Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Nkaňka - Profil | So 22.9.2018 11:49:10

P!F >> Jo tak nějak , no je to opruz .

    NP!F - Profil | So 22.9.2018 11:48:14

    kaňka >> epoxid a spravim z toho jednodiel kurwa... Akoze mam na to natrtkat epoxid a nejak to od oka zabrusit do potrebneho tvaru? To nedam kua...

      Nkaňka - Profil | So 22.9.2018 11:44:29

      P!F >> Epoxid a dobrousit .
      A nebo zkus tvůj oblíbený kleber 😂

        NP!F - Profil | So 22.9.2018 11:34:18

        Caf kutilovia, poradte co s hrkajucou spojkou prosim. Klasika sviecka nestaci, je tam vola ako krava, zjavne to bolo od vyroby a povodny majitel s tym chytal a kaslal na to, hrka to fakt kuefsky...

          Nabcdddd - Profil | Pá 21.9.2018 14:03:17

          Nat >> vela, tam su same drahe komponenty, ak by sa ti to pacilo tak ti ten blank viem dotiahnut zo srbska, resp. ti to tam nechat postavit, mam tam dobre vztahy

            NNat - Profil | Pá 21.9.2018 14:01:45

            abcdddd >> oki sa ozvem, kolko penazov si mam priniest? :)

              NNat - Profil | Pá 21.9.2018 13:54:44

              P!F >> kolko g?

                Nabcdddd - Profil | Pá 21.9.2018 13:54:26

                Nat >> mozes sa stavit u mna si to osahat, mam na tom postaveny letny sumcak morava/dunaj. velmi prijemny prutik

                  NP!F - Profil | Pá 21.9.2018 13:51:47

                  Nat >> kukni na CTS MG elite, podobne, akurat trochu jemnejsia spica, trochu silnejsi spodok.

                    NNat - Profil | Pá 21.9.2018 13:47:46

                    chalani komu sa doma váľa nevyužitý harrik 75, mal by som záujem prípadne poradte alternatívu čo postaviť podobné dostatočne silné.

                      NSiven Polní - Profil | Út 17.7.2018 14:52:57

                      poldeci >> Já jsem tak chodil po Londýně..... Prý tam tak pobíhali všichni cca 7 let zpátky - i s ponožkami. Češi to nevymysleli, jen u toho zůstali :) Do sandálů ale fusky nenosím...

                        Nkaprus - Profil | Út 17.7.2018 13:14:35

                        doktor multiplikator >> ti nevim. teď budu epoxy barvou vylívat nádrž na babetě. prý je to na furt. Mě zatím v určitých mezích nejlíp funguje líh. ale musí se tomu hodně pomoct.

                          Nkaprus - Profil | Út 17.7.2018 13:09:40

                          poldeci >> Takové sračky beru laciné, pak to tolik nebolí. Stát to 3x tolik tak je potom beztak hovno též.

                            Npoldeci - Profil | Po 16.7.2018 18:30:28

                            kaprus >> u lacnej sračky je možne všetko

                              Nkaprus - Profil | Po 16.7.2018 10:38:59

                              Chlapci. Viděl někdy někdo aby se blank takto naštipal??? Mi to přijde že tam úplně chyby oplet dokola(radiálně). Je to teleskop delfín. Stalo se při nahozu, rozslaple to není.

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 8.7.2018 8:59:52

                                P!F >> nerozpusti ale zmakkne povoli na chvilu, a vie s to odlupnut. Zalezi na com to je ak je tam lak tak tam nepouzivat ten rozpusti skorej ako epoxy zmakne. A anemoze to byt hruby zater

                                  NP!F - Profil | Ne 8.7.2018 7:52:16

                                  doktor multiplikator >> akože nejaký sprej čo rozpustí tvrdý epoxid?

                                    Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 8.7.2018 0:31:41

                                    poldeci >> cistic na lepidla

                                      Npoldeci - Profil | So 7.7.2018 21:31:23

                                      doktor multiplikator >> aky sprej?

                                        Červené karty: S&F - pescador