Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

slavina - Profil | So 2.5.2015 11:41:48

Čus tak už někdo byl letos na člunu rybařit.

    alda2211 - Profil | So 18.4.2015 14:38:40

    nevsedni zazitek :-)
    http://youtu.be/ELZRy9YgahM

      alda2211 - Profil | So 18.4.2015 11:31:39

      je fajn :-)

        alda2211 - Profil | St 15.4.2015 16:11:59

        Prodam laminatku domaci vyroba s bivakem ehmanns delka440cm sirka200cm lem50cm vaha kompletu 290kg rovne dno SZ

          kobr.d - Profil | Po 6.4.2015 17:28:07

          .

            slavina - Profil | Ne 5.4.2015 19:25:41

            Dendy036 >> Ty plováky mám v plánu. Ty vrátky na vaše rady dávat nebudu.

              Dendy036 - Profil | Út 31.3.2015 17:10:27

              slavina >> môj názor je ten,že velmi silno šponovať laná je blbosť.Gumák má velmi vysoký vztlak.Niekto tu písal že tiež velmi silno došponoval laná,prišla vlna a posunuli sa mu 30kg kotvy.Možno že nieje zlá vec použit na laná plaváky.Mám na mysli,medzi kotvou a člnom.

                1568 - Profil | Út 31.3.2015 15:13:43

                slavina >> To se teda popereš!!!!Ještě rád ho vyhodíš!!!:-((((Zkoušel jsem to a je to na dvě věci:-((((

                  slavina - Profil | Út 31.3.2015 12:16:27

                  MISO* >> dík. nějak se s tím poperu.

                    MISO* - Profil | Út 31.3.2015 11:55:51

                    slavina >> to je podla mna na gumeny cln zbytocna komplikacia. dosponovat vsetko zvladnes rucne. akykolvek navijak je na gumaku zbytocna raroha zaberajuca miesto a navyse je navijanie velmi pomale. ale skus, som zvedavy na skusenosti.

                      slavina - Profil | Po 30.3.2015 20:20:03

                      MISO* >> ok dik. Vytahovat ručně se budu určitě. Chci mít kotvu dál od člunu. Naviják jsem chtěl použít na šponování přední a zadní kotvy.

                        MISO* - Profil | Po 30.3.2015 20:09:23

                        slavina >> tak na to nepotrebujes navijak. max. koliesko na spici clna. vytahovat rucne.

                          slavina - Profil | Po 30.3.2015 19:56:26

                          MISO* >> Bude to ruzný. Přehrada od 2 do 10 metrů. Většinou sráz. Člun 4,20 nafukovák

                            MISO* - Profil | Út 24.3.2015 10:01:50

                            slavina >> na aky cln to chces? a v akej hlbke kotvis? potom mozeme hladat.

                              slavina - Profil | Po 23.3.2015 15:49:15

                              Dendy036 >> dík. to je,ale na titanic:-)

                                Dendy036 - Profil | Ne 22.3.2015 18:47:18

                                MISO* >> to nieje pre mna ! :D

                                  MISO* - Profil | Ne 22.3.2015 18:19:33

                                  Dendy036 >> too ma byt na kotvu??? ved to su navijaky na privesy ;-))) ci budes mat 1000kg kotvu na gumaku? neblaznite -)))))

                                    Dendy036 - Profil | Ne 22.3.2015 16:48:47

                                    slavina >> http://www.naraditechnik.cz/auto-moto/rucni-navijak​-1100kg-29.html tento vyzerá lepšie,dajú sa prepínať rýchlosti :) čau