Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

Nkaprus - Profil | Pá 8.6.2018 9:33:49

Že si nejspíš pácháš prut. Ale té jedno. Radši hod report cos napachal. ale rozkaz to neni🤓

    NP!F - Profil | Pá 8.6.2018 9:27:51

    kaprus >> super, museli ste mať krásny krúžok. A čo si tým chcel povedať?

      Nkaprus - Profil | Pá 8.6.2018 8:28:11

      P!F >> my jsme se v kroužku učili, že udica je ten konec z ohleho klince, 10 matky a špuntu.

        Ndoktor multiplikator - Profil | Út 5.6.2018 6:50:26

        Orion24 >> spreja zozenes

          NP!F - Profil | Po 4.6.2018 22:52:00

          poldeci >> hurá, seriózna rada. Prelakujem.

            Npoldeci - Profil | Po 4.6.2018 22:47:00

            P!F >> nezožerie

              NOrion24 - Profil | Po 4.6.2018 22:45:22

              doktor multiplikator >> isto nema spravnu farbu

                NP!F - Profil | Po 4.6.2018 22:40:41

                poldeci >> na chladničke neni miesto, všade magnetky... Hodiť do koša bude, dali k tomu veľa nálepiek, polepil by si s tým auto. Nezozerie to epoxid? Nerád by som sa s tým sral a na druhý deň to skrabal dole a lakoval nanovo. Čím som starší, som lenivejsi, fakt vidím problém namerat 5cl z jednej a z druhej fľašky, miešanie je úplne na nervy...

                  NP!F - Profil | Po 4.6.2018 22:36:11

                  Orion24 >> neni tam gramáž ani typ, iba značka, to si ešte pamätám. Zvyšné veci by šlo dopísať rukou, ale som hnily ísť kúpiť fixu.

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Po 4.6.2018 22:17:42

                    Orion24 >> prikupis?

                      NOrion24 - Profil | Po 4.6.2018 21:59:29

                      P!F >> nalep...ked zabudnes co to vlastne za prut mas....abo ked to strelis..aby vedel novy majitel :-)

                        Npoldeci - Profil | Po 4.6.2018 21:59:04

                        P!F >> nalep a prelakuj,pozor na ochytane rožky pri odliepaní....druha možnosť,hod to do koša alebo nalep na chladničku...

                          NP!F - Profil | Po 4.6.2018 21:46:46

                          Páni mám zákernú otázku.
                          Keďže som sa iba 7 rokov od založenia tejto otázky konečne hecol a pacham si udicu. Už je to viac menej hotovo, akurát som dospel k bodu, čo sa tu nikdy neriešil.

                          K blanku sú nálepky, klasické, nie na prenoskach. Nalepiť a kašľať na to, nalepiť a prelakovat? Nezgrcne sa to pod epoxidom? Zahodiť?

                            Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 18.5.2018 16:52:25

                            mir999 >> skoda pilit;)

                              Nmir999 - Profil | Pá 18.5.2018 13:09:50

                              doktor multiplikator >> goran ho ma za rovne 2k, akurát musim sam seba presvedčiť že potrebujem nový štap na gumy.

                                Nkaprus - Profil | Čt 17.5.2018 13:51:08

                                P!F >> nic. zkus to přes google, oklikou. mi se to dříve taky stávalo, třeba přes záložku.

                                  NP!F - Profil | Čt 17.5.2018 13:22:52

                                  Čo sa pokazilo na CMW?

                                  In dieses Land wird nicht versendet. Eine andere Lieferadresse können Sie am Ende des Bestellprozesses eingeben.

                                  kuwa...

                                    Njanzo - Profil | Pá 20.4.2018 13:05:08

                                    doktor multiplikator >> Oki, vďaka. O Ballayovi som už niečo čítal. Len zisťujem či nie je niekto aj bližšie ako Piešťany.

                                      Njanzo - Profil | Pá 20.4.2018 13:03:35

                                      poldeci >> Dík, izolačkou je to už teraz .-)

                                        Červené karty: S&F - pescador