Lov z nafukovacího člunu | MRK.cz

Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

slavina - Profil | So 21.3.2015 20:24:19

Dendy036 >> ok dík

    Dendy036 - Profil | So 21.3.2015 19:30:39

    slavina >> ahoj,niečo ti pozriem

      slavina - Profil | So 21.3.2015 17:41:13

      Zdarec. Máte někdo odkaz na kotevní vrátky?

        JPfish - Profil | Čt 19.3.2015 21:22:23

        Dendy036 >> Perfektní inspirace.


          Dendy036 - Profil | St 18.3.2015 20:34:36

          MISO* >> škoda,perfektné prerábky člnov,lodí.

            MISO* - Profil | St 18.3.2015 20:11:57

            Dendy036 >> fasbuk nemam ani mat nebudem. skoda. ;-)

              Dendy036 - Profil | St 18.3.2015 20:03:41

              MISO* >> dám ti sem odkaz.Perfektná stránka.Aj zakladatel Oliver mi hned potvrdil priatelstvo.Perfektné prerábky člnov. https://www.facebook.com/groups/895408777151391/ čau.

                MISO* - Profil | St 18.3.2015 19:58:31

                Dendy036 >> aku? allroundmarine?

                  Dendy036 - Profil | St 18.3.2015 19:57:25

                  MISO* >> Už mi chýba iba dokončiť prehoz a som hotový.Pozeral si tú rakúsku stránku na boat fishing?

                    MISO* - Profil | St 18.3.2015 19:55:03

                    Dendy036 >> nemylis. ale nebude to az tak hned. najskor o rok, teraz musim ine veci riesit. to su take sny a plany len zatial ;-)))

                      Dendy036 - Profil | St 18.3.2015 19:51:26

                      MISO* >> dávnejšie si písal že zhánaš nový čln.Rozpočet na čln 2-2,5tisíc eur.Alebo sa mýlim?Možno sa pomýlil.Ak áno,tak sa ospravedlňujem,čau.

                        MISO* - Profil | St 18.3.2015 19:47:14

                        Dendy036 >> "na mna ti nesedi???" nerozumiem. Drahy cln? sak bol jeden z najlacnejsich...za cenu minkoty mam 2 haswingy. Ale nechcem trepat, nevidel som ho v akcii, skusenosti mam len s minkotami. To je overenakvalita, to je pravda. Ale ked budem kupovat elektro, kludne skusim haswing. ale 55ku 12V, nie ten 24V.

                          Dendy036 - Profil | St 18.3.2015 19:40:29

                          Zaťaženie bude aj menej.Jeden čln 50kg,Ja 100kg,výbava max100kg.Záložný čln váha 40kg,baterka30kg,motor 10kg.Spolu cca 330kg+pivo :D

                            Dendy036 - Profil | St 18.3.2015 19:19:47

                            MISO* >> Ahoj Haswing som pozeral,no ničím ma neočaril.Krátko na trhu,slabé zastúpenie na slovensku.Kamarát kúpil ten 2hp.Hučí jak traktor,musí vláčiť dve baterky a má aj slušný odber.Nemám nič proti haswingu,ale traxxis je traxxis.Je to iba môj názor!Aby sa nikto neurazil.Poznám viacerých ktorý maju tohoto 45lb a sú velmi spokojný.Budem používat dva člny max zaťaženie 350+100kg.Pre mna optimum 45lbs.Budem používať motor na pomaly tečúcich riekach a stojákoch.Takže mne vyhovuje 45lb.Každému vyhovuje niečo iné,a každý má aj iný rozpočet ! :DNa teba mi nesedí taký lacný motor a drahý čln :D

                              Mitchell - Profil | St 18.3.2015 9:17:22

                              alda2211 >> jj pri 70km tam zustali dve lode ta nase a jeste jedni borci. Kovy mame na lanech tkaze jsme dve zadni oddelali a nechali se houpat jen na te predni a jeste se to dalo

                                alda2211 - Profil | St 18.3.2015 8:57:33

                                Mitchell >> a zustavali pri tom vetru lode na vode?

                                  Chose - Profil | St 18.3.2015 8:51:19

                                  MISO* >> Tak se dlouho nad Haswingom 55 nerozmýšlej ,nebo např. obchod 007 včera krapátek zdražoval-:DDD Dolar leze nahoru+sezona za rohem +oblíbenost strojku dělá své.Počítám,že zanedlouho zdraží všichni.

                                    Mitchell - Profil | St 18.3.2015 8:43:36

                                    MISO* >> jinak urcite mas pravdu ze spalovak bude mit asi lepsi vykon nadruhou stranu kdyz tam mas dve baterky tak si muzes aspon dobit telefon :-D