Hmyz okolo vody

Zdravím všechny fotografující rybáře.
Okolo vody poletuje velké množství nejrůznějšího hmyzu. Pochlubte se, na jaký hmyz jste u vody naraziiy! Vítány jsou všelijaké vážky, komáři, mouchy, luční koníci a jiná bezobratlá chamraď.

Vítáni jsou zdejší entomologové (Carabus, Curculio) na určování neznámého hmyzu. Všem předem děkuji za fundované odpovědi.

Diskutujte slušně a na úrovni. Hmyzu dar:-))

Prosím vkládejte více fotografií do jednoho zápisu. Bude to přehlednější a já si ušetřím čas za poděkování. Děkuji za pochopení...
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 10.5.2011 všeobecné - ostatní

pako 2 - Profil | So 11.6.2011 14:05:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

tohle na mě dnes čekalo u vody i s vážkou, která seděla kousek nad svlekem (?), ale než jsem vyndal foťák, tak vážka dosušila křídla a odlétla.

    Katt - Profil | So 11.6.2011 13:41:26

    Piskořík >> Díky :-)

      retrívr - Profil | So 11.6.2011 13:07:42

      jepice >> To se vidí už hodně málo.Dík.

        Piskořík - Profil | So 11.6.2011 12:58:46

        Katt >> Pěkná fotka...a vůbec mi nevadí, že nemá žádnou kompozici....;o)

          Piskořík - Profil | So 11.6.2011 12:56:37

          LAlf >> Páteříček sněhový...:o)

            Katt - Profil | So 11.6.2011 12:44:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Batolec

              LAlf - Profil | So 11.6.2011 12:23:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Brouk...

                Arsenal - Profil | Pá 10.6.2011 19:44:12

                : vydrák >> Díky.Nějak se poved.Bylo OK světlo a netřásla se mi ruka.:-) Fotil jsem ho letos 23.4.na našich ryb.závodech.

                  : vydrák - Profil | Pá 10.6.2011 18:52:56

                  Arsenal >> Ten chroust nemá chybu!:-)

                    Arsenal - Profil | Pá 10.6.2011 16:31:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Chroust

                      Carchy - Profil | Pá 10.6.2011 16:13:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ...

                        Carchy - Profil | Pá 10.6.2011 16:11:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...

                          Carchy - Profil | Pá 10.6.2011 16:09:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Něco z dneška...

                            Feroo - Profil | Čt 9.6.2011 21:38:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            spoločnica na rybách

                              Carabus - Profil | St 8.6.2011 23:34:52

                              flekos >> tak to je pak jiná :-)

                                flekos - Profil | St 8.6.2011 23:32:58

                                Carabus >> Ala ja prece bydlim v Alpach.

                                  jehla - Profil | St 8.6.2011 20:54:50

                                  Carabus >> pokud si chcete zachytat nasucho karásky, občas amura a duhoně, jste zvání, odborníci, domluvíme...:-))) Veselý večer takřka zaručen, spát je kde....

                                    Carabus - Profil | St 8.6.2011 20:22:39

                                    jehla >> a zrovna na tyhle tesaříky by měl slušne fungovat takovej ten zelenej nátěr, bohužel název nevím
                                    a nebo uspořádej den otevřených dveří pro entomology :-))

                                      jehla - Profil | St 8.6.2011 18:41:21

                                      Carabus >> Carabus, G. Moolis - 8.6.2011 15:47:01 >> Kluci, nemůžu označit líbí, páč situace v trámoví se mi rozhodně nelíbí...ale vaše odpovědi jo, takže to nechám bez....jde to nějak killovat? Zkoušel jsem nějaký Broukomory Červostopy a jiný chemie, ale nic moc, jsou, bestie, sakra odolný...tak ještě jednou díkes...:-)

                                        Piskořík - Profil | St 8.6.2011 18:04:46

                                        Arsenal >> Vážka plavá...:o)