Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil , 17.2.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Vitali - Profil | Čt 17.2.2011 20:12:46

    BuBu99 >> Víš jak jsem to myslel...ale už jsem si to zjistil....

      BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 20:07:29

      Vitali >> nedávaj :-)))))

        Vitali - Profil | Čt 17.2.2011 20:06:29

        Kde dávaj tu spartu, na ČT4?

          BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 20:06:08

          Vydra revírní >> zase budeš brečet jako když hrajem proti sešívkám a je jedno jestli máš na sobě dres reds ,nebo ten váš :-))

            Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 20:03:06

            No tak si na jeden den oblíkám dres a šálu Reds, no Bóže :o)

              BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 20:01:34

              Vydra revírní >> Tak zrovna u tebe mě to vůbec nepřekvapuje ,sešívko jedna sešitá:-)))))))))

                pepintrem - Profil | Čt 17.2.2011 20:01:17

                Vydra revírní >> Takovejch "magorů" je spousta :D:D

                  Vitali - Profil | Čt 17.2.2011 20:01:08

                  Vydra revírní >> Lépe bych to nenapsal ......

                    pepintrem - Profil | Čt 17.2.2011 20:00:19

                    Vitali >> třikrát huráááááááááá

                      Vydra revírní - Profil | Čt 17.2.2011 20:00:01

                      Koeficient je jedna věc, ale rivalita věc druhá. Otevřeně přiznávám, že i v pohárech fandím komukoli proti Spartě, i kdyby byla poslední náš zástupce v pohárech ( což teď zrovna je ). Nepochybuju o tom, že spousta sparťanů stejně fandí pohárovejm soupeřům Slávie. Tak to prostě mám zakódovaný a jiný to nebude. Ano, jsem asi magor :-)

                      Jinak ostatním CZ týmům v pohárech samozřejmě přeju jen ty nejlepší výsledky.

                        Vitali - Profil | Čt 17.2.2011 19:59:02

                        pepintrem >> Tak to jsme na jedný lodi :-)

                          pepintrem - Profil | Čt 17.2.2011 19:59:01

                          BuBu99 >> Máš pravdu, to je pěkná parodie.............

                            BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 19:58:39

                            pepintrem >> .-))) trošku

                              BuBu99 - Profil | Čt 17.2.2011 19:58:16

                              This Is Spartááááááááááááááááá

                                pepintrem - Profil | Čt 17.2.2011 19:49:22

                                Vitali >> a teď hurá do mě :D

                                  pepintrem - Profil | Čt 17.2.2011 19:49:03

                                  Vitali >> SKS

                                    Vitali - Profil | Čt 17.2.2011 19:46:07

                                    pepintrem >> A kterýmu?

                                      ada.j.3 - Profil | Čt 17.2.2011 19:45:21

                                      vahaj >> Tak ti jsou nejlepší :-))

                                        pepintrem - Profil | Čt 17.2.2011 19:44:50

                                        BuBu99 >> připadám Ti jako nemocnej člověk? :D :D

                                          vahaj - Profil | Čt 17.2.2011 19:43:51

                                          Dyno >> ada.j.3 - 17.2.2011 19:31:03 >> Slavoj Houslice:-)))