Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NKesam - Profil | Út 13.1.2015 21:41:54

Tak je doma udělám stan a jdu na to chlapy :D

    NDendy036 - Profil | Út 13.1.2015 21:00:39

    už sa blíži termín kúpy člnu ! :)

      Ngrufa - Profil | Ne 28.12.2014 9:19:30

      kobr.d >> luxusní video

        NDendy036 - Profil | Út 28.10.2014 19:29:49

        Pallermo,ceny niesu 750euro.Pozeral som verzie z lamelovou podlahou.

          Nlovec 01 - Profil | Út 28.10.2014 18:26:44

          MISO* >> Já jezdím jen s jedním. Mám dvě kotvy a zvládám je spustit jen jedním člunem..

            NMISO* - Profil | Út 28.10.2014 8:32:22

            lovec 01 >> pekne videa tam su. A riesienim je aj mat dva clny, ako je vidno.

              NDendy036 - Profil | Po 27.10.2014 22:45:10

              lovec 01 >> budem daleko od brehu ,ale vzdy pri ostrove,hraddzi alebo naplavenych stromoch a pod,pekne sny

                Nlovec 01 - Profil | Po 27.10.2014 22:33:50

                Dendy036 >> tak pokud budeš kotvit blízko břehu,pak je to v celku fuk. To bych tam dal i obyč menší bivak. Jinak,pokud se tam budeš chtít posadit na postel,tak ta výška bude muset být vysoká docela dost..
                jj,zatím se měj jdu do peří

                  NDendy036 - Profil | Po 27.10.2014 22:27:41

                  lovec 01 >> tak ty mas vacsiu odvahu ako ja :)Ja by som sa tej pruzinovky bal ze ma to vyfacka. :))Ked budem robit tu kostru na pristresok,tak bude nizka.Prave z dovodu silneho vetru.Ked sa posadim na postel,tak max 15-20cm nad hlavu.Dolezite je aj to,ze nikdy nebudem zakotveny uprostred otvorenej plochy.Mam na mysli na volnom priestranstve.Na miestach kde chcem lovit su kamenne vysoke hradze,ostrovy z palachmi,stromami a inymi prekazkami.Vzdy sa budem zakotvovat takzvane v závetrí.Tiez sa budem snazit zakotvit v plytkej vode,kde sa postavim v brodakoch.No mozno aj hlbšej vode,ale musim vidiet na dno :)Cau ps: kamosov jarvis marine 3,6m,tiez chce na tom aj nocovat :)

                    Nlovec 01 - Profil | Po 27.10.2014 21:57:46

                    Dendy036 >> jj,já ho mám. Kupoval jsem tu nejlevnější verzi.Docela se to osvědčilo,ale doporučoval bych koupit se silnějšími laminátovámi tyčkami-už jsem je dvakrát zlomil.
                    jj,a musíš u toho stanu odříznout dno a místo dna to uprostřed stáhnout nakým provázkem,aby se Ti to nerozjelo do kruhu

                      NDendy036 - Profil | Po 27.10.2014 21:51:00

                      lovec 01 >> ahoj,na tom videu tie pristresky z pruzinovou konstrukciou nemaju chybu !!! :)

                        Nlovec 01 - Profil | Po 27.10.2014 21:47:58

                        alda2211 >> jj, tak já ho nemám,takže nemůžu tak soudit,jen bych asi na jezero x set metrů od břehu nevyjel s něčím,co bych nebyl schopnej v případě nouze rychle sbalit.
                        Přecijen je to velká plocha,do které se opírá vítr,ale jek řikám,je to jen moje doměnka..

                          Nalda2211 - Profil | Po 27.10.2014 21:34:13

                          lovec 01 >> jasny muze tak bejt ale ehmanns ma ten bivak tak ze kdyz jedes tak ti vitr nevadi

                            Nlovec 01 - Profil | Po 27.10.2014 21:27:29

                            alda2211 >> Tu kočárovku tam měl právě z důvodu rychlýho složení v případě větru..

                              Nalda2211 - Profil | Po 27.10.2014 21:24:12

                              lovec 01 >> asi jsem to video na laminatce stim pristreskem videl ale take rikal ze je ukotven prez kotvy s boji prez karabiny aby se stacik kdyz se zene neco velkeho rychle odepnout a banzinem maze ke brehu ta kocarkovka co tam mel byla z duvodu aby nemel v desti vodu na podlaze protoze nemela prepazku a ne aby mel klid,kdyz se neco prizene a zustane taj je kazdy magor tohle je vazna vec a jak rika radek fox ,,hrdinu jsou plne hrbitovy" :-)

                                Nlovec 01 - Profil | Po 27.10.2014 21:15:27

                                alda2211 >> Nezničitelný možná,ale jak řikám na řeku pohoda,ale když chytneš bouřku s větrem uprostřed jezera,příjemný to asi nebude..
                                Viděl jsem video,kde mělo jeden pán střechu na menší laminátce sklápěcím systémem jak u dětskýho kočárku. Uvažuji něco podobnýho udělat na člun. Složený a rozložený to měl za pár vteřin..
                                Nemá už někdo něco podobnýho na nafukováku?

                                  Nalda2211 - Profil | Po 27.10.2014 21:13:07

                                  Dendy036 >> uvidis kdyz ma clovek z necoho radost ze to udelal tak dokaze vydzet i mensim prostoru dlouho :-)))))))))))

                                    Nalda2211 - Profil | Po 27.10.2014 21:11:13

                                    RAFAN 1 >> ahoj jak to resis pri desti bez prepazky na dne clnu voda je mrcha a vse pod lehatkem mokre

                                      Nalda2211 - Profil | Po 27.10.2014 21:10:10

                                      lovec 01 >> ten bivak ehmanns bivi mam a vetru se nebojim pokut to natocis pridi proti vetru je to neznicitelny