Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nalda2211 - Profil | Pá 1.2.2013 20:42:59

Tomajo >> tak mi je dej a ja to zkusim treba se to povede......

    NTomajo - Profil | Pá 1.2.2013 20:40:17

    Pvl >> trochu mas pravdu. Hlavne taky drive jsem na to mel doma klid. Dnes po byte beha prcek a vsechno krome jeho hracek ho strasne zajima :-)

      NPvl - Profil | Pá 1.2.2013 20:37:38

      Tomajo >> Jen mi to tak připadlo -- nechci mít za každou cenu pravdu :o§)

        NTomajo - Profil | Pá 1.2.2013 20:36:35

        Pvl >> a vis ze mozna jo Pavliku :-)

          NPvl - Profil | Pá 1.2.2013 20:34:05

          Tomajo >> Nebo, nejsi tak trochu lenošnej ? .o§))

            NTomajo - Profil | Pá 1.2.2013 20:33:06

            alda2211 >> asi zvladnul, ale nejak nemam cas a odhodlani se do toho pustit

              NBauman - Profil | Pá 1.2.2013 19:11:44

              Aleš10 >> Zkoušel jsem navoskovat dle videa a vpoho akorát bacha!!!!!!! u jednoho prutu se mi korek po nahřátí zvlnil a zpuchernatěl !!!!!!!!!!!! a zjistil jsem že je to jen korková fólie nalepená na podkladu z drceného korku a kaučuku!!!!!! takže jeden prut je v háji ale u masívního korku vpohodě

                Nalda2211 - Profil | Pá 1.2.2013 18:58:48

                Tomajo >> ty mas dost zkusenosti na to aby jsi to zvladnul a i si myslim ze by jsi je z ruky nedal :-)))

                  NTomajo - Profil | Pá 1.2.2013 18:52:59

                  alda2211 >> peky. Ty konce vybrousene nahoru se mi libi. Predelas me FS do korku? :-)

                    Nalda2211 - Profil | Pá 1.2.2013 18:46:44

                    a

                      Nalda2211 - Profil | Pá 1.2.2013 18:43:36

                      Prchlajs >> trochu z te plasticke operace

                        NPrchlajs - Profil | Čt 17.1.2013 17:18:34

                        Tomajo >> Jo moji veteráni nemám srdce se s nima loučit tak jim dopřeju plastickou operaci :-)))

                          NTomajo - Profil | Čt 17.1.2013 14:33:40

                          alda2211 >> :-)))

                            Nalda2211 - Profil | Čt 17.1.2013 14:32:46

                            Tomajo >> ja uz take lezou rychle pod kuzi.........o)

                              NTomajo - Profil | Čt 17.1.2013 14:31:36

                              Prchlajs >> tvoje? Já měl kdysi Bionic a ty měly podobnej blank.

                                NTomajo - Profil | Čt 17.1.2013 14:30:56

                                alda2211 >> jj tyhle poznám i poslepu :-)

                                  Nretrívr - Profil | Čt 17.1.2013 14:27:54

                                  alda2211 >> OK.

                                    Nalda2211 - Profil | Čt 17.1.2013 14:24:58

                                    retrívr >> diky :-)

                                      Nalda2211 - Profil | Čt 17.1.2013 14:17:56

                                      Tomajo >> speed master ale tyhle asi znas :-))))

                                        NPrchlajs - Profil | Čt 17.1.2013 14:17:07

                                        Tomajo >> Shimano Speed Master.