou prehnana slova musime se drzet pri zemi

          NP!F - Profil | Út 12.2.2013 22:24:57

          alda2211 >> Mam v tomto smere plan. Pisem hnusnejsie ako cviceny simpanz, ale nie je nic jednoduchsie, ako to vrazit do ruky nejakej kamaratke, frajerke ci mangelke. Baby vseobecne pisu hodne krajsie.

            NTommy23 - Profil | Út 12.2.2013 22:22:04

            alda2211 >> Je to na tvý práci vidět :) fakt nádhera, úplně profi práce, ne-li lepší :) Závist nad tak šikovnýma rukama :))

              Nkabo - Profil | Út 12.2.2013 22:09:37

              deni 79 >> Až se najde někdo kdo do toho půjde se mnou.

                Nalda2211 - Profil | Út 12.2.2013 21:57:27

                Tommy23 >> :-) diky jen si hraju protoze ma to bavi

                  NTommy23 - Profil | Út 12.2.2013 21:53:07

                  alda2211 >> Seš machr, nádherná práce :))

                    Ndeni 79 - Profil | Út 12.2.2013 21:50:38

                    kabo >> kdy budes objednavat?

                      Nkabo - Profil | Út 12.2.2013 18:40:30

                      Budu dělat objednávku na http://www.mudhole.com/
                      Chce se někdo přidat?

                        NPvl - Profil | Út 12.2.2013 16:35:21

                        alda2211 >> alda2211 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 11.2.2013 18:54:32
                        Vemínko >> ty jsi muj clovek :-))

                        A ještě k tomu toto - :o§))

                          Nalda2211 - Profil | Út 12.2.2013 16:31:46

                          Pvl >> tak to neni zadnej slagr :-(

                            NPvl - Profil | Út 12.2.2013 16:29:19

                            alda2211 >> Nebylo mi zase tak dobře -- svině krční páteř .. zase jsem musel Ibalgin To mne sere -abych to řekl po pravdě teto měsíc už asi po 4 ?? To víš ládovat se tím nechci 1 nic moc na žaludek + ostat. 2 abych si na to moc nezvyknul . Nebylo vyhnutí

                              Nalda2211 - Profil | Út 12.2.2013 16:23:06

                              Pvl >> ale az tak......?tak to jsi se asi take moc nevyspal jako ja :-))))))))))

                                NPvl - Profil | Út 12.2.2013 16:17:37

                                alda2211 >> Taky mne polilo horko, když ti včera "přišel" tvůj člověk :o§)

                                  Nalda2211 - Profil | Út 12.2.2013 16:14:45

                                  Pvl >> jako by to bylo pro me ale ted kdyz pises ze to patri jinam tak jsem klidnejsi.........o)

                                    NPvl - Profil | Út 12.2.2013 16:10:28

                                    alda2211 >> Já ti nepsal . :o§)

                                      Nalda2211 - Profil | Út 12.2.2013 16:07:51

                                      Pvl >> pavle ty me nenechas vydechnout :-)

                                        NPvl - Profil | Út 12.2.2013 15:01:15

                                        kabo >> Ty jsi můj člověk :o§)