Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nretrívr - Profil | Čt 17.1.2013 14:05:22

alda2211 - >> Obdivuji všechny domácí výrobce, všem přeju, aby se jim dařilo. To vše zvláště proto, že jsem v tomto směru jsem skončil u lískáče. Z mé strany, klobouk dolu.

    NCT Timata - Profil | Čt 17.1.2013 14:04:06

    Tomajo >> shimano ma podobne blanky

      NTomajo - Profil | Čt 17.1.2013 13:56:45

      alda2211 >> pěkný, to to je za prut? Ten vzhled je mi trochu povědomej.

        Nalda2211 - Profil | Čt 17.1.2013 13:23:22

        blank pred a po repasi

          NAleš10 - Profil | St 9.1.2013 19:50:17

          alda2211 >> tak psychicky jsem na tom dobře :) a čím sundáváš starý lak?

            Nalda2211 - Profil | St 9.1.2013 19:46:45

            Aleš10 >> nikdo se rad nevzdava jen ti rikam ze to je narocny na psychiku :-))

              NAleš10 - Profil | St 9.1.2013 19:38:33

              alda2211 >> tak se mám na to radši vyprdnout? :)

                Nalda2211 - Profil | St 9.1.2013 19:36:49

                Aleš10 >> ja bejt tebou tak to nedelam ale kdyz ti to stejne neda tak si uzijes bude se ti na lak soustavne chytat prach a bude blank jak krupice

                  NAleš10 - Profil | St 9.1.2013 19:27:22

                  alda2211 >> ahoj jak moc složitý je přelakovat prut mám na plavajdě na jednom dílu odřenej lak? a čím dáváš dolů starý lak?

                    Nalda2211 - Profil | St 9.1.2013 19:15:51

                    ivošxxxl >> a nebo zkus najit nylonove nite ty chlupate nejsou

                      Ndeni 79 - Profil | St 9.1.2013 19:07:11

                      ivošxxxl >> reknu ti to takhle-na nazani ocek se jen tak nejaka snurka z galanterky nehodi. Pri lakovani ti potom vznika chlupaty vzor a o nosnosti nite ani radeji nemluvim... Pokud to presto chces zkusit,tak neni nic jednodusiho nezli pokus/omyl. Vyvazat,prelakovat,a pak odstranit...

                        Nivošxxxl - Profil | St 9.1.2013 16:22:17

                        Zdravím pánové,máte tady pěkné ukázky vaší práce. Taky jsem se pustil do výměny oček na prutech Ultimate Novell carp. Potřeboval bych poradit jaké nitě používáte k vázání oček, samozřejmě nejraději z galanterie.Budu vděčný i za odkaz na eshop v česku.

                          Nalda2211 - Profil | Po 24.12.2012 10:03:44

                          hezke a vesele svatky vanocni vam preji staveci a hlavne trpelivost a nasazeni :-)

                            Nalda2211 - Profil | Ne 9.12.2012 11:16:45

                            Tomajo >> tak zkompletováno

                              Nalda2211 - Profil | Pá 7.12.2012 9:19:19

                              Tomajo >> do mechu a kapradi :-))))))))))

                                NTomajo - Profil | Pá 7.12.2012 7:42:57

                                alda2211 >> pekny vokurko. To ja pujdu pristi rok do prirodniho mechu :-) To bude teprve pecka.

                                  Nalda2211 - Profil | Čt 6.12.2012 22:57:50

                                  Pvl >> ty me desis :-)

                                    NPvl - Profil | Čt 6.12.2012 22:53:22

                                    alda2211 >> To teprve bude mít každá wokurka :o§)

                                      Nalda2211 - Profil | Ne 18.11.2012 19:28:51

                                      Aleš10 >> hod bude se to traba nekomu jeste hodit

                                        NAleš10 - Profil | Ne 18.11.2012 19:25:50

                                        alda2211 >> moc dík zkusím a uvidím když tak sem hodím foto jak to dopadlo :)