Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NPvl - Profil | So 9.2.2013 22:49:41

Prchlajs >> Prd ,to je z toho ,že jsem si nevzal brýle :o§)

    Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 22:49:41

    Prchlajs >> dekuju :-)))

      NPrchlajs - Profil | So 9.2.2013 22:48:57

      Pvl >> to je z toho,že do fšeho kecáš :-))))))

        NPvl - Profil | So 9.2.2013 22:45:36

        Prchlajs >> Tak to jsem to nějak pohnojil -- domníval jsem se, že se takhle podepisuješ :o§((

          NPrchlajs - Profil | So 9.2.2013 22:44:50

          alda2211 >> no a to je známka toho.že si profík jak má bejt a že sem to svěřil tomu správnýmu týpkovi :-)

            Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 22:41:58

            Prchlajs >> i tak se to da brat ja uz jsem asi postizenej a hledam kde jakou chybu a moznost to udelat lepe

              Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 22:40:00

              kabo >> musis hledat uz tu rady a informace na to jak..... davat nebudu ale co se tyka kvality tak ta se odvyji od ceny ale i lepsi korek kdyz zacnes brousit tak se kazy ukazou je to kura ze stromu a osobne si myslim ze to vypada lepe nez cistej vykitovanej korek

                NPvl - Profil | So 9.2.2013 22:35:51

                Prchlajs >> Musíš se podepisovat a nemluvit při tom. Tam bude asi ten zakopanej pes :o§))

                  NPrchlajs - Profil | So 9.2.2013 22:34:52

                  alda2211 >> je to tvoje práce vlastnoručně podepsaná a o t tady de,

                    NPrchlajs - Profil | So 9.2.2013 22:33:54

                    Pvl >> nekkklepe,,,

                      Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 22:33:22

                      Prchlajs >> no vis jak to je nejsem pismomalir a dovedl bych si to predstavit napsane lepe ale ..........je to jak je :-)

                        NVL.K. - Profil | So 9.2.2013 22:33:15

                        Prchlajs >> jjjjj.....chválit ho nebudu, páč by zdražil jak už psal tuším PVL pochválím ho až mi je udělá taky :-))))))))

                          Nkabo - Profil | So 9.2.2013 22:31:20

                          alda2211 >> Kde nakupuješ korek a jak si spokojen s jeho kvalitou?

                            NPvl - Profil | So 9.2.2013 22:30:35

                            Prchlajs >> Klepe se ti ruka ? .o§)) (orig.)

                              NPrchlajs - Profil | So 9.2.2013 22:25:04

                              VL.K. >> Kdo by nechcal blahem dyť se na to koukni bejku:-)

                                NPrchlajs - Profil | So 9.2.2013 22:24:30

                                kabo >> To by nebylo ono takhle je to originální!

                                  Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 21:57:37

                                  Pvl >> i tak to vidim ja cena astronomicka

                                    NPvl - Profil | So 9.2.2013 21:54:55

                                    alda2211 >> Seš blázen ? Nemám na rozhazování .Jedině ,že by mi to někdo daroval :o§))

                                      Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 21:52:39

                                      Pvl >> vyzkousej tohle zajimava chut

                                        NPvl - Profil | So 9.2.2013 21:48:28

                                        alda2211 >> Vlastně ,vždyť je to jen kafe :o§)