- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov z nafukovacího člunu
Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)
Autor diskuse: Ondra (tloušťák) - Profil , 10.6.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
150x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
Ncarpson - Profil | Út 17.2.2015 8:20:56
Dendy036 >> moc pekna práce...je ta lamelova podlaha dobra? v Tvem pripade asi ano,kdyz si chces dole nechat jen 3 lamely,ale ja chci jit taky do stejne velikotsi clunu co mas ty, ted o vikendu jsem si je konecne vyzkousel nafouknute na for fishingu...spis premyslim,jestli není lepsi ta nafukovaci podlaha...co se tyce vahy na prepravu...cca 10kg dolu a co se tyce termoizolace vyrazne taky...jen ta odoslnots nevim jaka je a je pravda,kdyz po ni chodíš tak se tak zajimave, az trochu neprijemne pohupujes
Ncarpson - Profil | Út 17.2.2015 8:12:37
slavina >> to mi nerikej,ze do toho jdes letos taky? ja myslel,ze uz jsi jednou lod s jednim kámošem mel...ale moc jste z ni nechytali :)
NHonza Veber - Profil | Út 17.2.2015 6:06:57
Dendy036 >>
Vypada to uzasne! jen bych mel nekolik otazek
1) co vitr? nebude ten pristresek pro vitr nebezpecnej, neutrhne ti ho to? Na vode, jak uz psali mnozi prede mnou, te muze prekvapit cokoliv, koukal jsem na to "ukotveni", bude to stacit?
2) je ta konstrukce dostatecne pevna? Takhle to z fotek neni poznat, chtelo by to "osahat" na zivo, ale verim, ze to delas festovy, aby se to neslozilo na vode, zrovna v okamziku, kdyz by to bralo :-(
Beres v potaz, ze se "gumak" trosku krouti, ze to neni pevna laminatka nebo hlinikovka?
Jinak jsi odvedl na ty podminky, co mas, neskutecnej kus prace, smekam!
Vypada to uzasne! jen bych mel nekolik otazek
1) co vitr? nebude ten pristresek pro vitr nebezpecnej, neutrhne ti ho to? Na vode, jak uz psali mnozi prede mnou, te muze prekvapit cokoliv, koukal jsem na to "ukotveni", bude to stacit?
2) je ta konstrukce dostatecne pevna? Takhle to z fotek neni poznat, chtelo by to "osahat" na zivo, ale verim, ze to delas festovy, aby se to neslozilo na vode, zrovna v okamziku, kdyz by to bralo :-(
Beres v potaz, ze se "gumak" trosku krouti, ze to neni pevna laminatka nebo hlinikovka?
Jinak jsi odvedl na ty podminky, co mas, neskutecnej kus prace, smekam!
NDendy036 - Profil | Po 16.2.2015 22:11:29
Honza Veber >> ahoj,tak dnes som dal kostru prístrešku do finálnej podoby.Samozrejme aj striešku som skrátil.Prepravné rozmery prístrešku sú 130x95cm,čau.
NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 22:17:12
MISO* >> na podlahe budú tri lamely akurát na postavenie.Teraz som dal na vrch zatial podlahu,ešte nemám urobené ležanie.Rožmýšlam že na ležanie použijem lamely z podlahy.Zloženie prístrešku+ležanie max 5 min.Ešte ma čaká prehoz a dokončiť držiak.Trošku tú kostru znížim,je zbytočne vysoká.Prepravné rozmery sú136x100cm.Ušijem nato tašku.
NMISO* - Profil | Ne 15.2.2015 21:25:11
Dendy036 >> ako to budes prevazat? to budes vzdy cele rozkladat a skladat? a co je na dne toho clna? lamelovu podlahu si vybral a hodil hore?
NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 21:25:07
Ondra (tloušťák) >> len aby ti čln skôr,neprekúsali mýši !!! :D
NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 15.2.2015 21:23:42
Dendy036 >> čekám až to vychytáš abych se mohl vyvyrovat zbytečných chyb :D
Nalda2211 - Profil | Ne 15.2.2015 21:21:00
Dendy036 >> az budes ukotvenej na vode tak se sklidnis :-)
NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 21:13:35
Ondra (tloušťák) >> ty ešte stále v člne kúpeš deti?Alebo si ho už zobral aj niekde na vodu? :D
NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 21:04:19
mám už aj urobený držiak stojanu prútov,ešte nieje dostriekaný a vystužený.V najbližšej dobe sa budem snažit dorobiť ležanie a prehoz :))No chvilku to opäť potrvá !!! :D Majte sa pekne.
NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 15.2.2015 20:58:47
Dendy036 >> Zatím tam můžeš věšet prádlo než to doděláš :D
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLithiové baterie - srovnání1546
NDalešice ??8160
NLexikon boilies komponentů901
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
NHarrison - vše o této značce3722
NShimano Power Aero 100001660
NKaprařský top vercajk3167
NJak na odlévání olova?856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...



















