Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

1568 - Profil | So 21.2.2015 22:46:53

Dendy036 >> Jseš nadšenec!!!Obdivuju a tleskám!!!!Já si radši koupil velkou loď:-)))

    Dendy036 - Profil | So 21.2.2015 22:35:47

    :)

      Kristi - Profil | St 18.2.2015 21:40:32

      Ja som mal dva gumaly jeden sivý druhý zelený obidva rovnakej značky a keby som mal zas kupovať gumák tak jedine sivý. Na zelenom veľmi pracoval tlak z dňa na noc.

        MISO* - Profil | St 18.2.2015 17:29:14

        Dendy036 >> sak to je okej, dik. ja len ze v tom mam jasno a mam uz vybrate konkretne modely.

          Dendy036 - Profil | St 18.2.2015 17:19:34

          MISO* >> Ahoj,ten čln som ti našiel pretože je tam dobrá cena,dobrý materiál a kvalitné prevedenie.Možno lepší ako gumák 4,2m ktorý si našiel ty.Či máš vnútornú širku 75 alebo 80cm je uplne jedno.Ide hlavne o dlžku gumáku.Gramáž 1100gr na m2 je úplne dostačujúci.Každý druh člnu(gumák,laminát)ma + aj - ,akutát treba vediet čo vlastne chceš :)Chcel som iba pomôct čau.

            Horda - Profil | St 18.2.2015 15:12:51

            carpson >> 280

              alda2211 - Profil | St 18.2.2015 11:37:27

              bům karpboatu právě začal ve velkém a jako vše bude mít příznivce a odpůrce to je život :-)))))))

                MISO* - Profil | St 18.2.2015 11:23:21

                alda2211 >> to ano, len ak som dobre videl sedel v tom v burke s vystrcenymi prutmi. To asi nie je najlepsi napad ;-)))

                  1568 - Profil | St 18.2.2015 11:21:47

                  alda2211 >> Máš pravdu!!!Ta plachetnice je nádherná!!!

                    alda2211 - Profil | St 18.2.2015 11:18:35

                    pokut chytat z hladiny a bejt relativne v pohode a bezpeci se solidnim prostorem tak je to tato lod proste krasavice :-))

                    https://www.youtube.com/watch?v=sXTtAIM36lg

                      carpson - Profil | St 18.2.2015 9:00:19

                      Dendy036 >> presne jak pises...zkousel jsem si ted obe na velektrhu...v kazdem jsem lezel, zkousel to a nyní jednozacne zvítězila ta nafukovaci....

                        carpson - Profil | St 18.2.2015 8:57:56

                        Horda >> s tim nafukovanim vim...ale delaji se takove dobře kompresorove pumpy,kde si presne nastavis ten tlak, jaky to ma mit a není s tim problém a je to celkem male i lehke...jen je to zase nejaka kacka navíc
                        ty mas kolikatku ten clun?

                          MISO* - Profil | St 18.2.2015 8:16:59

                          Dendy036 >> ja som videl clnov...a zo ziadneho som neodpadol. Velmi podobny cln mam v 360. Kolibri. Rovnaky material a spracovanie. Len je mensi a ma mensi priemer plavakov. Velky priemer plavakov nemusi byt vzdy vyhoda. Plavaky 65 znamena, ze pri sirke 205 mas vnutorny priestor 75, co je rovnako ako mam ja na svojom clne. A v dlzke 450 by to uz chcelo aj hrubsie PVC. Cena nie je vzdy najdolezitejsie kriterium.

                            Dendy036 - Profil | Út 17.2.2015 22:16:54

                            MISO* >> myslím si,že keby si videl tento čln v skutočnosti tak odpadneš !!!Balony primer 65cm!!!Rozmer člnu 245x205cm.Aj zelená farba.Myslím si že Oleg by ti dal cenu aj pod 1000e!Je v pohode týpek.Vozík máš,tak neni o čom! :) http://www.clny-noze.sk/clny-storm/cln-storm-stk450​e.html ,čau ps: ja by som bral kamufláž :)

                              MISO* - Profil | Út 17.2.2015 20:12:29

                              1568 >> bol som parkrat s kamaratmi co maju zodiac s nafukovacou podlahou, ale nestal som na nej. lebo si hned dali spravit pevnu podlahu na tu nafukovaciu. a to je zodiac...vedeli preco to robia. a ja tiez viem.

                                MISO* - Profil | Út 17.2.2015 20:10:39

                                1568 >> okej majstre

                                  MISO* - Profil | Út 17.2.2015 20:09:59

                                  Dendy036 >> 2-2,5 tis eur. novy len

                                    Mitchell - Profil | Út 17.2.2015 19:45:53

                                    Horda >> nevim ja byl ve vlnach ktere meli dobry metr a spalovak mel co delat.Mozna nejezdim tolik,ale extremu za sebou dost.

                                      Dendy036 - Profil | Út 17.2.2015 19:16:23

                                      MISO* >> napiš mi ceny,tých člnov

                                        1568 - Profil | Út 17.2.2015 19:13:21

                                        MISO* >> Na kolika naf.podlahách jsi stál:-))))))))Pokud vezmu dva čluny,jeden s pevnou a druhej s nafukovací,přikreju podlahy kobercem,tak skoro prd poznáš která je která!!!:-)))))))Jezdíme na 4 m.člunu s nafukovačkou