Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NP!F - Profil | St 14.1.2015 15:28:50

MISO* >> To nema nic s komplikovanim, ked jednoducho chcem dostat jednu nastrazku 50m od clna s podvodakom a druhu vyviazat o strom co je 20m daleko, moc inak to nejde...

    NMISO* - Profil | St 14.1.2015 15:26:59

    P!F >> okej, sak treba si to co najviac skomplikovat, nech to ma grady

      NP!F - Profil | St 14.1.2015 15:18:47

      MISO* >> Ja rozmyslam este nad verziou hodit do clna na tieto veci belly boat, len musim testnut, ci som schopny s tym ist proti prudu, aby som sa dokazal este vratit do clna :D

        NMISO* - Profil | St 14.1.2015 10:01:13

        P!F >> jasne okej, sak ma uz nehajte. ano, viem si predstavit par flekov kde by to slo ;-))) na pade som nikdy nebol, takze tam je asi takych flekov hodne. ja len ze takato pneumatika ma velmi obmedzene pouzitie. howgh ;-)

          NP!F - Profil | St 14.1.2015 9:57:34

          MISO* >> Ono to tak trochen asi zalezi od toho, ako chytas...

            NMISO* - Profil | St 14.1.2015 9:39:18

            P!F >> ked chytam z clna nepotrebujem druhy...ale fajn, ked to niekomu vyhovuje, je to len dobre.

              NP!F - Profil | St 14.1.2015 9:26:33

              MISO* >> Ked chytas z clna a potrebujes vyviezt viac ako jednu udicu, bud plavas, alebo mas so sebou nieco ako toto.

                NDejv - Profil | St 14.1.2015 9:26:05

                Dalas >> na to ti stačí i oranžovej chcípák z Tesca za 3 stovky :-)

                  NMISO* - Profil | St 14.1.2015 8:58:24

                  Dalas >> okej, s tym nemam skusenosti

                    NDalas - Profil | St 14.1.2015 8:51:00

                    MISO* >> no právě. dáš to do igelitky,ale třeba na vyvázání nástražky pod keřík 20 m od tebe naprosto dostatečné, se suchým zadkem..

                      Nvanuz - Profil | St 14.1.2015 8:45:06

                      Ja by som do toho tiez nesadol, to je ako ist do TAtier v sandalkach

                        NMISO* - Profil | St 14.1.2015 8:41:25

                        Dalas >> mozno ma jedno vyuzitie predsalen napadlo - ako nakladny prives

                          NMISO* - Profil | St 14.1.2015 8:40:46

                          Dalas >> z mojho pohladu nepouzitelne. ale mozno som to prehnal trochu, niekto to mozno vyuzije. vyhody ale nevidim ziadne, teda okrem toho ze to zabalis do igelitky. nic sa do toho nezmesti, ani clovek poriadne, na velku rieku alebo otvorenu vodu by som sa s tym rozhodne neodvazil, zdolavacka z toho musi byt kolotoc, neprakticke na nastupovanie a hlavne vystupovanie - neviem si predstavit vystupovanie pri strmsom brehu atd. atd. ak su kriteriom rozmery, tak by som urcite volil nieco sice male, ale s pevnou podlahou. ale kazdemu podla jeho gustava zeano...tak sory ;-)

                            NDalas - Profil | St 14.1.2015 8:33:58

                            MISO* >> proč ? bych takovou mrdku taky potřeboval- konkrétně na Pád- myslím to vážně

                              NMISO* - Profil | St 14.1.2015 8:21:11

                              Kesam >> vyhodene peniaze

                                NTOPR - Profil | St 14.1.2015 8:01:10

                                Kesam >> Náhodou na malou vodu na kontrolu lovného místa a sem tam na nějaký ten zákrm z ruky to je pecka -) No na zdolávání to fakt nebude -)

                                  NKesam - Profil | Út 13.1.2015 23:00:46

                                  alda2211 >> Spíš kde budu na tom spát asi tak jak jsem tam ted :D

                                    NDendy036 - Profil | Út 13.1.2015 22:24:14

                                    Kesam >> ak ti bude teplo na tom člne,tak si otvor dvere! :D

                                      NDejv - Profil | Út 13.1.2015 21:58:08

                                      Kesam >> kesam - 13.1.2015 21:41:54 >> to je tak na dírkový pruty :-))

                                        Nalda2211 - Profil | Út 13.1.2015 21:46:11

                                        Kesam >>cus kam das prut pri zavazce a rybu pri zdolani :-))))))))))))