Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 19:43:56

poldeci - 7.7.2018 19:31:11 nebude ani treba. Je lepsie ak origo na prvu dobru, hentym sprejom zmakkne aj epoxy a ide odlupnut

    Npoldeci - Profil | So 7.7.2018 19:31:11

    doktor multiplikator >> po vytvrdnuti nič nedočistiš akurat sa z toho ojebeš,kym sa da tak acetónom epoxid odstrán,teda tam kde si to zababral a nemal

      Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 18:45:05

      P!F >>by si sa cudoval aka mrkocelevriťa

        Nabcdddd - Profil | So 7.7.2018 18:44:57

        P!F >> :D

          NP!F - Profil | So 7.7.2018 18:43:50

          doktor multiplikator >> no kurva, sa musíme rýchlo stretnúť, inak si okusem nechty až po päty.

            Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 18:41:09

            P!F >> to ti poviem radsej osobne lebo vymyslis nieco prefikane :))

              NP!F - Profil | So 7.7.2018 18:37:50

              doktor multiplikator >> skús svojmu pomalému menej chapavemu kamarátovi lepšie naznačiť čo tým myslíš, fakt neviem kam mieris. 😉

                Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 18:35:29

                P!F >> praveze sa miernim. Asi zacnem znova. inak ked si uz pri tych trenkach pozri snoje fotky, napadne sa tam na niekoho podobas :)))

                  NP!F - Profil | So 7.7.2018 18:32:36

                  doktor multiplikator >> tak nedokumentuj fusakle kuwa... Keď behám po dome v trenkách a odfotim niečo na mrk, nemusia byť trenky v zábere. Ale ty neee, ty musíš naschvál provokovať!

                    Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 18:31:10

                    Pacient prezit, strycek kwan moze byt hrda. Docistit po vytvrdnuti. Konec hlasenia

                      Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 18:27:49

                      Vylezte mi seci na chuja, ked beham hore dolole az po picnicu nebudem si davat dol ponozky kvoli jednemu bliku

                        Npoldeci - Profil | So 7.7.2018 17:02:48

                        pepa-č >> ani nie,u vas je to dost zabehnuté

                          Npepa-č - Profil | So 7.7.2018 17:00:51

                          módní jádro zde

                            Npoldeci - Profil | So 7.7.2018 17:00:11

                            doktor multiplikator >> tak fusakle som si tiež všimol ako prvé,hnus 😁

                              Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 14:05:10

                              abcdddd >> svet sa v prdel obracia :))

                                Nabcdddd - Profil | So 7.7.2018 13:38:26

                                doktor multiplikator >> to som tam este nevidel...

                                  Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 13:33:35

                                  abcdddd >> hej exportujem tento cesky dizajn do dobrohosti

                                    Nabcdddd - Profil | So 7.7.2018 13:11:47

                                    doktor multiplikator >> ponozky a crocsy, planujes menit obcianstvo?

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.7.2018 13:09:31

                                      Strycek kwan setril lepidlom, bola tam aj maliarska paska ale nevidali tak tam ebnem to epoxid

                                        NP!F - Profil | Pá 8.6.2018 12:39:34

                                        kaprus >> zajtra to hádam nafotim.

                                          Červené karty: S&F - pescador