Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

Ncarpson - Profil | Út 17.2.2015 10:23:11

Mitchell >> na kolenach...jen aby bylo co zdolávat :)

    NMitchell - Profil | Út 17.2.2015 9:48:25

    carpson >> budes zdolava v sede :-D

      Ncarpson - Profil | Út 17.2.2015 9:42:33

      Mitchell >> nepocitam,ze na tom clunu budu stavat....

        NMitchell - Profil | Út 17.2.2015 9:41:13

        carpson >> A to si jeste nestal na vode :-)

          Ncarpson - Profil | Út 17.2.2015 8:20:56

          Dendy036 >> moc pekna práce...je ta lamelova podlaha dobra? v Tvem pripade asi ano,kdyz si chces dole nechat jen 3 lamely,ale ja chci jit taky do stejne velikotsi clunu co mas ty, ted o vikendu jsem si je konecne vyzkousel nafouknute na for fishingu...spis premyslim,jestli není lepsi ta nafukovaci podlaha...co se tyce vahy na prepravu...cca 10kg dolu a co se tyce termoizolace vyrazne taky...jen ta odoslnots nevim jaka je a je pravda,kdyz po ni chodíš tak se tak zajimave, az trochu neprijemne pohupujes

            Ncarpson - Profil | Út 17.2.2015 8:12:37

            slavina >> to mi nerikej,ze do toho jdes letos taky? ja myslel,ze uz jsi jednou lod s jednim kámošem mel...ale moc jste z ni nechytali :)

              NHonza Veber - Profil | Út 17.2.2015 6:06:57

              Dendy036 >>

              Vypada to uzasne! jen bych mel nekolik otazek
              1) co vitr? nebude ten pristresek pro vitr nebezpecnej, neutrhne ti ho to? Na vode, jak uz psali mnozi prede mnou, te muze prekvapit cokoliv, koukal jsem na to "ukotveni", bude to stacit?
              2) je ta konstrukce dostatecne pevna? Takhle to z fotek neni poznat, chtelo by to "osahat" na zivo, ale verim, ze to delas festovy, aby se to neslozilo na vode, zrovna v okamziku, kdyz by to bralo :-(
              Beres v potaz, ze se "gumak" trosku krouti, ze to neni pevna laminatka nebo hlinikovka?
              Jinak jsi odvedl na ty podminky, co mas, neskutecnej kus prace, smekam!

                NDendy036 - Profil | Po 16.2.2015 22:11:29

                Honza Veber >> ahoj,tak dnes som dal kostru prístrešku do finálnej podoby.Samozrejme aj striešku som skrátil.Prepravné rozmery prístrešku sú 130x95cm,čau.

                  NHonza Veber - Profil | Po 16.2.2015 19:41:34

                  Dendy036 >> parada!!

                    NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 22:17:12

                    MISO* >> na podlahe budú tri lamely akurát na postavenie.Teraz som dal na vrch zatial podlahu,ešte nemám urobené ležanie.Rožmýšlam že na ležanie použijem lamely z podlahy.Zloženie prístrešku+ležanie max 5 min.Ešte ma čaká prehoz a dokončiť držiak.Trošku tú kostru znížim,je zbytočne vysoká.Prepravné rozmery sú136x100cm.Ušijem nato tašku.

                      NMISO* - Profil | Ne 15.2.2015 21:25:11

                      Dendy036 >> ako to budes prevazat? to budes vzdy cele rozkladat a skladat? a co je na dne toho clna? lamelovu podlahu si vybral a hodil hore?

                        NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 21:25:07

                        Ondra (tloušťák) >> len aby ti čln skôr,neprekúsali mýši !!! :D

                          NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 15.2.2015 21:23:42

                          Dendy036 >> čekám až to vychytáš abych se mohl vyvyrovat zbytečných chyb :D

                            Nalda2211 - Profil | Ne 15.2.2015 21:21:00

                            Dendy036 >> az budes ukotvenej na vode tak se sklidnis :-)

                              NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 21:18:58

                              alda2211 >> pol dňa v zadnici ! :D a nervy na dranc :)

                                Nalda2211 - Profil | Ne 15.2.2015 21:15:26

                                Dendy036 >>hoj pekne ti to roste :-)

                                  NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 21:13:35

                                  Ondra (tloušťák) >> ty ešte stále v člne kúpeš deti?Alebo si ho už zobral aj niekde na vodu? :D

                                    NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 21:04:19

                                    mám už aj urobený držiak stojanu prútov,ešte nieje dostriekaný a vystužený.V najbližšej dobe sa budem snažit dorobiť ležanie a prehoz :))No chvilku to opäť potrvá !!! :D Majte sa pekne.

                                      NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 15.2.2015 20:58:47

                                      Dendy036 >> Zatím tam můžeš věšet prádlo než to doděláš :D

                                        NDendy036 - Profil | Ne 15.2.2015 20:57:43

                                        ešte som prirobil striešku,ale ju ešte asi skrátim :) Budem ju používat za dažďa alebo slnka.