Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil , 17.2.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    kubah - Profil | St 1.4.2026 14:18:39

    🇸🇪 Švédsko ve své kvalifikační skupině o postup na mistrovství světa nevyhrálo ani jeden zápas:

    🫥 0 výher
    🤝 2 remízy
    ❌ 4 porážky
    🥶 4 vstřelené góly
    📉 Poslední místo ve skupině

    I přes tuto hrozivou bilanci si ale švédský výběr zajistil účast v baráži díky Lize národů. V semifinále pak dokázal vyřadit Ukrajinu, včera si poradil s Polskem a nakonec tak slaví neuvěřitelný postup na světový šampionát. ✅

      Bosanac - Profil | St 1.4.2026 14:05:54

      Ve zkratce .Bosna včera hrala lepe . Italove byly horši tym s 11 hrači . V 42 minutě prvniho poločasu byl vyloučen jeden z nich a začali s cattenaciem. Rozhodči jjim odpustil i penaltu v 91 minutě . Donnarumma jen potvrdil že je pyčus ktery umi chytat a proč ho PSV prodal po sezoně po vyhrane LM .

        Poušťák - Profil | St 1.4.2026 13:53:59

        milin >> jsou fšude,makaj pro lidi 👍🤣🤣

          milin - Profil | St 1.4.2026 13:40:17

          Poušťák >> Jsem nevěděl, že jsou ti dva na Mrku 😁

            Poušťák - Profil | St 1.4.2026 13:26:19

            milin >> Babiš tolik neváží,nebo myslíš Juchelku?...o)))

              milin - Profil | St 1.4.2026 12:17:58

              PítrsZander >> Uplne přesně jeden takový tady je 😁.
              Teda naštěstí ne v této diskusi😉

                PítrsZander - Profil | St 1.4.2026 9:28:03

                Pike >> tady na ty odborníky to platí dvojnásob, zde komentující 117kg hlupák, který nikdy v životě nic nedokázal v žádném sportu popíjí arguse z úterní akce z Lidlu a když Krejčí nedal penaltu, začne vykřikovat jaké je to kopyto atd... některým bych ten internet vážně zakázal.

                  Gigi1893 - Profil | St 1.4.2026 7:56:10

                  Pike >> četl jsem dost příspěvků od určité skupiny fanoušků že změnou pásky pro ně přestala repre existovat už tuplem a přeji postup soupeři...i přes to že nominace obsahovala cca polovinu oblíbených hráčů 😅

                  Já repre vnímal vždycky tak že je to tým kterému můžem v hospodě na sídlišti nebo na stadionech fandit všichni i přes to že každý z nás jezdil v lize na jiný domácí stadion...

                  Včera jsem seděl u penalt,mačkal palce v dlaních a říkal "pojď suku,pojď sáďo to dáš" a běhal jsem po pokoji šťastnej... jiní se modlili u penalty Krejčího aby nedal,stálo nás to postup a oni měli možnost zaplnit hejtem sociální sítě 🤦🏻‍♂️

                    Pike - Profil | St 1.4.2026 7:38:48

                    Je fakt, že plno lidí furt píčuje a vše je špatně

                      kubas. - Profil | St 1.4.2026 7:12:08

                      Danda05 >> Holt mladej Buffon chce hrát za ČR, aby se aspoň někdy podíval na velký turnaje. Teď už to dává smysl :-).

                        dolis - Profil | St 1.4.2026 0:46:54

                        .

                          Gigi1893 - Profil | St 1.4.2026 0:10:10

                          Nádherné dva zápasy za námi a skupina MS před námi...

                            Danda05 - Profil | St 1.4.2026 0:00:10

                            kubas. >> to nevím neviděl jsem kouknu az zítra, každopádně bych nechtěl být v kůži Gattusa momentálně 😂

                              Danda05 - Profil | Út 31.3.2026 23:58:55

                              Poušťák >> jo mas pravdu

                                kubas. - Profil | Út 31.3.2026 23:50:44

                                Danda05 >> Ale zaslouženě naprosto nutno říct.

                                  Poušťák - Profil | Út 31.3.2026 23:48:16

                                  Danda05 >> už potřetí jsou mimo,né?

                                    dolis - Profil | Út 31.3.2026 23:40:21

                                    Danda05 >> ale možná podali dobrej výkon... Amar Memič jede na Mundial :-)

                                      Danda05 - Profil | Út 31.3.2026 23:39:33

                                      A Italové jsou v řiti.. no v Bosně, to bude mít trener problém

                                        Poušťák - Profil | Út 31.3.2026 23:39:30

                                        kubas. >> ještě si skočí na Homolku aby mu zašili ty praskliny na srdci ☝🏻🤣

                                          rarach - Profil | Út 31.3.2026 23:39:14

                                          Poušťák >> Mi ne, je to debilní národ bonzáků a hnusnejch bab......ať si tam zůstanou.