Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

NOrion24 - Profil | St 14.9.2011 19:56:38

P!F >> dufam ze len belyho a udicu a ne aj jeho :-)

    NP!F - Profil | St 14.9.2011 19:29:21

    Zagor >> Mas pravdu, aj tak mu to v Es nejaky sumik utopi aj s bellyboatom :-)

      NZagor - Profil | St 14.9.2011 15:45:40

      poldeci >> ja v tom nevidim rozdiel ci to staval profik alebo poldeci, aspon podla fotiek :)

        Nj.sladkay - Profil | St 14.9.2011 15:45:10

        poldeci >> hej hej staci. dik

          Npoldeci - Profil | St 14.9.2011 15:38:56

          Orion24 >> na a viac nefotím
          [fotka smazana na zadost autora]

            NOrion24 - Profil | St 14.9.2011 11:15:57

            poldeci >> aj rucku :-).....:-), krasny zeleny blank, musi to byt ako jednodiel parada.....

              Npoldeci - Profil | St 14.9.2011 11:01:02

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.9.2011 11:29:33 >> stačí takto?
              [fotka smazana na zadost autora]

                NP!F - Profil | Út 13.9.2011 15:31:50

                poldeci >> sikula.

                  Nj.sladkay - Profil | Út 13.9.2011 11:29:33

                  poldeci >> v poho.

                    Npoldeci - Profil | Út 13.9.2011 11:25:12

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.9.2011 10:42:11 >> podvečer

                      Nj.sladkay - Profil | Út 13.9.2011 10:42:11

                      poldeci >> pekna robota! mohol by si nafotit detail ociek na spici ?

                        Npoldeci - Profil | Út 13.9.2011 9:52:22

                        Tomajo >> vďaka,vytešujem sa

                          NTomajo - Profil | Út 13.9.2011 9:50:27

                          poldeci >> já myslím, že super práce

                            Npoldeci - Profil | Út 13.9.2011 9:20:36

                            a nesmejte sa mi -je to prvotina pracoval som s tým čo dom dal:)

                              Npoldeci - Profil | Út 13.9.2011 9:18:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              palica je po kope blank cts elite mag ,očka k fujisic ,sedlo vss fuji,
                              [fotka smazana na zadost autora]

                                Npoldeci - Profil | Út 6.9.2011 9:29:20

                                P!F >> jj

                                  NP!F - Profil | Út 6.9.2011 0:55:19

                                  poldeci >> To este riesis do Esp?

                                    Npoldeci - Profil | Po 5.9.2011 18:10:56

                                    P!F >> kraťas na bboat

                                      NP!F - Profil | Po 5.9.2011 16:43:25

                                      poldeci >> co si vlastne objednaval?

                                        Nkaňka - Profil | Po 5.9.2011 16:39:52

                                        Ladiis >> Ahoj , došlo to Českou poštou .

                                          Červené karty: S&F - pescador