Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NJPfish - Profil | Pá 8.5.2015 23:54:48

slavina >> Ty ten stojan vlastníš nebo jsi ho viděl naživo ? Já si myslím podle velkého obrázku,že to přetočit nepůjde z důvodu uzavřeného profilu,ale možná to jen zkresluje fotka a pletu se.

    NMISO* - Profil | Pá 8.5.2015 22:35:18

    carpson >> nemam s tym osobnu skusenost, ale pevna je pevna. ak chces cln vzdy fukat a balit, vysokotlaka ma zmysel

      Nslavina - Profil | Pá 8.5.2015 21:42:44

      carpson >> u rodičů na chalupě.

        Ncarpson - Profil | Pá 8.5.2015 21:27:19

        MISO* >> ja porad přemýšlím o te vysokotlaké,to si myslíš,ze to je blbost? Je o 10kg lehčí ten clun a myslim,ze se v něm bude i lip ležet ...

          Ncarpson - Profil | Pá 8.5.2015 21:25:03

          slavina >> však jsme domluveni,ne? Tak v jake stodole?

            NMISO* - Profil | Pá 8.5.2015 21:14:58

            slavina >> ved si kup novy

              Nslavina - Profil | Pá 8.5.2015 20:56:21

              MISO* >> no uvidím. Doufám,že nebude zase ležet 10let ve stodole:-)))

                NMISO* - Profil | Pá 8.5.2015 20:33:02

                slavina >> urcite s pevnou podlahou a nafukovacim kylom. uvidis, ocenis.

                  Nslavina - Profil | Pá 8.5.2015 20:11:37

                  carpson >> ještě nevím. podlaha je mi celkem jedno.

                    Ncarpson - Profil | Pá 8.5.2015 19:41:47

                    slavina >> takze budeme kupovat spolu gumak? Uz jsem si všiml v bazaru :) s jakou podlahou to teda budes brát? Jinak ten stojan je krásnej,ale ta cena ....

                      Nslavina - Profil | Pá 8.5.2015 17:53:10

                      MISO* >> Je to dotažený z Itálie. Nevím proč to má takové zrcadlo. 10 let ležel ve stodole a asi ho budu muset vyhodit. Je zteřelí. pokoušel jsem se ho zalepit,ale je to marný. Musím koupit něco jiného. Rok výroby 1980 tak už je asi po smrti. Výrobce Minicaimano

                        NMISO* - Profil | Pá 8.5.2015 17:42:36

                        slavina >> co je to za cln? preco ma tak vyrezane zrkadlo?

                          Nslavina - Profil | Pá 8.5.2015 17:14:58

                          alda2211 >> jj už jsem si všiml.

                            Nalda2211 - Profil | Pá 8.5.2015 17:09:06

                            slavina >> normalne to v kloubu pretocis do horizontalni polohy

                              Nslavina - Profil | Pá 8.5.2015 17:04:38

                              carpson >> Pěkný,ale nějak nechápu to uchycení. Na zrcadlo to asi nepůjde.

                                Ncarpson - Profil | Pá 8.5.2015 16:58:23

                                slavina >> ...

                                  Nslavina - Profil | St 6.5.2015 20:14:07

                                  tak už se to pohnulo a brzy vyrazím asi:-)

                                    Ncarpson - Profil | Po 4.5.2015 23:07:39

                                    slavina >> ty outkasty 10ft a 2,5lb

                                      Nslavina - Profil | Po 4.5.2015 20:59:24

                                      carpson >> co bereš za pruty?

                                        Ncarpson - Profil | Po 4.5.2015 20:56:37

                                        slavina >> tak jsme domluveni,ne? MSM uz objednané pruty i navijáky na clun a ten uz mam vybrány taky