Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NMitchell - Profil | St 18.3.2015 8:42:46

MISO* >> tak unas je problem ze spalovak je zakazany a muzes ho pouzit jen v nouzi a na to misto se nejak musis nejdriv dostat. A na Musove zatoky nejsou tam je to otevrene cele a najdou se blazni kteri z nafukace lovi i nekolik dni.

    NMitchell - Profil | St 18.3.2015 8:40:50

    alda2211 >> v nafukaci bych se asi strachy uz po...

      NMitchell - Profil | St 18.3.2015 8:40:20

      alda2211 >> presne tak zazil jsem na Musove na lodi 70km/h a byla to celkem sranda :-)

        NMISO* - Profil | St 18.3.2015 8:35:11

        alda2211 >> cucuki

          Nalda2211 - Profil | St 18.3.2015 8:18:17

          MISO* >> vykonu bych asi veril viz torqido nebo jak se ten motor pise ale jsem take pro volbu spalovaku co mas za ten 20HP.....

            NMISO* - Profil | St 18.3.2015 8:08:15

            Mitchell >> na velkej vode za vetra s nafukovakom to nikdy nebude hitparada. urcite spalovak. viem o com hovorim, mal som elmotor 55, 34, benzinak 2,5 hp, 5 hp a teraz som kupil 20 HP. Ale ak chce niekto lovit z gumaku viac dni v kuse, urcite nebude zakotveny v strede mary, ale niekde v zavetri popri brehu, v relativnom bezpeci. A v gumaku je kazdy cm miesta k dobru, 24V baterky zaberu dost miesta. Mozno to niekomu nevadi. ja by som ale urcite kupil radsej 2hp spalovak nez 2hp elektro, navyse sa mi celkom nezda ze by ten vykon elektriky mohol byt porovnatelny s 2hp spalovakom.

              Nalda2211 - Profil | St 18.3.2015 7:51:33

              Mitchell >> tak jak to tak sleduju prubezne ty cca 2 roky tak urcite at uz to je lod a pohodli tak dojezdy a bezpeci pri pobytu na vode myslim neni misto na hrdinstvi :-)

                NMitchell - Profil | St 18.3.2015 7:48:04

                alda2211 >> no ten nafukač by to mohl zvladnou si myslim dostat te aspon castecne do bezpeci. Ale jak rikas jistota je kulomet takze spalovak je spalovak.

                  Nalda2211 - Profil | St 18.3.2015 7:39:31

                  Mitchell >> kdyz bude foukat tak je to spatne tim myslim fakt foukat a tady neni misto na hrdinstvi jak rika radek hrdinu jsou plny hřbitovy to snad radeji spalovak pro pripad nouze

                    NMitchell - Profil | St 18.3.2015 7:30:48

                    alda2211 >> hodne nad nim uvazuji a bavil jsem se o tomto motoru se dvema kamarady co ho pouzivaji zatim jsou maximalne spokojeni. Zazil jsem na Liptovske mare solidni vlny a meli jsme tehdy spalovak ohndu 2Hp a zadna hitparada to nebyla myslim si, že když bude človek s nafukažem a postavenym přístřeškem třeba na Mušově a začne foukat vítr tak si člověk s 55 ani nešktne.

                      NMitchell - Profil | St 18.3.2015 7:28:00

                      MISO* >> kdyz ti bude fucet tak to prepich nebude to mi ver

                        NMISO* - Profil | St 18.3.2015 7:27:20

                        Mitchell >> hmmm...na nafukovaci cln zbytocny prepych, drahy, navyse to uz je 24V, a take baterie mat v nafukovacom clne...podla mna 12V 55Lb staci az az.

                          Nalda2211 - Profil | St 18.3.2015 7:24:43

                          Mitchell >> uz jsi ho zkousel nebo ho vlastnis ........

                            NMISO* - Profil | St 18.3.2015 6:09:27

                            Dendy036 >> preco prave tento? Nerozmyslal si napr. nad Haswingom 55? Vyssi vykon, nizsia cena. Ja mam 34 minkotu a potrebujem silnejsi. a prave nad tym haswingom spekulujem.

                              NDendy036 - Profil | Út 17.3.2015 23:28:24

                              Nový pomocník na lov z člna je doma :)

                                NMitchell - Profil | Ne 1.3.2015 10:49:31

                                něco o chytani ze clunu mrknete bud na cele nebo o chytani z clunu mluvi Tomas v case 5:18

                                https://www.youtube.com/watch?v=H8OgU6WZTR4

                                  NDendy036 - Profil | So 28.2.2015 23:13:49

                                  MISO* >> to si robíš určite srandu! :)Ty ako technik,nemožeš mat problém si to zabezpečiť aj skôr.Ked si pomyslím že ja robím za minimum a tvoje predpoklady by som zvládol za pol roka! :)

                                    NMISO* - Profil | So 28.2.2015 22:52:38

                                    PEPO. >> tak toto by som nedal. v lete bez tiena nevydrzim ani hodinu. navyse potrebujem vacsi zivotny priestor ;-)))

                                      NMISO* - Profil | So 28.2.2015 22:50:34

                                      Dendy036 >> motor dufam tento rok, cln asi az buduci.