Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

Nslavina - Profil | Po 4.5.2015 20:53:57

carpson >> a bude to ještě letos:-)))

    Ncarpson - Profil | Po 4.5.2015 20:15:03

    slavina >> tak to me neznáš

      Nslavina - Profil | Po 4.5.2015 20:06:54

      carpson >> ty si ten člun stejně neprosadíš.

        Ncarpson - Profil | Po 4.5.2015 20:05:04

        slavina >> :)))

          Nslavina - Profil | Po 4.5.2015 20:03:16

          carpson >> tak to určitě ne.

            Ncarpson - Profil | Po 4.5.2015 20:02:54

            slavina >> pojd zavoláme Tomajovi a pojedeme na Lubi :)

              Nslavina - Profil | Po 4.5.2015 20:01:45

              carpson >> tak jak to tak vypadá tak ne:-)) prvně to musím někde prubnou a naučit se vše. Asi zavolán na jeden rybník u třebu a jednu noc tam prubnu.

                Ncarpson - Profil | Po 4.5.2015 19:59:45

                slavina >> o Tebe Marta ne? :) jo jo ma :) az se vrátím,tak se stavím a ukázes mi to

                  Nslavina - Profil | Po 4.5.2015 19:58:57

                  carpson >> Já už ladím závaží a o víkendu si upravím stojan a můžu vyrazit.

                    Nslavina - Profil | Po 4.5.2015 19:57:04

                    carpson >> má o tebe strach?

                      Ncarpson - Profil | Po 4.5.2015 19:56:15

                      slavina >> Terce se to vůbec nelíbí,ale to vis,ze jo :)

                        Nslavina - Profil | Po 4.5.2015 19:25:50

                        carpson >> a ty ne?

                          Ncarpson - Profil | Po 4.5.2015 19:22:14

                          slavina >> uz se těším,jak poprvé vyrazis ty kluku :)

                            Nalda2211 - Profil | Ne 3.5.2015 9:49:38

                            slavina >> normalne tam zavolej rekni at ti odlejou z kanistru pouzivaji to na zisteni pri lepeni a opravach a potom pouzij ten UV

                              Nslavina - Profil | Ne 3.5.2015 9:27:42

                              alda2211 >> Dík něco pohledám.

                                Nalda2211 - Profil | Ne 3.5.2015 9:12:59

                                slavina >> marina pouziva na umiti ten nazev je strasne dlouhej ale neco jako aceton potom to musis osetrit pripravkem s UV filtrem

                                  Nslavina - Profil | Ne 3.5.2015 9:03:46

                                  Jaké používáte přípravky na ošetření člunu? Chci mu po dlouhé době dopřát trochu ozdravné kůry.