Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Nrybobuch - Profil | St 13.2.2019 21:20:58

poldeci >> No to je podnětná připomínka, nad VSS sedlo skutečně pořádně nechytnu druhou ruku. Znovu jsem si projel fóra a videa a opravdu to mají všichni udělané na dvouruční úchop. Pak je další varianta sedlo DPSM17 a k tomu cca 120mm bakule na úchop ruky.
Raději o den odložím objednávku a řádně si to rozkreslím. Díky za připomínku.

    NP!F - Profil | St 13.2.2019 20:49:42

    abcdddd >> ono kratkodobo to ide zlomit, ale po 15 tich minutach uz nie :-)

      Nabcdddd - Profil | St 13.2.2019 20:48:18

      rybobuch >> ten “malo vykonny” prut je vykonny dost, mozno viac ako tvoje ruky...

        NP!F - Profil | St 13.2.2019 20:39:49

        poldeci >> obcas aj tretia by sa zisla... A rezervny chrbat.

          Npoldeci - Profil | St 13.2.2019 20:23:19

          kaňka >> dá ale asi je aj jednoduchšia cesta,mne by sa to predĺžené VSS nepacilo

            Nkaňka - Profil | St 13.2.2019 20:13:10

            doktor multiplikator >> No jo tak to všechno vysvětluje :-))

              Nkaňka - Profil | St 13.2.2019 19:52:58

              poldeci >> Šak se dá udělat přední grip jak dlouhý chceš ne ? nebo tam můžeš jebnout fighting grip .

                Npoldeci - Profil | St 13.2.2019 19:49:41

                kaňka >> to je kratke

                  Ndoktor multiplikator - Profil | St 13.2.2019 19:48:34

                  kaňka >> enigma

                    Nkaňka - Profil | St 13.2.2019 19:44:23

                    doktor multiplikator >> Počkej chvílu , musím si skočit do sklepa pro enigmu :-))))

                      Ndoktor multiplikator - Profil | St 13.2.2019 19:41:27

                      kaňka >> voe, co ty mas rediek

                        Nkaňka - Profil | St 13.2.2019 19:38:15

                        doktor multiplikator >> Zase kóduješ ?
                        Dostaneš redku :-))

                          Ndoktor multiplikator - Profil | St 13.2.2019 19:35:33

                          kaňka >> cau machula :))

                            Nkaňka - Profil | St 13.2.2019 19:32:10

                            poldeci >> A co ti brání při vss sedle ?

                              Npoldeci - Profil | St 13.2.2019 19:25:56

                              rybobuch >> VSS je dobre sedlo ale mne by na tej palici chýbala možnosť chytiť to nad navijakom oboma rukami občas

                                NP!F - Profil | St 13.2.2019 18:53:30

                                rybobuch >> gimbal je blbost, možno vacsiu koncovku, nech po velkej rybe nemáš modriny na slabinach.

                                  Nrybobuch - Profil | St 13.2.2019 17:52:02

                                  Tak z reakcí vidím, že z toho nebudu dělat žádnou vědu, dám tam oblíbené VSS 17+ horní korek.Zalepím to v 5 prstýncích PUR lepidlem. Má význam řešit u tak relativně málo výkonného prutu gimbal?

                                    Npoldeci - Profil | St 13.2.2019 16:45:21

                                    rybobuch >> sedlo si vyber podľa svojich rúk,22 je na obrovské ruky

                                    Čo chceš fixovať.? Myslíš lepiť?
                                    Ja používam dvojzložkové lepidla uhu,rod bond,pro päste.......a určite by účel splnila aj dobrá pur pena 😎
                                    Záleží iba na tom čomu doverujes

                                      NP!F - Profil | St 13.2.2019 16:05:56

                                      rybobuch >> mám tam 17ku.

                                        Nabcdddd - Profil | St 13.2.2019 15:33:22

                                        rybobuch >> staci Fuji DPS 18, mam prut na tomto blanku

                                        22 to je sedlo na zraloky

                                          Červené karty: S&F - pescador