Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 21:47:29

Pvl >> par kav a mas to zmakly je to jen kava vse se odvuji od cerstve namlete kavy to dela to spravnou chut :-))

    NPvl - Profil | So 9.2.2013 21:44:40

    alda2211 >> So 9.2.2013 21:38:49 Jo a hele já ti kávu nehaněl a to ostatní už vůbec ne .Jen jsem si dovolil malilinkou poznámečku :o§) Více méně by se nechala nazvat "technická"

      NPvl - Profil | So 9.2.2013 21:41:33

      alda2211 >> snažím se ..ale stále to není ono :o§)

        Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 21:40:41

        Pvl >> uz si ji budes varit asi sam.......o))

          NPvl - Profil | So 9.2.2013 21:39:48

          alda2211 >> Nebudeš tomu věřit ,ale dodnes na ni vzpomínám :o§)

            Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 21:38:49

            Pvl >> ty aby jsi nerejpnul a to jsem ti delal kavicku :-((

              Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 20:52:06

              3

                NPvl - Profil | So 9.2.2013 20:48:40

                Kuva chlapi , nechvalte ho moc ..podraží :o§))))))

                  Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 20:47:31

                  2

                    Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 20:40:05

                    a druha FS-E-class

                      NErva - Profil | So 9.2.2013 20:38:01

                      alda2211 - Krásná práce !!! :-))

                        NTomajo - Profil | So 9.2.2013 20:37:18

                        alda2211 >> už by to chtělo i nějaké svoje webovky :-)

                          NP!F - Profil | So 9.2.2013 20:36:01

                          kabo >> nebolo, kazi to celkovy dojem.

                            Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 20:35:45

                            2

                              Nkabo - Profil | So 9.2.2013 20:32:44

                              alda2211 >> Pěkné, ale nebylo by lepší si ty popisky nechat někde udělat, než to psát rukou?

                                Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 20:30:57

                                1

                                  NVL.K. - Profil | So 9.2.2013 20:30:29

                                  alda2211 >> Vypadá to,že už vžitým stavečům vyrostla slibná konkurence... Prchlajs chčije blahem,teď mi volal a cca čtvrt hodiny jsem neposlouchal nic jinýho jak je z těch prutů hotovej :-))))

                                    NTomajo - Profil | So 9.2.2013 20:27:27

                                    alda2211 >> taky paráda :-)

                                      NPvl - Profil | So 9.2.2013 20:27:22

                                      alda2211 >> Nějaký rozklepaný písmo .. :o§))

                                        Nalda2211 - Profil | So 9.2.2013 20:26:16

                                        shimano v korku po repasi