- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov z nafukovacího člunu
Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)
Autor diskuse: Ondra (tloušťák) - Profil , 10.6.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
150x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
1568 - Profil | So 21.2.2015 22:46:53
Dendy036 >> Jseš nadšenec!!!Obdivuju a tleskám!!!!Já si radši koupil velkou loď:-)))
Kristi - Profil | St 18.2.2015 21:40:32
Ja som mal dva gumaly jeden sivý druhý zelený obidva rovnakej značky a keby som mal zas kupovať gumák tak jedine sivý. Na zelenom veľmi pracoval tlak z dňa na noc.
MISO* - Profil | St 18.2.2015 17:29:14
Dendy036 >> sak to je okej, dik. ja len ze v tom mam jasno a mam uz vybrate konkretne modely.
Dendy036 - Profil | St 18.2.2015 17:19:34
MISO* >> Ahoj,ten čln som ti našiel pretože je tam dobrá cena,dobrý materiál a kvalitné prevedenie.Možno lepší ako gumák 4,2m ktorý si našiel ty.Či máš vnútornú širku 75 alebo 80cm je uplne jedno.Ide hlavne o dlžku gumáku.Gramáž 1100gr na m2 je úplne dostačujúci.Každý druh člnu(gumák,laminát)ma + aj - ,akutát treba vediet čo vlastne chceš :)Chcel som iba pomôct čau.
alda2211 - Profil | St 18.2.2015 11:37:27
bům karpboatu právě začal ve velkém a jako vše bude mít příznivce a odpůrce to je život :-)))))))
MISO* - Profil | St 18.2.2015 11:23:21
alda2211 >> to ano, len ak som dobre videl sedel v tom v burke s vystrcenymi prutmi. To asi nie je najlepsi napad ;-)))
alda2211 - Profil | St 18.2.2015 11:18:35
pokut chytat z hladiny a bejt relativne v pohode a bezpeci se solidnim prostorem tak je to tato lod proste krasavice :-))
https://www.youtube.com/watch?v=sXTtAIM36lg
https://www.youtube.com/watch?v=sXTtAIM36lg
carpson - Profil | St 18.2.2015 9:00:19
Dendy036 >> presne jak pises...zkousel jsem si ted obe na velektrhu...v kazdem jsem lezel, zkousel to a nyní jednozacne zvítězila ta nafukovaci....
carpson - Profil | St 18.2.2015 8:57:56
Horda >> s tim nafukovanim vim...ale delaji se takove dobře kompresorove pumpy,kde si presne nastavis ten tlak, jaky to ma mit a není s tim problém a je to celkem male i lehke...jen je to zase nejaka kacka navíc
ty mas kolikatku ten clun?
ty mas kolikatku ten clun?
MISO* - Profil | St 18.2.2015 8:16:59
Dendy036 >> ja som videl clnov...a zo ziadneho som neodpadol. Velmi podobny cln mam v 360. Kolibri. Rovnaky material a spracovanie. Len je mensi a ma mensi priemer plavakov. Velky priemer plavakov nemusi byt vzdy vyhoda. Plavaky 65 znamena, ze pri sirke 205 mas vnutorny priestor 75, co je rovnako ako mam ja na svojom clne. A v dlzke 450 by to uz chcelo aj hrubsie PVC. Cena nie je vzdy najdolezitejsie kriterium.
Dendy036 - Profil | Út 17.2.2015 22:16:54
MISO* >> myslím si,že keby si videl tento čln v skutočnosti tak odpadneš !!!Balony primer 65cm!!!Rozmer člnu 245x205cm.Aj zelená farba.Myslím si že Oleg by ti dal cenu aj pod 1000e!Je v pohode týpek.Vozík máš,tak neni o čom! :) http://www.clny-noze.sk/clny-storm/cln-storm-stk450e.html ,čau ps: ja by som bral kamufláž :)
MISO* - Profil | Út 17.2.2015 20:12:29
1568 >> bol som parkrat s kamaratmi co maju zodiac s nafukovacou podlahou, ale nestal som na nej. lebo si hned dali spravit pevnu podlahu na tu nafukovaciu. a to je zodiac...vedeli preco to robia. a ja tiez viem.
Mitchell - Profil | Út 17.2.2015 19:45:53
Horda >> nevim ja byl ve vlnach ktere meli dobry metr a spalovak mel co delat.Mozna nejezdim tolik,ale extremu za sebou dost.
Čtenáři této diskuse také sledují
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Lithiové baterie - srovnání1546
Dalešice ??8160
Lexikon boilies komponentů901
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
Harrison - vše o této značce3722
Shimano Power Aero 100001660
Kaprařský top vercajk3167
Jak na odlévání olova?856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....




















