- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nevydání povolenky - Co vy na to?
Už se vám stalo že vám organizace odmítla vydat povolenku? Mně se to stalo letos a když jsem požadoval vysvětlení, dostal jsem toto písemné vyjádření. Tak jsem se od srdce zasmál. Co si o tomto zdůvodnění myslíte?- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nkakr - Profil | Út 22.2.2011 9:41:16
Právě proto, že se nejedná o výkon rybářského práva tak povolení k lovu nedostane každý vandrák. Tečka.
Napsal jsi, zřejmě v pomatení mysli _
Když udělá přestupek, či TČ rybář, putuje do čistírny, odmašťovny, ale když takový přestupek udělá MO, nic se neděje. Je to na odejmutí všech povolenek celému výboru a na nové volby. Copak s tím udělá ty vaše skvělá kárná, když ani RS - osoba úřední nekonala? Budeš též informovat, jak svazově odmašťujete tuto MO, i když je SHMO?
Můžeš tedy specifikovat ,ale bez blábolů, jakého "přestupku" se MO Moravská Nová Ves dopustila?
Proč by měly být odejmuty povolenky a vypsány nové volby?
Jak a co má konat RS na nerevíru ??
NMrknato - Profil | Út 22.2.2011 9:32:38
Pokud ona vodní plocha není v žádném režimu, pak by jistě příslušný RO na ní vyhlásil revír, nebo se snad mýlím?
To, že MO prodává povlenky zcela jiného subjektu, tam kde by se lovit nemělo, je podle mě velmi nesprávné a nesvazové. Máte v "hladomorně" místo pro celý výbor MO? Asi budete muset hladomornu rozšířit a prohloubit....
Nkakr - Profil | Út 22.2.2011 9:20:23
Bubláš z mrákot. (copyr. M.D.)
Ty si také vybíráš, koho si pozveš domů na večeři. Nebo si zveš každého vandráka??
Proč zpochybňuješ toto právo soukromému subjektu, kterým a.s. je
O jakém přestupku MO píšeš? Mám dojem že tvou mysl zatemnily samoseky, múčky, bojlízy atd.
MO vydává povolenky na revíry a tu Stenly dostal.
Je protizákonné zprostředkovávat výdej povolení ke vstupu a lovu ryb v areálu a.s.??
Činí tak pro své členy, kteří ovšem dobře vědí, že o povolení rozhoduje vlastník, tedy a.s. Ne na všechny se dostane. Stenly nám to jen pozapomněl napsat....
Nhraji - Profil | Út 22.2.2011 9:03:29
Jeho úlet s ústavou už byl jen třešničkou na dortu. A když už se nedostávalo argumentů, obvinil aktéry z příslušnosti ke komunistům., což bývá zhusta poslední zoufalý pokus dodat legitimitu zcela zcestné argumentaci. A přitom stačilo tak málo, zvednout telefon a nebo poslat e-mail. Tak ho nechme, ať může léčit. Na to, aby se omluvil těm, které pošpinil, totiž nemá.
NMrknato - Profil | Út 22.2.2011 9:03:09
Edit. Když to není revír svazu, proč se angažovala MO? Pokud je to záloha pitné vody, těžko tam provádět vlastníkem těžbu ryb udicí. Stále ale platí, že i když je MO SHMO, spadá svazově pod svaz.
Nkakr - Profil | Út 22.2.2011 8:54:54
Nevím ,zda se povolení na revír vydává blbě, ale tutově vím že výdej povolenek na nerevír neřeší a ani nemůže řešit MRS. Skutečně bych rád viděl "právní rozbor", před kterým by si výboranti sedli na prdel a Stenlymu s omluvou povolenku na nerevír, který není jejich vydají. Před pár dny jsi o tom a o porušování Ústavy a lidských práv zasvěceně psal.
Počet vydaných povolení je limitován a ne všichni členové MO povolení na štěrkáč mají.
Nechceš se zde omluvit panu Jakubíčkovi, kterého jsi v zastoupení MRS odsoudil k minutovému vyhození??
