Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NDendy036 - Profil | So 28.2.2015 22:48:25

MISO* >> ahoj,tak kedy už poriešiš nový čln?Už dlhšiu dobu len píšeš a píšeš !? :D

    NPEPO. - Profil | So 28.2.2015 6:45:43

    MISO* >>
    Každý si s tým musí prejsť..Pokial sa to neskúsi na vlastnej koži,ťažko sa tomu verí..Tiež som začínal s nafukovacou 320tkou ...A víkend strávený na nom mal za následok že som sa dával potom dokopy celý týžden.Ale zasa zároven som sa tešil na další víkend.
    Napríklad tuto môj kolega vydrží vedla mna celý víkend na tejto 250 cm lodke. A to nie je jeden ani dva víkendy.A užíva si to so všetkých čo k tomu patrý...

      NDendy036 - Profil | Pá 27.2.2015 17:05:18

      MISO* >> stále je nás ešte hodne,ktorý sme sa nenarodili ako milionári ! :)Bez urážky samozrejme ! :D

        NMISO* - Profil | Pá 27.2.2015 13:09:43

        PEPO. >> ved hej, ja som len reagoval na to, ze podla mna maly nafukovaci cln so stanovou nadstavbou nie je to prave orechove na viacdnovu rybacku na vode, resp. v pripade, ze je nutne ho rozbalovat a zbalovat do kufra auta. ale kazdemu podla jeho gustava samozrejme ;-)

          Nkaprik82 - Profil | Pá 27.2.2015 9:26:22

          PEPO. >>chytrý telefon s určitou meteoaplikaci a víš celkem přesně co se z které strany valí :-)

            NPEPO. - Profil | Pá 27.2.2015 7:12:36

            MISO* >>
            No len ono to príde niekedy tak rýchlo,že nie je šanca sa spakovať z vody...

              NDendy036 - Profil | Čt 26.2.2015 16:31:38

              MISO* >> vystrčiť ich môžeš!Ale nerozbalené ! :D

                NMISO* - Profil | Čt 26.2.2015 15:44:55

                PEPO. >> ja by som nechcel byt v burke s bleskami na vode ani v plachetnici uzemnenej alebo neuzemnenej, ani v akomkolvek clne. pakoval by som sa z vody. a uz vobec by som nepokusal stastie vystrcenymi prutmi ;-))))

                  NPEPO. - Profil | Čt 26.2.2015 8:37:47

                  MISO* >>
                  Blesk si hladá najlahšiu cestu do zeme.Ciže čo je uzemnené má prednosť.Ja už som nejakú tú búrku zažil na vode,ale už sa tomu lahšie vyhýbam.Udice na sumca boli v stojane do nebies a blesk si vybral strom o oktorý som bol uviazaný-a ten bol podstatne bližšie k hladine ..Zober si takú plachetnicu...Oni by potom čo mali robiť???Niektorý majú stožiar uzemnený a niektorý nie-a každý má svoju pravdu že prečo to majú páve tak...

                    Nslavina - Profil | Po 23.2.2015 19:14:00

                    carpson >> asi vlek

                      NDendy036 - Profil | Po 23.2.2015 18:22:35

                      MISO* >> chvalabohu ja mám kvalitné nepremokavá oblečenie.Lutujem tých ostatných.Bohužial nemám garáž ani rodinny dom.Ak by som mal iné podmienky,lovil by som z luxusného Lomacu z dvojitým dnom ! :)

                        NMISO* - Profil | Po 23.2.2015 18:17:29

                        Dendy036 >> ziadny problem, kym neprsi, nefuci a pod....balit nafukovak v dazdi a potom ho narvat do auta nie je nic moc ;-)

                          NDendy036 - Profil | Po 23.2.2015 17:11:16

                          tiež to tak robím.Zakaždým nafúkam-vyfučím.Cln mám jarvis marine(lamelová podlaha) a žiadny problém.Teraz som kúpil kolibri (tiež lamelova podlaha)Nafúknutie,alebo vyfuknutie cca 5 min.Velký pomocník pumpa intex,dotláčam nožnou pumpou origoš k člnu.

                            Ncarpson - Profil | Po 23.2.2015 16:32:07

                            Bolek75 >> hodne lidi to tak dela a problem nebyl...

                              Ncarpson - Profil | Po 23.2.2015 16:31:32

                              slavina >> tak jak ho bufes vozit? ja chci nafukovaci podlahu

                                NMitchell - Profil | Po 23.2.2015 13:15:02

                                Bolek75 >> mam Zico uz 7 let nafukuji a vyfukuji a clun je porad v poradku ;-)

                                  NBolek75 - Profil | Po 23.2.2015 12:04:10

                                  carpson >> Pokud toto budeš dělat tak asi moc dlouho nevydrží. Tyhle čluny se mají nechávat alespoň trochu nafouklé.

                                    NMitchell - Profil | Po 23.2.2015 11:58:31

                                    carpson >> to nikdo :-)

                                      Nslavina - Profil | Po 23.2.2015 11:33:57

                                      carpson >> no tak já než bych ho vyfoukl a nafoukl,poskládal ten dřevěnej kýl a podlahu tak budu chytat tak hodinu.

                                        Ncarpson - Profil | Po 23.2.2015 11:25:12

                                        Mitchell >> tak to cumim...to bych do tebe nerekl :)