Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NPallermo - Profil | St 15.10.2014 19:16:09

alda2211 >> pekna :D

    Ncarpson - Profil | St 15.10.2014 19:02:47

    alda2211 >> pekna :)

      Nalda2211 - Profil | St 15.10.2014 18:08:00

      Tak jedna aktualni z kaskady nejak to tu nezije :-)

        NMitchell - Profil | Út 29.4.2014 19:42:39

        Tomajo >> jak kdo jsou i taci co to takhle nemaji.

          NTomajo - Profil | Po 28.4.2014 7:51:35

          Mitchell >> kdyz je bourka tak se jen odcvaknes a tyce nechas v bahe a vratis se pro ne po bource ne? Alespon tak to me vetsina lodi vykoumane.

            Nalda2211 - Profil | Ne 27.4.2014 22:11:34

            Dendy036 >> ahoj diky ale rozmer je maly a boat propracovanejsi i kdyz cena je take vyrazne jina :-)

              NMitchell - Profil | Ne 27.4.2014 22:09:42

              Tomajo >> tak to si mel asi stesti :-) kdyz je bourka a drzis to jak hromosvod a chces pryc tak se asi fakt hodne snazis to vytahnout ;-)

                NDendy036 - Profil | Ne 27.4.2014 22:06:59

                alda2211 >> Ahoj,tu je lepsia cena :))Maj sa pekne http://www.goldcarp.sk/carp-zoom-stan-na-cln

                  NTomajo - Profil | Ne 27.4.2014 21:40:14

                  Mitchell >> neexistuje přicuclá tyč v bahně, kterou bych nevytáhnul :-)

                    Nalda2211 - Profil | Ne 27.4.2014 21:24:57

                    chlapi ma nekdo postreh k ehmanns boat bivy.............?

                      Nvundu - Profil | Po 24.2.2014 14:55:05

                      Píňas >> jasná věc náměstku......dojed a jako kotvu si tě beru sebou :-))))))

                        NMitchell - Profil | Ne 23.2.2014 19:09:26

                        Rados >> je pravda ze to pohupuje al celkem jsem si zvyknul. Ale kdyz prijde smrst rychleji se odkotvis v tom vidim nejvetsi vyhodu. Jinaktyce jsou v pohode dokud se neskrizi a ne o kdyz je bahno nepricucne. ;-) vse ma svoje pusy i minusy.

                          NRados - Profil | Ne 23.2.2014 16:36:59

                          Mitchell >> Zdarec, no nevím, nám to vyhovuje. Když jsem Vás sledoval jak kotvíte kousek od břehu u vrat a jak to s Váma houpá, tak nevím. Mě by vadilo, jak ta loď ve vlnách pořád lítá nahoru dolů, přece jen to těma kotvama nemáš šanci stabilněji ukotvit, ale vím že takhle taky chytají. Kdybych chytal na větší hloubce, tak tam dám kotvy taky, to je jasný, ale na těch 3-4 metrech je to v pohodě.

                            Nalda2211 - Profil | Ne 23.2.2014 14:07:51

                            Píňas >> no je to neco jineho nez jsem chtel ale to neznamena ze me zradlo nezajima :-)

                              NPíňas - Profil | Ne 23.2.2014 14:05:48

                              alda2211 >> Tak to je v řiti,já takhle velké rybáky chytat neumím ale umím dobře vařit :-)))))

                                Nalda2211 - Profil | Ne 23.2.2014 13:59:41

                                Píňas >> no ty veci co jmenujes tam nebudou ale pokut neprivezes sebou zabery od kapru 20+ tak tam nebudes ani ty :-))))))))))))))))

                                  NPíňas - Profil | Ne 23.2.2014 13:52:26

                                  alda2211 >> A už máš hotovo? Jakou úhlopříčku té televize plánuješ? A bude teda vyjíždějící ze zrcadla na motor? A vířivka už bude taky funkční? Jinak na tu loď nejdu.

                                    Nalda2211 - Profil | Ne 23.2.2014 13:41:51

                                    Píňas >> ja te vemu.......o)

                                      NMitchell - Profil | Ne 23.2.2014 13:37:10

                                      Rados >> no nevim jestli jsou tyce to prave na kotveni. Vim na jezerech se takhle kotvi 90% rybaru, ale z vlastni zkusenosti si mysli, ze jsou lepsi kotvy.

                                        NPíňas - Profil | Ne 23.2.2014 13:36:51

                                        vundu >> Jestli pak mě taky vezmeš na rybačku ze člunu brachu? Nějak se tam k tobě poskládáme :-)))