Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nalda2211 - Profil | Út 12.2.2013 10:12:02

kabo >> jo slusnej shop kvalita se odvyji od ceny jako u vseho

    Nkabo - Profil | Út 12.2.2013 10:07:52

      Nalda2211 - Profil | Út 12.2.2013 9:58:43

      kabo >> jakej myslis?

        Nkabo - Profil | Út 12.2.2013 9:58:17

        alda2211 >> jasně.. bohužel nikdo tady z nás není písmomalíř :-)

          Nkabo - Profil | Út 12.2.2013 9:57:00

          alda2211 >> Vím o eshopech kde se korek prodává, chtěl jsem se jen zeptat na tvou zkušenost s konkrétním prodejcem a kvalitou jeho zboží. Pokud to ale bereš jako součást svého now-how, tak ok :-)

            Nalda2211 - Profil | Út 12.2.2013 9:54:42

            kabo >> je to na kazdem jak se rozhodne ......

              Nkabo - Profil | Út 12.2.2013 9:45:10

              Obtisk možná není tak originální, ale určitě je preciznější. Na vláčáku, nebo mušáku si to napsané rukou ještě dovedu představit, tam to není s čím srovnat, ale na dvou kaprových prutech ve vidličkách vedle sebe bych to asi neskousl, vadilo by mi, že to není dokonale stejné :-)

                Nalda2211 - Profil | Po 11.2.2013 18:54:32

                Vemínko >> ty jsi muj clovek :-))

                  NPvl - Profil | Po 11.2.2013 18:50:34

                  Vemínko >> Víš prd tak se do toho neser :o§) EDIT Děkuji

                    NVemínko - Profil | Po 11.2.2013 18:48:12

                    alda2211 >> ahoj, nedej se. Nalepit obtisk umí každej blbec! Když orig tak se vším všudy..)

                      NPvl - Profil | Po 11.2.2013 18:47:48

                      alda2211 >> Hlavně si ho nesedři :o§)

                        Nalda2211 - Profil | Po 11.2.2013 18:45:36

                        Pvl >> no wole.... musim se tomu postavit celem !!!

                          NPvl - Profil | Po 11.2.2013 18:42:48

                          alda2211 >> Woe :o§))))))))))

                            Nalda2211 - Profil | Po 11.2.2013 18:42:00

                            Pvl >> na to pismeno myslim stale uz se mi o nem i zda.......budu asi brat hodiny krasopisma.........

                              NPvl - Profil | Po 11.2.2013 18:31:01

                              alda2211 >> Taky bych se připojil k ostatním s pochvalou . Teda až na to písmo :o§))))))))á

                                Nalda2211 - Profil | Po 11.2.2013 18:28:56

                                Aleš10 >> diky :-))

                                  NObrfišlař - Profil | Ne 10.2.2013 8:05:36

                                  alda2211 >> nádherné pruty, krásná práce. můžu jen tiše závidět:-)))

                                    NAleš10 - Profil | Ne 10.2.2013 7:34:45

                                    alda2211 >> krásná práce :)

                                      NPrchlajs - Profil | So 9.2.2013 22:52:09

                                      Pvl >> takovej mladej fousek a prej brejle hmmm :-))

                                        NPrchlajs - Profil | So 9.2.2013 22:51:39

                                        alda2211 >> za to se neděkuje wole :-)))