Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NPíňas - Profil | Pá 24.10.2014 18:07:01

alda2211 >> Čau,docela by mě zajímala fotka celé tvé lodi,klidně sz

    NMISO* - Profil | Pá 24.10.2014 13:22:24

    jurda >> pekne. na leto. v zime by som s tym na priehradu nesiel

      NMr. Karol - Profil | Pá 24.10.2014 11:51:48

      jurda >> :-D určitě bych si koupil kajak za 25 litrů místo lodi :-D

        Njurda - Profil | Pá 24.10.2014 11:41:44

        Já používám toto a někdy i na kapry s krátkejma hůlkama

          NMr. Karol - Profil | Pá 24.10.2014 11:31:45

          MISO* >> ta cena je úplně uvalená vzhledem k použití toho člunu :-)

            NMISO* - Profil | Čt 23.10.2014 16:08:08

            Brzyk >> to je ale za tu cenu by som si vedel predstavit uplne ine plavidlo

              NMISO* - Profil | Út 21.10.2014 12:14:05

              carpson >> co potrebujes? chytam, ale len privlac, kapre nie.

                Ncarpson - Profil | Út 21.10.2014 10:57:12

                kluci kdo chyta s nafukovaku na nejakem vetsi jezere zkuste i napsat prosim do SZ...potreboval bych nejake info,diky moc

                  NShafi - Profil | Pá 17.10.2014 16:33:35

                  libec77 >> Jo, to je ona, s tím můžeš třeba na Orlík. Na zakrmování akorát, jen se krapet déle nafukuje :))) Taky si myslím, že to RS jen zkusila a vyšlo to.

                    Nlibec77 - Profil | Pá 17.10.2014 15:38:35

                    Martin... >> Přesně tak ,ať mě někdo ukáže loď určenou k lovu ryb. Možná tahle :-))))))

                      NMartin... - Profil | Pá 17.10.2014 9:24:52

                      AnubisBF >> nevím z jakého seš oddílu, ale doporučil bych RS ať si jde zopáknout zkoušky, určitě by jim to prospělo.

                        NAnubisBF - Profil | Pá 17.10.2014 8:47:01

                        libec77 >> Hele nevim ale kdyz sem mluvil s jinym porybnym tak mi rekl skoro to samy .Ze to musim byt clun URCENY K LOVU RYB jinak ze znej mohu akorat zavazet,zakrmovat ,a zdolavat..... vic sem se nedozvedel ikddyz osobne mi to pripada jako nesmysl kdyz se da chytat z bellyboatu ktery je nekolikarat mensi

                          Nlibec77 - Profil | St 15.10.2014 21:49:18

                          AnubisBF >> A kde to ten porybný četl?

                            NAnubisBF - Profil | St 15.10.2014 21:23:26

                            Zdravim v lete sem chytal ze seahawku a porybnej me poslal nekam ze to neni clun urceny k lovu ryb tak sem se po 30min zase pakoval pryc :D

                              NErva - Profil | St 15.10.2014 21:17:42

                              alda2211 - Šak hej , jsem si dělal prču :-))

                                Nalda2211 - Profil | St 15.10.2014 20:51:34

                                Erva >> videl jsem clun s bivakem a bylo mi jasny ze to nikdy mezera mezi valci 1 metr tak ani neslezes z lehatka a misis slejzat k noham a lehatko se prevazi proste uplne vec na hovno tady ve dvou pododa a mame ted podicku :-))

                                  NErva - Profil | St 15.10.2014 20:09:47

                                  Tomajo - Ten plech má 2 pláště , a tam se to fouká :-))

                                    NTomajo - Profil | St 15.10.2014 20:02:21

                                    alda2211 >> plechovej nafukovací člun??? :-)

                                      Nalda2211 - Profil | St 15.10.2014 19:23:07

                                      carpson >> taky myslym jeste to zkusim poslat jednou a když nic tak koncim