Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

NLadiis - Profil | Po 5.9.2011 13:32:54

kaňka >> Ahoj. Můžu se zeptat, kdo ti to přivezl ten balík? Jestli to přijelo Českou poštou nebo nějakej kurýr (příp. jakej přesně)? Díky, abych věděl jak se zařídit kvůli převzetí... ;-)

    Npoldeci - Profil | Po 5.9.2011 9:32:25

    je to doma

      NP!F - Profil | Út 30.8.2011 21:07:16

      poldeci >> Prave to, kurna ked si k tomu co tam mam spisane prihodim dalsich 25 ecok pride mi to uz celkom dost za ten prut safra...

        Npoldeci - Profil | Út 30.8.2011 19:56:03

        P!F >> mám dojem,že to aj tak rozdelia na viac zásielok-lebo 25+7 a to mi príde dosť
        nabudúce to môžme spojiť

          NP!F - Profil | Út 30.8.2011 18:50:56

          poldeci >> Pocky, co keby sme tam este prihodili to moje teda?

            NFlip - Profil | Út 30.8.2011 14:54:01

            Dnes mi dorazil z CMW jednodíl CTS-poštovné 17 EU.-rozměr zásilky 210 cm

              Npoldeci - Profil | Út 30.8.2011 13:30:36

              došiel mail -chcú ešte 25€ :(

                Npoldeci - Profil | Út 30.8.2011 12:45:59

                P!F >> no mohli/nabudúce/

                  NP!F - Profil | Út 30.8.2011 11:22:13

                  poldeci >> daj potom vediet, skoda ze si sa neozval skorej, mohli sme objednavat spolu a usetrit na postovnom.

                    Nkaňka - Profil | Po 29.8.2011 16:41:04

                    P!F >> Už si něco teda objednal ? Pochlub se :-))

                      Nkaňka - Profil | Po 29.8.2011 16:39:28

                      Ladiis >> Mě účtovali 10 euro , bral jsem s tama už dvakrát a pokaždé to bylo deset , jinak shop v pohodě , do týdne to bylo vždycky doma , dřív než od některých našich e-shopů .

                        Npoldeci - Profil | Po 29.8.2011 14:55:34

                        Ladiis >> nákup za nejakých 206€ platil som cez paypal ale ako sa poznám tak určite nejaká komplikácia vyskočí

                          NP!F - Profil | Po 29.8.2011 11:52:39

                          poldeci >> mne nakalkulovali na blank + bordel okolo toho 22e. Ale blank ma zlozeny cez 150.

                            NLadiis - Profil | Po 29.8.2011 11:47:53

                            poldeci >> 7? To je dobrý a cos objednával? já budu teď brát nějaký komponenty, tedy nic velkého ani těžkého, tak by mě zajímalo, podle čeho to střílí.. :-)))

                              Npoldeci - Profil | Po 29.8.2011 11:39:48

                              Ladiis >> ď,už som to objednal-system stiahol 7€ ale niečo tam mechtajú o zásielkách nad 1,2m dľžky/130€- nemecky nerozumiem ale asi to bude platiť pre cezpoľných:)) dúfam

                                NLadiis - Profil | Po 29.8.2011 11:34:54

                                poldeci >> Napsali mi 15 euro, zásilka normálních rozměrů...

                                  NP!F - Profil | Po 29.8.2011 1:09:22

                                  poldeci >> aj mna by zaujimalo...

                                    Npoldeci - Profil | Ne 28.8.2011 23:59:06

                                    ako účtuje poštu CMW,je tam nejaký príplatok za rozmer zásielky?

                                      Nj.sladkay - Profil | Ne 21.8.2011 16:05:17

                                      Kaso >> Kaso-paštikár - 21.8.2011 12:26:19 >> znacky su naprd. no zjave si vsadik na kvalitu. thumb up!

                                        NKaso-paštikár - Profil | Ne 21.8.2011 12:26:19

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.8.2011 12:20:21 >> Omyl,to je dávna minulost! Priznávam,že niekedy som ich mal rád,ale dnes snád nie je prút čo by som od nich chcel. A vlastne si už na tie značky ani nepotrpím.

                                          Červené karty: S&F - pescador