Nšedý pes - Profil | Út 22.2.2011 8:54:18
Doufám, že anakonda nezanedbává své pacienty, když má tolik práce tady :-))))
Nkakr - Profil | Út 22.2.2011 8:42:39
Jo anakonda je wostrej až až. Napsal mně -
Copak si neuvědomuješ,že v případě Stenlyho jde o zlovůli,která nemá mezi lidmi místo a měli bychom ji pranýřovat jak jen to je možné.Copak výbor nějaké MO MRS může rozhodovat zcela svévolně o tom,komu povolenku dá a komu ne? Nota bene když se žadatel nikdy ničím proti stanovám MRS neprovinil.Toho jednatele Jakubíčka,který je pod tím rozhodnutím podepsán, by měl MRS okamžitě na minutu vyhodit ze svých řad a nikdy ho nepustit ani k té nejmenší louži.Je to od nich sprosťárna jako hrom a kdyby narazili na nějakého střelce a ne zrovna na Stenlyho,tak už mají dneska všichni rozbité huby a podotýkám,že zcela oprávněně.
S nikým se nepáře a na hodinu vyhazuje a rozbíjení hub podporuje ......
Apropó ,ten chudák Stenly dostal povolenku MRS ,tedy povolenku na revíry. Nějak nám zapomněl napsat a to jsem si ověřil až včera, že chtěl povolenku na nerevír, kde o tom kdo dostane povolení k lovu ryb rozhoduje akciovka , ne MRS.
Nanakonda - Profil | Út 22.2.2011 8:33:24
Nšedý pes - Profil | Po 21.2.2011 22:34:34
Nkakr - Profil | Po 21.2.2011 19:08:02
Je to těžký, na nerevír se povolenky vydávají blbě. I právník s kufříkem ,kravatou a diplomem to pochopí. Takovej právník udělá právní rozbor a všichni si před ním sednou na prcku....
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 21.2.2011 19:03:04
Nkakr - Profil | Po 21.2.2011 19:00:00
Pchá ,nějakého právníka se nebojím. Kolega anakonda hrozil porušováním lidských práv a taky jsem si na zadní část těla nevyslovitelnou nesedl....
Nvahaj - Profil | Po 21.2.2011 18:37:32
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 21.2.2011 18:35:28
Nvahaj - Profil | Po 21.2.2011 18:34:08
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 21.2.2011 18:31:33
Nkakr - Profil | Po 21.2.2011 15:18:53
Revír MORAVA 3A není revír, není v seznamu revírů a není evidován ani na Mze.
Jedná se o soukromé vlastnictví a.s.VAK Hodonín a tato firma ve své nekonečné dobrotě uzavřela smlouvu o možnosti vstupu a lovu ryb s MO MRS Moravská Nová Ves. Na nerevíru nelze vykonávat rybářské právo, jak praví zák. 99/2004.
Pravidla hry (Rybářský řád) si určuje vlastník, tedy a.s. a koho si tam pustí je jeho věc. Když bude chtít, tak tam nebude lovit nikdo.Hrdina Stenly zřejmě nepochopil, že nemá nárok na možnost lovu na nádrži spravované VAKem.
Bláboly o lidských právech a porušování Ústavy jsou tedy poněkud mimo mísu. Odkaz v dopise adresovanému Stenlymu od VAKu je tedy naprosto relevantní
Počet lovících je omezen a každý jouda tam prostě lovit nebude.
NBobertik - Profil | Po 21.2.2011 10:31:31
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NPokec - Vranovská přehrada15071
NLodě - Loďky - Lodičky18423
NBrněnské jádro364683
NRadnice - obecný drbník196433
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NČluny Raptor804
NFotbalové jádro MRKu142522
NZoologický koutek MRKu.33417
NCyklo- kolo- bike forum5575
Kde to žije - všechna témata
6:27NATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNRybáři vs ochránci přirody 39
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












