Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

Ncarpson - Profil | Po 23.2.2015 11:24:58

slavina >> vyfouknu a nafouknu a nebo si vezmem garaz do najmu...tam se vejdou oba...

    Nslavina - Profil | Po 23.2.2015 10:41:37

    carpson >> kde budeš člun skladovat a na čem budeš převážet?

      NMitchell - Profil | Po 23.2.2015 10:31:37

      carpson >> nn tu nemyslim mame kotvy větší a težší jak 10kg a dal jsem ji zbahna sice se nafukac trochu nahybal, ale byl jsem silnejsi :-)

        Ncarpson - Profil | Po 23.2.2015 10:29:35

        slavina >> to bývávalo.. :)

          Ncarpson - Profil | Po 23.2.2015 10:29:18

          Mitchell >> ver tomu,ze jak nic z bahna hodne tezko...pokud teda myslis to zavazi na cinku jak ja

            Nslavina - Profil | Po 23.2.2015 10:25:24

            carpson >> jsem namakanej :-)))

              NMitchell - Profil | Po 23.2.2015 10:07:02

              carpson >> tu 10 si myslim ze vytahnes jak nic

                Ncarpson - Profil | Po 23.2.2015 8:55:32

                slavina >> kamo 3x10 je dost...bude problém to vytahnout...

                  NMISO* - Profil | Ne 22.2.2015 12:06:35

                  Dendy036 >> za beznych podmienok ti postacia 2 5kilove kotuce z cinky.

                    NDendy036 - Profil | Ne 22.2.2015 11:56:44

                    Bolek75 >> možno tiež budem potrebovať menšie závažie.Ono najlepšie to bude vyskúšat v praxi.Uvidím kde bude aké dno, a ako sa budú jednotlivé závažia správat.Tiež sa mi nebude chciet vláčit v aute dalšie kilá naviac !!! :D

                      NBolek75 - Profil | Ne 22.2.2015 11:50:51

                      Dendy036 >> Já mam podobný člun a v proudu mě udrži 7kg. Mam svařený dva oceloví segmenty do tvaru T. Z lodě teda jen vláčim takže ji kotvím jen jednou kotvou.

                        NDendy036 - Profil | Ne 22.2.2015 11:40:43

                        slavina >> ono aj záleží či budeš na otvorenej ploche,aký máš čln.Gumák je lahký oproti plechu,dreve.Ja budem mat komplet zataženie do 250-300kg.Niektoré člny majú samotnú váhu 300kg a viac,tak možno bude treba aj ťažšie kotvy.Čo som čítal tak niektorí tu používajú aj 30kg závažia na kotvenie.

                          Nslavina - Profil | Ne 22.2.2015 11:38:21

                          Bolek75 >> uvidím udělám různý váhy.

                            NBolek75 - Profil | Ne 22.2.2015 11:35:49

                            slavina >> stačí i poloviční. Hlavně dlouhé lano. Jinak kotva nemaká tak jak má.

                              Nslavina - Profil | Ne 22.2.2015 11:32:37

                              Dendy036 >> Bahno a písek. Asi to přeším 3x 10kg závaží.

                                NDendy036 - Profil | Ne 22.2.2015 11:05:03

                                slavina >> Ahoj,budem sa snažit vždy kotvit v závetrí.Budem sa ukotvovat na tri laná.Každá kotva cca 8-10kg.Vždy sa budem snažit jedným bodom uviazať o nejakú prekážku a dvoma lanami sa došponovať.Na kotvy budem používať nejaké železo,uvidím ešte čo presne zoženiem.Na malý čln mám skladaciu kotvu 1,5kg.Ono aj záleží ake máš dno na danom revíre.Čau

                                  Nslavina - Profil | Ne 22.2.2015 10:42:33

                                  Dendy036 >> Jak těžký závaží budeš používat na kotvení?

                                    NHonza Veber - Profil | Ne 22.2.2015 8:03:38

                                    Dendy036 >>
                                    Fakt parada, za mne rozhodne palec nahoru!!

                                      N1568 - Profil | So 21.2.2015 22:55:22

                                      Dendy036 >> Díky.I Tobě:-)))Já to pořídil hlavně kvuli přítulce:-))Na malý loďce se nám blbě "spalo":-))))))

                                        NDendy036 - Profil | So 21.2.2015 22:52:17

                                        1568 >> si šťastný rybár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nech sa ti darí!!!! :)